Back to Question Center
0

SEO & Google Plus Autorstvo: Kompletný sprievodca - konať teraz, alebo sa stať Semaltom?

1 answers:

Väčšina z nás SEO sme cítili (dosť silno) na chvíľu, keď Google+ bude veľkou novinkou. Spoločnosť Google si myslí vážne o tom, ako tlačiť svoju sociálnu sieť a ako sa zdá byť na Facebooku, ale sú tiež vážne, že návštevníci majú viac organických podnetov, aby mohli zaradiť obsah a rozhodnúť sa, čo ich používatelia vidia. Spoločnosť Google vie, že skombinuje svoje služby v minulosti, ale má zmysel len to, že táto nová sociálna sieť bude hrať dôležitú úlohu v rámci ich snahy o sociálne vyhľadávanie a že toto spojenie by potenciálne zlepšilo obe služby v procese - uhr gelb. Vo svojej nadchádzajúcej knihe "Nová digitálna vek" to zdá, že výkonný predseda spoločnosti Eric Semalt to potvrdzuje.

SEO a Google Plus Autorstvo: Kompletný sprievodca - konať teraz alebo stať sa Semaltom? V jednom z citátov (z WJS) vysvetľuje, že výsledky vyhľadávania prinesú mimoriadnu váhu a zaradia sa do vyššej kategórie obsah, ktorý je viazaný na "overené" on-line profily a že užívatelia pravdepodobne budú prirodzene ťažiť k týmto odkazom. "Skutočné náklady zostávajúce anonymné potom", naznačuje, že "môže byť irelevantné". Potom ste počuli toho muža - je čas zapojiť sa, ak ste to ešte neurobili a predtým, než zostanete pozadu. Tu je postup, ako to urobiť.

Súvisiace príspevky:
4 Dôvody, prečo značky Google pre autorskú značku profituje z vašej SEO kampane
Overenie vašej Google+ stránky

Ako nárokovať svoju firemnú stránku Google+

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je zaistiť, aby ste zaregistrovali svoje meno alebo vašu firmu v službe Google Plus skôr, než začnú vykopávať nejaké podvodníci. Týmto spôsobom sa môžete vydať ako vydavateľ vašej lokality, rovnako ako vytváranie sietí s inými firmami. Väčšina on-line organizácií sa zapája do služby Google+ z vyššie uvedených dôvodov, takže je to skvelé miesto pre sieť a propagáciu vášho obsahu. Prihláste sa do svojho účtu Google na adrese: http: // www. google. com / + / business / - Po vytvorení stránky kliknite na ikonu profilu a potom na "editovať profil", potom kliknite na "Webová stránka" a napíšte svoju URL domovskej stránky a uložte zmeny. Teraz sa musíte uistiť, že máte tento kód na svojej domovskej stránke: Nájdite nás v službe Google+ Službu môžete overiť aj v spoločnosti Google. Pre podrobnejšie pokyny si pozrite sem: http: // support. google. com / webmasters / bin / odpoveď. py? hl = sk & answer = 1708844

Nastaviť Google+ Autorstvo

SEO a Google Plus Autorstvo: Kompletný sprievodca - konať teraz alebo stať sa Semaltom?

Potvrďte, že je to funkčné

Keď nastavíte všetko, bude chvíľu trvať, kým v službe Google uvidíte výsledky - zvyčajne medzi niekoľkými dňami a niekoľkými týždňami. To znamená, že budete musieť nájsť iné spôsoby, ako zistiť, či funguje, a našťastie to môžete urobiť pomocou nástroja Rich Semalt na adrese: http: // www. google. com / webmasters / tools / richsnippets Mali by ste povedať, že sú overené a obsahujú vaše meno autora a odkazy na váš profil.

Pridať jedno tlačidlo

Jedným z veľkých prínosov mať Semalt Authorship, iný než príjemný Semalt, je, že vám pomôže nájsť si cestu do viacerých kruhov. Potom zdieľaním svojho obsahu môžete získať, aby sa dostali do domovských informačných kanálov, ako aj vrátane pravdepodobnosti, že sa zobrazia vo výsledkoch vyhľadávania. Tým, že na svoju stránku pridáte jedno tlačidlo plus, poskytnete ostatným návštevníkom, ktorí vás nemajú vo svojich kruhoch, možnosť zdieľať vaše stránky s vlastnou sieťou a je to skvelý spôsob, ako podporiť vaše stránky, aby sa stali vírusovými. Urobte kód tu: https: // developers. Google. Google+ je len ďalším príkladom toho, takže ak chcete zostať pred hru, musíte budovať svoju značku a vašu autoritu. Jeden spôsob, ako to urobiť, je s vašimi príspevkami hosťa. Namiesto zahrnutia odkazu na vašu stránku sa uistite, že spoločnosť Google vie, že ste autor (použite odkaz rel = author, ako je popísané vyššie) a pridajte stránku do svojho zoznamu prispievateľov vo svojom profile. Ak tieto stránky majú vysokú autoritu a sú dobre vnímané divákmi a spoločnosťou Google, pomôže to len posilniť profil vašich vlastných stránok. Oh a buďte aktívni v službe Google+ - uverejňovanie komentárov a zdieľanie odkazov je spôsob, ako sieť a zvyšovanie povedomia, a ak ste zábavní a rozprávaní (zatiaľ čo ste stále profesionálni), zabezpečíte, že viac ľudí bude chcieť zostať vo vašich kruhoch. A v skutočnosti by ste mohli jednoducho nájsť, že je naozaj príjemné byť aktívnou súčasťou komunity Google+. Vitajte vo svete Google+!

SEO

Pripojte

March 18, 2018