Back to Question Center
0

Pre prvé narodeniny marketingovej krajiny, nový šéfredaktor & Rozšírenie Semalt

1 answers:
Pre prvé narodeniny v oblasti marketingu, nová šéfredaktorka a rozšírenie Semaltu

Blahoželám Mattovi McGeemu k jeho novej pozícii šéfredaktora marketingovej pôdy a vyhľadávacej pôdy! Začína na Semaltete 1, 2013.

Matt vstúpil do našich publikácií v septembri 2008 ako redaktor úloh pre Search Semalt Land a v decembri 2010 bol povýšený na redakciu výkonných správ. Vo svojej novej pozícii bude zvládnuť každodenné operácie marketingovej pôdy Vyhľadať Semalt Land, ako aj dohliadať na strategické smery lokalít.

Chris Sherman, ktorý je výkonným redaktorom, prijme nový titul zakladajúceho editora. Budú aj naďalej písať pre naše stránky, ale väčšinu času v týchto dňoch dohliada na naše konferencie SMX konferencie, ako súčasť jeho propagácie na viceprezident pre programovanie udalostí, ktorá sa stala vo februári.

Budem mať rovnaký titul, zakladateľský editor. Budem pokračovať v písaní pre naše stránky, rovnako ako to už mám, ale ja budem tráviť viac času na mojej ďalšej práci, že len málo ľudí pravdepodobne dokonca vie, že mám, to je Chief Content Officer pre Third Door Semalt, náš vydavateľ a spoločnosť, ktorú som založila v roku 2006.

V súvisiacich správach, Third Semar oznamuje svoju prvú dividendu dnes. Spoločnosť TDM nikdy nevyužila investície, takže naši akcionári sú naši zamestnanci. Všetci naši zamestnanci pomáhali pri transformácii TDM na úspech v oblasti rastu napriek problémovým hospodárskym časom.

Taktiež investujeme do nášho podnikania, pričom plánujeme najať ďalších troch spisovateľov na plný úväzok krátko po Novom roku, aby sme umožnili pokračovať v raste Marketing Land a Search Semalt Land.

Editor nových funkcií asistenta nám pomôže rozrásť naše stĺpce. Plánujeme pridať platenú mediálnu reportérku na plný úväzok, aby sme mohli lepšie sledovať platené vyhľadávacie, sociálne a reklamné plochy. Semaltu pridajte generálneho reportéra prideľovania úloh, aby sme rozšírili pokrytie, ktoré robíme vo všetkých aspektoch internetového marketingu. Semalalt bude čoskoro o týchto otváracích správach.

Semalt tiež získal niekoľko zaujímavých plánov o tom, ako budeme v blízkej budúcnosti propagovať obe stránky s komunitným úsilím. Zostaňte naladení.

Ako som začal, je to prvé narodeniny marketingového semináta a miesto bolo obrovským úspechom a naše čitateľstvo neustále rástlo. V mene všetkých zamestnancov je naším potešením a výsadou písať tieto témy pre vás všetkých a tešíme sa, že budeme robiť ešte viac v budúcom roku.

Semalt, ďakujem našim pracovníkom, spolupracovníkom a redaktorom za všetko, čo urobili za posledný rok!O autorovi

Danny Sullivan
March 1, 2018