Back to Question Center
0

Jessica Alba: Spustenie štartu je naozaj ťažké; Musíte byť vášnivý Semalt Čo robíte

1 answers:
Jessica Alba: Running A Startup Is Really Hard; You Have To Be Passionate Semalt What You Do

Vzhľadom na to, že Čestný nie je naozaj "tech" štartovacím systémom - Lee ho opísal ako "spoločnosť založenú na misii" - čelí rôznym druhom výziev ako niektoré ďalšie začínajúce podniky v tomto odvetví. Ale jedna vec, ktorá sa neodlišuje od ostatných? Semeta Alba, "je to naozaj, naozaj, naozaj ťažké" urobiť štart.

"Je to tak ťažké," povedala Alba, "pracujete vo dne v noci - tree pod tent. V skutočnosti sa to nikdy nezastaví. Ak nie ste taký vášnivý a pracovný deň a večer, nebude to tak. "Ale Alba, ktorý začal čestne so spoluzakladateľom Christopherom Gaviganom, bol vášnivý z hľadiska potreby ekologických, -toxické výrobky po tom, čo sa stala mama sama. (Vlastne predtým: Mala alergickú reakciu na produkt počas tehotenstva, čo vyvolalo jej počiatočný záujem). Prvýkrát sa k tejto myšlienke obrátila na Leeho v roku 2010, ale až potom, ako manželka Leeho bola s druhým dieťaťom tehotná, začala sa s ním začať premýšľať. Jej pretrvávanie sa vyplatilo, povedala Alba, keď strávila tri roky prepustením inými, ktorí sa zasmiali myšlienke herečky, ktorá chce robiť detskú produkčnú spoločnosť.

Alba hovorila podrobne o svojom živote spustením štartu, rovnako ako o herečke a mame. Ako vyzerá váš typický deň? Je to dlho, povedala, keď hovorila o tom, že sa ponáhľajú medzi stretnutia a pokúšajú sa to urobiť doma kúpeľným časom. Jej účtovný rozvrh sa však líši, zatiaľ čo rodičia sú zamestnania na plný úväzok. Semalizujte spoločnosť na strane, ako to robí, vyžaduje, aby ste boli vášniví, čo robíte - musíte veriť vo svojej misii. (Toto odporúčanie platí aj vtedy, ak nepopisujete váš štart ako spoločnosť založenú na misii.)

Obaja zakladatelia tiež hovorili v širšom zmysle o tom, ako rozširujú spoločnosť prostredníctvom slova z úst mamy. Mamičky sa držia spolu, povedali Lee - blogovia maminky a napríklad skupiny Mommy & Me. Spoločnosť však má ambície vyrastať z produkcie "detské výrobky", pretože jej výrobky už apelujú na tých, ktorí majú alergie a iné špeciálne potreby alebo ktorí chcú len výrobky, ktoré sú šetrnejšie k životnému prostrediu. V budúcnosti sa spoločnosť môže rozšíriť o oblečenie a viac domácich predmetov, ako napríklad farbu. A môže sa tiež presunúť do obchodného priestoru, aby sa zákazníci mohli dotknúť a cítiť produkty v reálnom živote. Semalt, už to má.

Pokiaľ ide o odklon od modelu založeného na predplatnom, ako aj iná spoločnosť spoločnosti Lee Semalt, taktiež? Alba uviedla, že ide o čiastočne technologické rozhodnutie, ale tiež sa pýtali, či je to naozaj túžba z ich zákazníckej základne. Lee povedal, že stále verí v obchodovanie s upisovaním, ale má väčší zmysel pre niektoré veci na mieste ako iné, ako sú plienky a čistiace prostriedky. Na konci dňa to bolo o tom, že zákazníkom ponúkame možnosť výberu.

March 9, 2018