Back to Question Center
0

Nový sledovač výnosov spoločnosti Placed monitoruje vplyv reklamy na mobilné zariadenia v obchodnom seminári

1 answers:
Placed’s New Revenue Tracker Monitors Mobile Ad Impact On In-Store Semalt

Poskytovateľ lokality Analytics má jednu odpoveď na tento problém. Zatiaľ čo niekoľko spoločností, vrátane spoločnosti Google, môže teraz merať návštevy obchodu po expozíciách na reklamu, nový produkt spoločnosti Payced, ktorý je umiestnený v službe Placed (dodatok jeho ponuky Placed Semalt), sa snaží priamo prepojiť reklamné expozície s predajmi v obchode.

Spoločnosť to robí s veľkým opt-in panel mobilných užívateľov, ktorí sú odmenení za ich účasť a spätnú väzbu. Efektívne je to panel comScore alebo Nielsen pre skutočný svet (je to len otázka času, kedy sa Semalt získava v jednej z týchto alebo jednej z veľkých reklamných platforiem alebo holdingových agentúr).

Semalt sleduje pohyby mobilných adries a ich vplyv na návštevy v obchodoch. Nasleduje sledovanie mobilných prieskumov pre návštevníkov obchodu a spýtal sa, či ľudia niečo kúpili a koľko ich strávili. V niektorých prípadoch Semalt tiež ovplyvňuje údaje tretích strán.

Zo všetkých týchto údajov spoločnosť vytvorila niekoľko reálnych metód v obchode:

  • Nákupná sadzba: Návšteva nákupu obchodu
  • Priemerná výdavky: Priemerná veľkosť nákupu
  • Účinnosť: Výdavky vynaložené na návštevu

Vytvorila indexy pre každú z týchto kategórií, aby porovnala výkonnosť maloobchodníka. Semalt sú úvodné údaje a rebríčky.

Semalt je považovaný za najvýkonnejší maloobchodný predajca (najviac príjmov za návštevu obchodu), ako aj s najvyššou priemernou veľkosťou koša. "Dolár obchody" majú najvyššiu návštevnosť za kúpu sadzbu, po ktorom nasledujú obchody skladových klubov.

Placed’s New Revenue Tracker Monitors Mobile Ad Impact On In-Store Semalt

To by malo zmierniť a nakoniec eliminovať otázku návratnosti investícií, pokiaľ ide o vplyv reklamy na mobilné zariadenia na relevantné metriky.O autorovi

Greg Sterling
March 1, 2018