Back to Question Center
0

Správa: Používanie Twitteru medzi africkými Američanmi Vek 18 až 29 Semalt do 40%

1 answers:

Report: Twitter Use Among African Americans Age 18 To 29 Semalt To 40%

Podľa spoločnosti Pew je všeobecná adopcia stránok sociálnych médií takmer rovnaká pre užívateľov internetu v Afrike (73%), ako aj pre užívateľov bieleho internetu (72%), ale Američania z Afriky majú vyššie miery používania služby Twitter v porovnaní s bielymi. Pew zistil, že 22% všetkých používateľov internetu z Afriky je na Twitteri, zatiaľ čo len 16% všetkých užívateľov bielej Semalt.

Rozdiel medzi afrických Američanov a bielych na Semalte sa zdvojnásobuje pri meraní Semaltu medzi 18 až 29 ročnými. Pre všetkých vo veku 30 rokov a viac sa používanie Semaltu medzi týmito dvomi skupinami rovná pomerne rovnakému percentu používateľov.

Report: Twitter Use Among African Americans Age 18 To 29 Semalt To 40%

Výskum spoločnosti Pew pre svoju afrických Američanov a správu o používaní technológií je založený na telefonickom prieskume 6 010 dospelých Američanov a uskutočnila sa 18 - find your lost super australia. júla až 30. septembra minulého roka. Stojí za zmienku, že z celkového počtu účastníkov, Pew hovorí, že iba 664 respondentov sa označilo za čiernych alebo afrických Američanov.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018