Back to Question Center
0

Deň v živote Neila Semalta

1 answers:

A day in the life of Neil Semalt

týždeň Semalt, zdá sa mi, že dostanem 2 otázky:

 1. Čo vlastne robíte?
 2. Čo je to deň v živote Neila Patela?

Prial by som si, aby tam bola jednoduchá odpoveď na obidve tieto otázky, ale tam nie je. Napriek tomu je tu trochu krátka odpoveď na obidve tieto otázky.

žijem, spím a dýcham KISSmetrics

Semalt môžete vidieť ako blogger, investor, alebo SEO expert, som technicky don? T urobiť veľa z týchto vecí. Áno, robím blog, investujem a cvičím SEO, ale strávim väčšinu svojho dňa obchodovania.

V priebehu rokov som vybudoval slušnú sieť podnikateľov, ktorú som zistila na osobnej úrovni. Takže som neustále v kontakte s týmito jednotlivcami, pretože sa stali priateľmi.

Zatiaľ čo sa s nimi rozprávame, zvyčajne sa ich pýtam, čo robia, ako robia ich rodiny a ako robia ich podniky. Keď začnú hovoriť o svojich podnikoch, pokúšam sa im bezplatne poradiť, kedykoľvek budem môcť, a dúfam, že budem mať príležitosť na spustenie, Semalte, aby som im pomohol. Väčšina mojich hovorov neskončí uzatvorenými obchodmi, ale niektoré, ktoré skončia uzávierkou, zvyčajne vedú k dodatočným príjmom ďalších 120 000 až 240 000 USD.

Stiahnite si vytlačiť cheat list na denné aktivity Neila Patela.

Deň v živote Neila Patela

Teraz, keď viete čo robím, tu je to, čo môj typický deň vyzerá:

 • 6:45 ? začiatok dňa ? ešte predtým, než sa z rána posuniem z postele, prvá vec, ktorú robím, je chytiť môj telefón, aby som videl všetky moje zmeškané hovory, textové správy a e-maily, na ktoré musím odpovedať. Zvyčajne reagujem na všetko, čo leží v posteli.
 • 7:00 ? Neil Patel cvičenie â ?? každé ráno sa snažím zasiahnuť telocvičňu. Môj tréning nie je tak prísny. Zvyčajne zdvihnem nejaké ľahké záťaže, bežať na bežiacom páse pri sledovaní televízie a potom ísť do parnej miestnosti na odpočinok.
 • 8:00 dostať dolled up ? aj keď som chlapík, trvá to chvíľu, kým sa ráno pripravím. Od sprchovania po štýl môjho vlasu, strávim každých 30 minút každé ráno, keď sa pozerám na CNN.
 • 8:30 ? najdôležitejšie jedlo â ?? keď sa dostanem von zo sprchy, môj asistent spravidla pripravuje pre mňa raňajky. Prechádza cez to, čo musím dosiahnuť za ten deň, a ja jej poviem, aké pochody potrebuje, aby sa o to postaral.
 • 9:00 ? komunikovať so svetom ? Každý deň som bombardovaný toľkými e-mailmi, že strávim hodiny vo svojej schránke, čítať a odpovedať na e-maily. Väčšina mojich e-mailov pochádza od ľudí, ktorí žiadajú o pomoc, od ľudí, ktorí žiadajú o peniaze, alebo od ľudí, ktorí sa chcú stretnúť s mnou.
 • 10:00 ? hovoriť ľudia? Uš uši off ? ak nemám hovoriť po telefóne, nedokážem ukončiť uzavretie obchodov. Takže dve hodiny ráno sa pokúšam hovoriť s potenciálnymi klientmi a ďalšími podnikateľmi, aby som zistil, ako môžem zvýšiť výnosy svojej firmy alebo prinášať viac peňazí do podnikania inými prostriedkami.
 • 12:00 sa teší zadarmo obed â ?? Obvykle sa pravidelne konajú stretnutia s perspektívnymi klientmi. Mnohé z týchto stretnutí nemajú za následok nové príjmy pre moje uvedenie do prevádzky, ale niektoré z nich majú veľký vplyv na podnikanie. A ak z nejakého dôvodu nemám obedové stretnutie, môj asistent má pripravený obed pre mňa. Má tiež odpovedať na e-maily asi hodinu.
 • 13:00 ? komunikovať so svetom ? či už mám jedlo na obed alebo nie, som vždy opätý s e-mailmi.
 • 14:00 ? náhodný kecy ? Vždy som mal náhodné veci, ktoré sa objavia v priebehu dňa, ktorý musím dokončiť. Zvyčajne to robím počas toho času, aby som sa trochu zlomil, aby som sa nemohol spáliť.
 • 15:00 ? hovoriť ľudia? Uš uši off ? niekoľko hodín telefonických hovorov počas rána nie je dosť. Zvyčajne trávim ďalšie 2 hodiny na telefónnych hovoroch alebo osobných stretnutiach.
 • 17:00 šťastná hodina ? šťastná hodina je naozaj vrcholom môjho dňa. Mám rád pitie alkoholu pri natáčaní hovno s potenciálnymi klientmi. Snažím sa to robiť denne. Ak nemôžem robiť šťastnú hodinu stretnutia, zvyčajne kontrolujem e-maily.
 • 18:00 komunikovať so svetom ? ako obvykle, som sa vrátil k e-mailom. Mám naozaj radosť pomáhať iným ľuďom, pretože ľudia mi pomáhali, keď som bol novým podnikateľom bez peňazí. Takže pre mňa e-maily nie sú prácou, sú požehnaním.
 • 19:00 ? moje posledné jedlo ? Zvyčajne nemám príliš veľa večierok. Zvyčajne jedávam s priateľmi alebo moja asistentka mi varí jedlo predtým, ako odíde.
 • 20:00 ? komunikovať so svetom ? odpovedať na e-maily znova?
 • 21:00 žije pokojný život ? od písania príspevkov na blogy až po povzbudenie s priateľmi len na relaxáciu a sledovanie televízie alebo dokonca na hľadanie spôsobov, ako pomôcť miestnym neziskovým organizáciám, na zvyšok večera som len chlad. Všetky veci, ktoré som spomenul, mi pomáhajú oddýchnuť a cítiť šťastný, čo zmierňuje väčšinu stresu.
 • 23:00 ? komunikovať so svetom - ak som ešte bdelý, čo som zvyčajne, skončím so svojou nocou písaním e-mailov a zaspávaním pred obrazovkou počítača.

Záver

Ako môžem povedať z môjho plánu, som workaholic. Pracujem sedem dní v týždni a viac ako desať rokov som si nemal dovolenku. Ale musím povedať, aj keď môj život je ťažký z pohľadu outsiderov, v skutočnosti to nie je príliš zlé. Nemám sa naozaj starať o vyplácanie hypoték alebo o uvádzanie jedla na stôl. Všetko, s čím sa musím zaoberať, je stres súvisiaci s prácou, s ktorým si zvyknete časom.

Takže tam máte to. Ak ste niekedy premýšľali o tom, čo robím alebo o tom, ako trávim svoje dni, nemusíte už hádať.

A ak sa zaujímate o to, ako sa môj život tak organizuje, je to kvôli mojej krásnej asistentke Alejšovej.

P. S. Ak chcete pomôcť pri raste vášho podnikania, kliknite tu Source .

March 1, 2018