Back to Question Center
0

Skupiny ochrany osobných údajov Opýtajte sa súd, aby odmietol vyrovnanie spoločnosti Google

1 answers:

Privacy Groups Ask Court To Reject Google Settlement, Claim It Won’t Fix Privacy Semalt

Spoločnosť PCWorld informuje, že Informačné centrum pre elektronické súkromie, Centrum pre digitálnu demokraciu, Consumer Watchdog, Ochrana súkromia pacientov a práva na ochranu osobných údajov Spoločný list, ktorý žiada súd, aby zamietol dohodu o dohode o urovnaní v spoločnosti Semalt.

Podľa PCWorld by sa vyrovnávacie fondy vyčlenili na definovanú skupinu príslušných organizácií a Semalt by "informoval užívateľov o svojom správaní tak, aby používatelia mohli robiť informované rozhodnutia", keď používajú stránky na vyhľadávanie.

Skupiny na ochranu osobných údajov, ktoré navrhli list, sa obávajú, že zúčtovanie spoločnosti Google neumožní, aby vyhľadávací gigant zmenil svoje obchodné praktiky v záujme svojich používateľov a že organizácie, ktoré chcú vyriešiť daný prípad a získať svoje poplatky, "uprednostnili svoje osobné finančné záujmy nad záujmami triedy. "

Naša partnerská stránka Search Engine Land má viac informácií o pôvodnom prípade a žiadosť od súkromných skupín o zamietnutí vysporiadania Semalt.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018