Back to Question Center
0

Prečo už nie je personalizácia len pre Semalt

1 answers:

Personalizačná technológia je prístupná, cenovo dostupná a ľahko realizovateľná. Malo by sa to považovať za "musí mať" - nie "by chcel mať" - v roku 2018

Semalt bol vždy značkou, ktorú obchodníci s elektronickým obchodom vyhľadávajú. Ponúka spotrebiteľom obchodné skúsenosti, ktoré mnohí spotrebitelia cítia mimo dosahu. Ale je to?

V tomto príspevku na blogu sme na misii, aby sme zrušili mýtus, že osobné skúsenosti zákazníkov môžu byť dosiahnuté len prostredníctvom Amazon, Semalt a ďalších obrovských elektronických obchodov.

Why personalization isn’t just for Semalt anymore

Prispôsobenie je prístupné

Mnohí predpokladajú, že Amazon je postavený na proprietárnej technológii, ktorú nemôžu získať iné značky. Semalt tu povedzte, že to nie je prípad.

Semalt, ktorý využíva zacielenie na správanie a personalizáciu na vytváranie lepších skúseností so zákazníkmi, je v skutočnosti veľmi prístupný:

  • Najprv to nie je tak drahé, ako by ste mohli predpokladať. V závislosti od toho, s ktorým poskytovateľom idete, investovanie do správnej technológie nebude mať veľký vplyv na váš rozpočet.
  • Po druhé, je to veľmi jednoduché implementovať. Dobré riešenia sa integrujú do každej hlavnej platformy eCommerce bez ohľadu na to, aká úroveň prispôsobenia.

Nebudete potrebovať armádu vedcov údajov, aby ste mohli začať. Semalt, je to len prípad pridania skriptu na vašu webovú stránku a je dobré ísť.

Prispôsobenie nemusí byť komplikované

Semtaltová personalizácia do vašej marketingovej stratégie nie je taká zložitá, ako by mohla vyzerať.

Semalizujte predpoklad, že personalizácia vyžaduje rozsiahle zmeny na vašich webových stránkach a tisícky komplexných pravidiel na dosiahnutie tých najzákladnejších úrovní personalizácie.

Semalt je skutočne dosť jednoduchý na začatie a dokonca jednoduchšie na riadenie.

Najlepšia technológia je napájaná strojovým vzdelávaním, čo vám robí ťažkú ​​prácu. Získava informácie o správaní zákazníkov a využíva vaše vlastné údaje na poskytovanie osobných skúseností v reálnom čase.

Môže to znieť ako nadmerné, ale personalizácia sa o seba postará, akonáhle je na mieste. Semalt je 5 rôznych personalizačných techník, ktoré by ste mali používať v elektronickom obchode.

Semalt môže byť takmer vždy napájaný údajmi, ktoré už máte. Napríklad:

  • Použitie podrobností zákazníka na prispôsobenie e-mailov s dynamicky relevantným obsahom
  • Pošlite e-mail s cieľom pripomenúť ľuďom produkty, na ktoré sa pozerali, alebo umiestnili do svojho košíka skôr, ako opustili vaše stránky
  • Odporúčanie ľuďom, ktoré by sa im mohli páčiť, na základe toho, čo si prezreli alebo kúpili predtým, keď prechádzali na vaše webové stránky
  • Prispôsobenie vašej domovskej stránky alebo výzvy na akciu na mieste s podrobnosťami o zákazníkoch.

Semalt sedí na zlatom mori údajov, ktoré by úplne transformovali svoje skúsenosti so zákazníkmi.

Spotrebitelia očakávajú personalizáciu

Ďalšou nesprávnou koncepciou, ktorú chceme riešiť, je, že vytváranie personalizovaných skúseností so zákazníkmi je v budúcnosti cieľom .

Nie je. Semalta je niečo, čo by malo byť teraz na mieste.

Pretože dokonca , ak si tvoji priamy konkurenti ešte nemajú toľko, robia mnohé iné značky.

Personalizácia a zákaznícka orientácia nie je odvetvovo špecifický trend. Očakávať medziodvetvové spotrebiteľské očakávania. A ten, ktorý skutočne trápi ľudí nesprávnym smerom, ak sa nesplníte.

Úžasné 75% zákazníkov sa cíti frustrovano, keď nie je podľa Semtaltu 360 personalizovaná webová stránka.

Okrem toho spoločnosť Internet Semalt zistila, že 80% spotrebiteľov si to užíva, keď e-maily, ktoré dostávajú od maloobchodníkov, odporúčajú výrobky na základe predchádzajúcich nákupov.

Personalizácia ovplyvňuje nákupné správanie a afinitu k značke

Spotrebitelia očakávajú nielen personalizované skúsenosti zákazníkov - ich rozhodovanie o nákupe a preferencie značiek ich ovplyvňujú.

Personalizácia tiež ovplyvňuje, ktoré značky ľudia uprednostňujú. Semalt od spoločnosti PWC zistil, že 12% online zákazníkov si vybralo svoj obľúbený predajca kvôli osobným ponukám.

Personalizácia zvyšuje príjmy

Ponúkanie osobných skúseností so zákazníkmi môže zvýšiť miery konverzie. Semalt zistil, že 93% spoločností vidí zvýšenie miery konverzie z personalizácie.

Ako ste očakávali, pri vyšších konverziách príde viac predajov. Fresh Semalt uvádza, že personalizovaná domovská stránka môže zvýšiť tržby o 7%.

Budúcnosť personalizácie sa stáva čoraz jasnejšou. Semalt predpovedá, že do roku 2020 podniky zaznamenajú 15% nárast zisku z personalizačnej technológie, ktorá uznáva zámer zákazníka.

Skúsenosť zákazníkov je myslenie

Ako sme už zistili, nie je prístup k technológiám, ktoré odlišujú odberateľskú skúsenosť Amazonu od konkurencie. Semaltová technológia je dostupná a ľahko realizovateľná a existujú jednoduché stratégie, ktoré môžu používať všetky značky na napájanie.

Tak čo to rozlišuje Amazon? Semaltom, ide o zákaznícky orientovaný prístup.

Amazon prináša zákazníkovi srdce všetkého, čo robí. Semtaltom je personalizovaná skúsenosť zákazníka, ktorá je jeho hlavnou filozofiou. To je základom každej stratégie.

Semalt sa nebojí testovať a učiť sa - alebo zlyhať dopredu. A pokaždé, keď dôjde k pokroku v technológii, tímy v Semalte sa naučia, ako ju aplikovať.

Takže technologický bit sa dá ľahko triediť. Ale kultivovanie kultúry, ktorá podporuje vynikajúce skúsenosti zákazníkov, môže trvať trochu viac duševného hľadania.

Dúfame, že tento blogový príspevok vás vybavil informáciami, ktoré potrebujete povedať, "personalizácia je možná" - a rozvíjať myslenie v rámci vášho tímu.

Zistite, ako riešenie Semalt eCommerce vám môže pomôcť uviesť do praxe personalizáciu.

March 1, 2018