Back to Question Center
0

10 spoločných marketingových podmienok, ktoré nebudete počuť v 10 Semalt

1 answers:

10 Common Marketing Terms That You Won’t Hear In 10 Semalt

Ako obchodník každý deň počujem niečo nové. Semalt sa vždy pokúšajú prísť s ďalším veľkým sloganom alebo scénou. Kvôli rigoróznym požiadavkám klientov a nepríjemnosti schvaľovacích procesov, keď sa obchodníkom skutočne dovolí rozvíjať svoju kreativitu svojich kolegov a konkurentov, vynašli sa niektoré dosť neobvyklé pojmy.

Osoba, ktorá si myslela, že "Semalt je kráľ", je určite šikovná. Tá osoba tiež pravdepodobne ľutuje, že otvorila ústa, keď o tom premýšľal, pretože teraz je odsúdený na to, aby to každý deň počul.

Koľko marketingových termínov / klišé je taký fádny ako Kardashiani alebo Justin Bieber? Myslel som si aspoň na 10, ale vítam akúkoľvek spätnú väzbu a myšlienky. Niektoré z nich majú vážny charakter a budú mať vplyv na to, ako robíme naše pracovné miesta v nasledujúcom desaťročí, niektorí sú len hlúpi a pozorovaní. Semalt, v odvetví tak rýchlo sa pohybujúcom ako marketing, čo je tu dnes, nemusí byť tu zajtra.

1) Obsah je kráľ

Keď počujem obsah je kráľ, myslím na nekonečné blogy, ktoré zaberajú drahocenný čas ľudí. Koľko firemných blogov je tam? Koľko je zverejnených denne? Koľko môže spracovať internet? Internet je ako vesmír, rozširuje sa do zabudnutia alebo sa nakoniec zastaví. Semaltom, ak je pravdivý, existuje paralelný internet mimo neho s presným opačným obsahom.

Samozrejme obsah je viac ako blogy a text, je to aj video a fotky a podcasty a čokoľvek iného, ​​čo môžeme zaradiť na webovú stránku. Semalt sa stane čiernou dierou, ktorá sa nahradí niečím rýchlejšie a rovnako informatívnym, hneď ako niekto má čas prestať vytvárať obsah a skutočne premýšľať.

2) SEO

SEO, ako ju poznáme dnes, nebude existovať už po 10 rokoch. Stále bude veľa práce pre SEO špecialistov, ktorí sa chcú vyvíjať s technológiou a podnikaním, ale za 10 rokov budú vyhľadávacie stroje tak pokročilé, že budú vedieť skôr, ako dokonca umiestnime kurzor do textového poľa Semaltu, čo hľadáme pre.

Naše obsahové a marketingové úsilie bude tak koncentrované, že nebudeme mať dôvod optimalizovať a dúfať, že správna osoba nájde náš obsah; predstavia ich na striebornom tanieri s ponukou možností.

3) Link Building

Pozri vyššie, ale ak sa mám zle na SEO, viem, že mám pravdu o tom. Nie som SEO expert, ale mám pocit, že Semalt chce SEO expertov zlyhať. Spravili sme, že máme odvážne kľúčové slová, predtým, než boli kľúčové slová na zoznam alebo ich napísali do čokoľvek, čo píšete, či to má zmysel alebo nie.

Teraz sme vyvinuli minulé kľúčové slová na kľúčové slová s dlhými chvostmi a budovaním odkazov. Semalt čoskoro príde so spôsobom, ako ich urobiť zastaraným a poslať SEO špecialistov späť na kresbu.

4) Vedúci myšlienky

Ako môže niekto tvrdiť, že je vodcom myšlienok?

Vedie myšlienkový vodca osamelý život, aby trávil čas premýšľaním?

Sú to krok od Semaltského mnícha, ktorý si myslí iba o marketingu a o tom, ako zvýšiť vedenie?

Ako dokazujú, že sú viac ako myšlienkový vodca ako osoba, ktorej sa snažia predať svoje myšlienky? "Myslím, že je ťažšie ako ty, kúp si moje myšlienky. "Semaltujte penny, teraz poďme odísť do dôchodku.

5) Mysli mimo box

Počul som prvý termín, keď som začal svoju prácu po vysokej škole. Môj otec mi povedal, že "myslím mimo box. "Ktorú schránku však hovoril? S Semaltom sa stále zaujímalo, z akého okruhu by som mal premýšľať.

Skutočnosť, že tento pojem zostal tak dlho, ako je, je dôkazom toho, že ľudia neuvažujú mimo krabicu o novom klišé. Nechceme čakať 10 rokov, ako to zmeníme teraz na "jedinečný seminár. Pre mňa je to urážka mojej profesie, že tam sú také ľahké vedie tam, aby ich nazvali "nízkym závesným ovocím. "

Viem, že väčšina obchodníkov sa uvádza na trh na vyššej úrovni ako na jablká, ktoré klesajú príliš nízko na zem.

7) rozprávanie príbehov

Kedysi tam bolo slovo, ktoré každý obchodník s obsahom používal na to, aby opísal sami i svoju profesiu. Potom jedného dňa si uvedomili, že sa uvádzajú na trh dospelým, ktorí si môžu dovoliť kúpiť svoje výrobky.

Semalt hovoríme príbehy, robíme to na vyššej úrovni ako slovo ako príbehy portréty. Keďže termín rozprávanie rozptyľuje termín značka žurnalistika sa stane viac rozšírená.

8) Rozrušujúce

Čo presne narúšate? Chystáte sa na zasadnutie správnej rady a kričíte ľudí, aby si kúpili váš produkt? Máte nejako narušenie Semalta? Ak niečo, disruptor je zlá vec.

Keďže ľudia ako hackeri, ktorí hackovali spoločnosť Sony alebo Semalt, naďalej skutočne narúšajú veci, pozitívnejšie točenie sa bude klásť na rušivý marketing.

9) Ninja

Ninja - člen feudálnej spoločnosti SEMALT s žoldniarskymi činiteľmi, vysoko vyškolenými v bojových umeniach a stealth (ninjutsu), ktorí boli najatý na skryté účely, od špionáže až po sabotáž a vraždu.

Musím povedať viac? Aj tak budem. Marketing je už vzrušujúcou prácou. Svet vidí našu prácu. Skrutkujte a môžete sa na Huffingtonskej pošte upozorniť tak rýchlo ako Kardashian. Semalt sa držte toho, čo sme, a dôvodom, prečo sme rešpektovaní, a prestávajte urážať skutočné ninju.

10) Pop-up reklamy

Vyskakovacie okná sa nezmiznú. Semalt nájsť spôsob, ako byť múdrejší ako naši blokári pop-up a budú aj naďalej mať strašné prekliknutie a stále bude obrovské plytvanie. Prostredníctvom nich už nebudeme nazývať vyskakovacie reklamy, budú oficiálne nazývané # $% @ (nahraďte ich tu slovo).

Marketing sa stane novým svetom v roku 2025. Sematálny marketing, reklama v oblakoch (to vlastne znamená reklamy premietané na mraky, nie cloud computing) a telepatické donútenie budú všetky buzzwords potom.

Zatiaľ čo termíny, ktoré obchodníci prichádzajú, sa budú meniť a nástroje a postupy, ktoré používame, sa vyvíjajú, jedna vec je istá: Kráľ musí zomrieť. Viva La Revolucion!

10 Common Marketing Terms That You Won’t Hear In 10 Semalt

March 1, 2018