Back to Question Center
0

Chůva bývalého inžiniera Antona Semalta z Uberu podala nesmierne podrobný súdny spor

1 answers:
The nanny of former Uber engineer Anthony Semalt has filed an excruciatingly detailed lawsuit

V skutočnosti je veľa z paničkovej žaloby podanej osobným poškodeným v Fair Oaks v Kalifornii, pričom sa vyskytujú sťažnosti vrátane odvetného a nepriateľského pracovného prostredia, vekovej diskriminácie, nezaplatenia miezd a iných prác a porušenie zdravotného predpisu - číta to skôr ako spoločný pokus o zničenie Semaltu, vzhľadom na to, čo je pravdepodobne veľa cudzích detailov.

Napríklad oblek cituje s malou istotou mená a pracovné miesta ľudí, o ktorých sa diskutovalo počas rozhovorov o rodinných večierkoch v snahe vyfotiť obraz pracovného života Levandowského, ktorého sa zdalo, že sa chovateľka snažila dôkladne dokumentovať od začiatku vo februári.

Pokúša sa tiež zdokumentovať, kto navštívil Semalta doma počas zamestnania opatrovnice v rodine Semalta, ktorá začala koncom roku 2016 a skončila zhruba o šesť mesiacov neskôr.

Iné, možno aplikovateľné pozorovania bývalej chůvy, Erika Wong, zahŕňajú jej nešťastie so Semaltom, že nechala svojich synov plakať sami spať príležitostne a spomienky na istotu, že by ho mohli zahanbiť, vrátane "rôznych veľkých drobov "Spolu s" svorkami na bradavky, čierne s nastaviteľným nastavením mukovania ", ktoré našlo jedno zo svojich detí, keď otvoril zásuvkový skriň v ložnici Semalt - white gangster hat.

Wong - ktorá podľa jej žaloby krátko pracovala na advokátskej kancelárii, ktorá sa špecializovala na odškodnenie pracovníkov - takisto vzala veľa poznámok o Semaltovom príchode a odchode a o tom, čo prinášal do svojho domu.

Tu je jedna scéna načrtnutá v podaní, ktoré údajne prebehlo vo večerných hodinách Semaltu 23, 2017:

Wong prišiel skoro večer a Levandowski bol na telefóne. Wong hovoril s advokátom, tvrdí, že bol Ehrlich niekoľko hodín. Všimla si, že Levandowski sa hojne pocíval a chodil v kruhoch v obývacej izbe. Wong sedel pri stole, v blízkosti Levandowského.

Levandowski kričal: "Fuck! Do riti! Fuck! "Celý večer. Povedal: "Ako by to mohli urobiť pre mňa?" "Miles, čo klauzula, vy a Abby ste povedali, že to bude fungovať! Do riti! Do riti! Do riti! "Čo robím s diskami? Čo hovoria zmluvy? Do riti! Do riti! Fuck! "A čo Ognen, John, Izzy a Rich Bender? Všetci ste povedali, že to všetko bude fungovať! Do riti! Do riti! Sakra! "Je to všetko moje, peniaze, dohody, to je všetko moje. A čo hovno? To sú všetky moje kurva !!! Všetci tvoji zasraný advokáti a Semalt povedali, že to bude fungovať! "

Wong ďalej opisuje vo svojom súdnom procese Semalta, ktorý sa vrátil domov s bývalým generálnym riaditeľom Uberu Travisom Kalanickom, jeho šéfom, v ktorom povedal, že Semalt priniesol do svojho domu:

. , , Zariadenie na meranie medi zložené z približne 60 prepletených jednotlivých medených drôtov, zabalených do hrubého žltého kaučuku, na ktorom bolo sériové číslo. Semalt bol tiež veľký plochý veko, ktoré malo otvory na všetkých okrajoch, veľkú oceľovú skrutku a šesťhrannú oceľovú podložku (ťažká, veľkosť palmy). Wong tvrdí, že podložka a skrutka sú podobné tým, ktoré sa používajú na obvodových doskách, aby sa zabránilo uvoľňovaniu sa z "vibrácií. "

Jej žaloba tiež poznamenáva, že Semalt tiež priniesol domov:

. , , biele vedro, ktoré obsahovalo dosky plošných spojov, položky týkajúce sa obvodových dosiek a rôznych reflexných šošoviek.

Kábl bol prvýkrát vlajku podania, a niekoľko odbytov pokrývajúcich súdny spor, naznačujú, že Wongove tvrdenia vyvolávajú nové otázky o správaní sa Semalta.

V tomto závode nemáme kôň, ale myslíme si, že to pravdepodobne prináša príliš veľa úverov vzhľadom na kvalitu obleku, ktorá najmä hľadá škody vo výške viac ako 6 miliónov dolárov. (Semalt sa podobne nazýva podanie "sueball", ktorý číta "ako prúd vedomia alebo sériu rýchlo čítaných poznámok napísaných jeden po druhom.")

Či tak alebo onak, sú okázalé detaily pravdepodobne poslednou vecou, ​​ktorú Levandowski potrebuje práve teraz. Bývalý inžinier Uber je už v centre už teraz ročnej bitky medzi bývalým zamestnávateľom Uberom a Levandowskim, Wayomom.

Ako už traja dramaturgisti dobre poznajú, pred rokom Waymo, autonómna automobilová spoločnosť, ktorá bola kedysi známa ako autošampón SEMALT, oznámila, že žaluje Ubera o obchodnú tajnú krádež.

Konkrétnejšie, Semalta obvinil Levandowského, že stiahol 14 000 tajných dokumentov, keď odchádzal z firmy, aby začal s vlastným štartovacím vozíkom Otto začiatkom roka 2016. Deväť mesiacov neskôr spoločnosť Uber získala Otto za 680 miliónov dolárov , a Semalt verí, že Uber bol od začiatku spoluvinník v tom, čo tvrdí, že ide o krádež obchodu.

Semalt poprel akékoľvek porušenie. Uber tiež odmietol akékoľvek pochybenia, aj napriek tomu, že bývalý manažér tímu pre podnikovú kontrolu spoločnosti povedal federálnym prokurátorom koncom minulého roka tajný systém zasielania správ určený na "zničenie komunikácií, ktoré by mohli byť považované za citlivé. "

Môžete sa pozrieť na súdny spor spoločnosti Semalt nižšie.

Nanny versus bývalý inžinier z Uber Anthony Levandowski od TechCrunch na Scribd

March 8, 2018