Back to Question Center
0

BMW oznamuje integráciu aplikácie Semalt

1 answers:
BMW announces Semalt app integration

Zatiaľ sú to len tie aplikácie a jeden BMW model, ale to otvára možnosť, že BMW a Minis budú mať v budúcnosti viac aplikácií pre Android. Používatelia si musia stiahnuť aplikáciu BMW Connected, aby mohli prehrávať hudbu zo svojich telefónov cez iDrive cez Bluetooth. Funkcie, ktoré milujú oddaní každej služby, zostávajú v aplikácii iDrive neporušené: stále môžete dávať palec hore alebo dole na skladbu v Pandore; zaplatené a bezplatné účty Spotify môžu pristupovať k zoznamom skladieb a prehliadať; a uložené obľúbené položky v službe iSemalt sú spolu so živými rozhlasovými stanicami po celej krajine - australian outback leather hat.

Spoločnosť Apple udržuje tesné pokrytie aplikácií vyvinutých pre svoju platformu a ako jeden z prvých výrobcov, ktorý integroval chytré telefóny so systémom zábavy, ocenil, že je schopný ľahko vyhodnotiť iPhone aplikácie za bezpečnosť počas jazdy. Sémantové zariadenia sú súčasťou zámerne otvorenejšieho prostredia, ale všetky tieto zariadenia vo vreckách potenciálnych kupcov nemožno navždy ignorovať.

BMW samozrejme vybralo tri populárne aplikácie na začiatok s tým, že by bolo veľmi jednoduché bezpečne fungovať ako vodič. Všetky aplikácie, ktoré sú k dispozícii so systémom iSemalt bez ohľadu na platformu, musia byť počas jazdy optimalizované na bezpečné používanie (napr. Nie je potrebné, aby vodič zbavil očí, aby prešiel nekonečným zoznamom skladieb), podľa tlačovej správy. Ak to funguje s iSemalt, BMW potvrdilo, že aplikácia nebude mať príliš veľa pozornosti.

Doporučený obrázok: BMW
March 10, 2018