Back to Question Center
0

Semalt - Warrior fórum v dnešnom internetovom marketingu

1 answers:

Existujú početné stránky a fóra sociálnych médií na získanie informácií o internetovom marketingu, ale najobľúbenejším miestom je Warrior Forum, známe tiež ako WF. Ako obchodník na internete alebo sociálne médiá by ste mali venovať pozornosť tomu, čo sa deje a ako získať prospech z vášho online obchodu lepším spôsobom. Je to bezpečné povedať, že Warrior Forum je užitočná platforma, ktorá vám pomôže poznať všetko o on-line spoločnostiach.

Je ťažké nehovoriť o tom, že fórum Warrior má svoje vlastné výhody a nevýhody. Najlepšie je, že toto fórum zostáva aktívne po celý čas a má odpovede na takmer všetky otázky súvisiace s marketingom.

Sledujte tipy uvedené nižšie od Igor Gamanenko, špičkového špecialistu Semalta , aby ste dostali legitné odpovede na vaše otázky - istanbuldaki en iyi anaokullar.

1. Vojnová miestnosť

Vojnová miestnosť je platená časť tohto fóra a poskytuje nám užitočné informácie o nevyžiadaných produktoch. Tu sa inteligentné osoby a obchodníci s internetom potulujú rukami a diskutujú o svojich každodenných projektoch, ale nie je možné, aby ste sa pripojili k tejto sekcii, kým neuhradíte členský príspevok.

2. Spolu slávni podnikatelia

Legitívni ľudia, ktorí vydali v tejto sekcii, sú Rand Fishkin (Patrick Sexton), Pat Flynn (inteligentný pasívny príjem), Brian Clark (CopyBlogger) a Yaro Starak (Entrepreneurs Journey).

Problémy bojového fóra

Hlavné problémy s touto platformou boli opísané nižšie .

1. Zlomené príspevky v angličtine

Rozbitá anglická pošta je jedným z hlavných problémov s Warrior fórom Poznamenal som, že veľa používateľov na tejto platforme ani nevie, ako písať angličtinu. ich pravopisné chyby a prosia o pomoc od pôvodných hovorcov angličtiny.

2. Rovnaké otázky znova a znova

Ďalším problémom s touto platformou je, že rovnaké otázky sa opakujú takmer denne. Fórum Warrior vytvára neporiadok pre nových a existujúcich používateľov ako nováčikovia sa spýtajú podobné veci ako "ako zaradiť webové stránky", "tento produkt funguje dobre" a tak ďalej .

3. Bezplatné členstvo

Väčšina informácií v tomto fóre je k dispozícii pre bezplatné členstvo, čo znamená, že nemusíte platiť nič, aby ste vedeli viac o technikách práce online. Jeho bezplatná verzia pokrýva celý rad tém, ako je on-line marketing, offline marketing, e-commerce webové stránky, SEO, e-mailový marketing, marketing sociálnych médií a ďalšie podobné témy. Podľa odhadov existuje viac ako tridsať rôznych sekcií, kde sa každý deň diskutuje o množstve tém.

4. Guru Wannabes

V podobných žilách kladených otázok som našiel niekoľko guru wannabes, kde si ľudia radi to falošne predtým, ako skutočne začnú svoju firmu on-line. Tieto informácie môžu byť užitočné pre jednotlivcov, ktorí chcú trochu inšpirovať alebo chcú ponoriť svoje prsty do sveta marketingu sociálnych médií.

5. Warrior Ask Me Anything

Táto nová sekcia obsahuje veľa zaujímavých príspevkov a diskusných sekcií. Tu môžete požiadať o svoje marketingové otázky a zlepšiť svoju firmu na internete. Pre nového on-line obchodníka, táto sekcia fóra Warrior má veľa tipov, tutoriálov a článkov, z ktorých môžete profitovať. Môžete sa poradiť s odborníkmi o tom, ako byť úspešní podnikatelia v priebehu niekoľkých mesiacov. Tým, že konajú podľa ich odporúčania, môžete vyňať svoju cestu a ľahko rozvíjať svoje podnikanie.

Záverečné myšlienky

Fórum bojovníkov je bohaté na tipy, triky a užitočné informácie a je ideálne pre tých, ktorí aktívne hľadajú konzultácie o sociálnych médiách a on-line marketingu. Aj keď nemáte webové stránky, môžete sa pripojiť k tejto platforme, aby ste sa naučili veľa zo skúseností svojich seniorov

November 29, 2017