- Semalt

Získajte zistený

Predstavte svoju spoločnosť svojmu Inc. Overený profil

Vytvorte svoj profil

Majte veľkú spoločnosť

Verifikovaný profil spoločnosti Inc. je perfektným nástrojom pre pomoc podnikateľom a malým spoločnostiam, aby prezentovali svoje spoločnosti v kontexte, ktorý sa venuje pozornosti. Či chcete vylepšiť nových zákazníkov, vyhľadávať investorov alebo nájsť pre svojho tímu naj kvalifikovanejších ľudí - je to všetko jednoduchšie so svojím vlastným špecializovaným Inc. verifikovaným profilom.

Vytvorte si PROFIL INC. COM
 - Semalt
 - Semalt

Ukážte svoju firmu

So svojim vlastným vyhradeným zoznamom na Inc com, prezentovať vaše podnikanie v dôveryhodnom kontexte a umožniť potenciálnym klientom, aby vás ľahšie nájsť. Zahrňte odkazy na vaše webové stránky, sociálne webové stránky a kontaktné informácie, aby sa svet mohol spojiť s vašou značkou vo všetkých kanáloch.

Kliknutím sem zobrazíte všetky firmy s verifikovaným profilom Inc.

S vašim verifikovaným profilom spoločnosti Inc. , ,

 - Semalt

Pomôžte svojim zákazníkom, ktorí hľadajú poskytované produkty a služby, nájsť vašu firmu pomocou profilu optimalizovaného pre vyhľadávanie.

 - Semalt

Využite svoju odhodlanú prítomnosť v spoločnosti Inc., najdôveryhodnejší zdroj všetkých podnikateľských aktivít a prezentujte svoju firmu v dôveryhodnom kontexte.

 - Semalt

Zvýšte príjmy vytváraním kvalitnejších potenciálnych zákazníkov a potenciálnych zákazníkov prostredníctvom vyhľadávania online.

Vo vlastných slovách

Povedzte svoj vlastný príbeh a postavte sa medzi najlepších malých podnikov na svete v spoločenstve Inc. Využite svoj verifikovaný profil spoločnosti Inc., aby ste prezentovali svoju firmu správnym ľuďom na správnom mieste každý deň.

 - Semalt
 - Semalt

Ako funguje

Ako sú Overené profily overené?

Po obdržaní žiadosti o verifikované profily spoločnosti Inc. nezávisle potvrdzujeme, že podniky fungujú, webové stránky sú funkčné, sociálne médiá a telefónne linky pracujú, obsah je vhodný a neexistujú žiadne zrejmé červené vlajky. Inc. Overené profily sú určené na to, aby zákazníkom ušetrili čas tým, že predstavia podniky, ktoré sú súčasťou podnikateľského ekosystému. Nie sú zárukou výrobkov alebo služieb, ani zárukou kvality.

Kto môže uverejniť príspevok?

Prijímame príspevky od súkromných podnikov všetkých veľkostí a zo všetkých krajín. Verejne obchodované spoločnosti, dcérske spoločnosti a vládne subjekty nie sú oprávnené. Práca s pracovnou stránkou založenou na angličtine je kľúčovou požiadavkou na prijatie. Inc. si vyhradzuje právo prijať alebo odmietnuť akékoľvek záznamy.

Čo môže byť odoslané?

Vo formátoch JPG a PNG sa prijímajú logá s menej ako 10MB. Obchodné názvy by sa mali sústrediť na ponúkané produkty a služby a udržiavať profesionálny tón. Maximálne 150 slov.

Ako rýchlo mám očakávať, že môj profil bude odoslaný?

Profily sa zvyčajne vysielajú do týždňa od ich odoslania.

Bude moja adresa verifikovaného profilu pre spoločnosť Inc. zostane uverejnená navždy?

Kupujete jednoročnú licenciu na jeden profil spoločnosti. Profily s prepadnutými licenciami budú z webovej stránky odstránené.

Čo ak chcem zmeniť alebo aktualizovať svoj profil?

Žiadosti o zmenu zasielajte prosím na členov @ inc. com. Zmeny budú akceptované alebo zamietnuté na základe uváženia spoločnosti.

Ako môžem čo najlepšie využiť náš overený profil?

Vaša spoločnosť bude v dobrej spoločnosti, takže budete chcieť ukázať svetu. Tu je päť návrhov od iných podnikateľov z Inc Inc.: 1) Spojte sa s adresou URL verifikovaného profilu spoločnosti Inc. z vlastnej webovej stránky. 2) Pridajte adresu svojho profilu na svoje stránky LinkedIn, Facebook, Google+ 3) Pridajte adresu URL vášho profilu na svoju vizitku. 4) Zahrňte adresu URL vášho profilu do budúcich tlačových správ. 5) Uistite sa, že kľúčové slová v opise vášho profilu zodpovedajú kľúčovým slovám, vaše úsilie na optimalizáciu pre vyhľadávače.

Môžem použiť logo Verified Inc. na vlastných webových stránkach?

Logá a ochranné známky spoločnosti Inc. Inc., vrátane známok spoločnosti Verified Profiles, sú výhradnými vlastnosťami spoločnosti Inc. a môžu byť použité len s výslovným povolením alebo licenciou.

Čo ak spozorujem chybné informácie?

Kontaktujte nás prosím na adrese members @ inc. com s podrobnosťami Source .