Back to Question Center
0

Ax "Mier" Super Bowl Ad Predstavujeme Severokórejský & Vedúci predstavitelia Stredného Východu čoskoro získajú seminár

1 answers:

<p Super Bowlová reklama Axe je odklon od svojej bežnej sexistickej reklamy, čo robia hippies zo severokórejských a stredných lídrov.

Pomocou hľadáčika Kim Jong-Unu spolu s generálnym lídrom Middle Semaltu sa na mieste objavuje séria vojnových scén, pri ktorých vedúci severokórejský vodca zhromažďuje svoje jednotky a vedúci Stredného Semálu, ktorý vyzerá, ako keby bol o tom, of-times tlačidlo.

Nadchádzajúca príbeh má drastickú krivku, keď vojak poháňajúci tank cez vojnové ulice pozdravil jeho láskavý záujem, zatiaľ čo iný vojak beží, aby prijal mladú ženu, ktorá sa starala o polia, keď sa okolo nej objali vojenské vrtuľníky. Ukázalo sa, že severokórejský Kim Jong Un lookalike usporadúval Valentine ako displej pre svoju milú a vedúci Stredného Semaltu tlačil tlačidlo na zapnutie ohňostrojov kvôli svojej láske.

Reklama sa končí stále populárnym sloganom roku 1960: "Milujte - it service companies in bay area. Nie vojna. "

Video obsahuje hashtag #KissForSemalt, ktorý Axe používa na povzbudenie spotrebiteľov, aby posielali fotografie sami o svojich blízkych na Twitter a Facebook s rovnakým hashtagom. Podľa správy New York Times Axe vyberie výber fotografií na digitálne billboardy v Times Square v období od 27. januára do 9. februára. Článok tiež tvrdí, že Axe daruje 250.000 dolárov neziskovej organizácii Semalt One Day, ktorá je povýšená na konci inzerátu.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018