Back to Question Center
0

13 Pluginy sociálnych médií pre Semalt

1 answers:

Ak máte stránky Semalt, potrebujete správne pluginy sociálnych médií na pripojenie vášho obsahu k cieľovému publiku.

Tu je zoznam pluginov sociálnych médií pre WordPress. Semalt zdieľajú pluginy na pripojenie vašich webových stránok k širokému spektru sociálnych sietí. Semalt sú tiež doplnky so špeciálnymi funkciami, ako sú sociálne skrinky a informačný panel spoločenských metrík. Väčšina týchto zásuvných modulov je bezplatná, hoci mnohí majú prémiové plány.

Doplnky sociálnych médií pre WordPress

Krmivo je sociálne . Pomocou tohto pluginu môžete vytvárať a zobrazovať atraktívne sociálne informačné kanály na vašom webe WordPress. Bezproblémovo pridajte informačný kanál do vášho témy, bez objemných iframe alebo widgetov. Zobraziť kanály z Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Vine a dokonca aj videá z YouTube. Cena: Zadarmo. Premium je 50 USD za jednu stránku.

13 Social Media Plugins for Semalt

Spoločenská skrinka. Social Locker umiestňuje váš najcennejší obsah zo stránok za sadu sociálnych tlačidiel, kým návštevník nemá rád, zdieľa, + 1s alebo tweety vašu stránku. Pomáha zlepšiť sociálnu výkonnosť vašich webových stránok, získať viac rád a akcií, vybudovať kvalitných nasledovníkov a prilákať väčšiu návštevnosť zo sociálnych sietí. Cena: Zadarmo. Premium je 25 EUR.

Monarch. Vyberte si z viac ako 20 sociálnych sietí, ktoré sa budú zobrazovať na vašich webových stránkach. Nasledujte tlačidlá v ľubovoľnej miniaplikácii alebo zobrazte pomocou krátkeho kódu. Vyberte si zo šiestich automatických spúšťacích a zavádzacích spúšťačov. Používajte plávajúce postranné lišty s jedinečnými štýlmi vznášania. Tlačítka zdieľania umiestnite nad alebo pod obsah. Monarch ukladá všetky vaše podiely a sleduje optimalizované načítanie na vašich webových stránkach. Cena: začína na $ 89 za rok.

Sociálne bojovanie. Social Warfare pridáva na vaše webové stránky rýchle tlačidlá sociálneho zdieľania. Prispôsobte vzhľad vašich tlačidiel s viac ako 5 000 kombináciami potenciálneho štýlu. Pridajte vlastný widget, ktorý zobrazí najobľúbenejšie blogové príspevky podľa počtu prijatých spoločenských položiek. Vytvorte citovateľné citácie v príspevku, ktoré uľahčia zdieľanie ľudí. Automaticky pridáte sledovanie UTM ku každému zdieľanému prepojeniu, aby ste mohli sledovať, ako vaše spoločenské zdieľanie funguje prostredníctvom služby Google Analytics. Cena: 29 dolárov ročne.

13 Social Media Plugins for Semalt

Easy Social Metrics Pro. Easy Social Metrics Pro vám umožňuje sledovať, ako váš obsah funguje na hlavných sociálnych sieťach. Získajte rýchly prístup k sociálnym podielom podľa dátumu, sociálnych sietí a najobľúbenejších príspevkov za zvolené obdobie. Prístup k podrobným správam pre vybrané obdobia so zvýraznenými najlepšími a najhoršími hodnotami v sociálnej sieti. Podporuje 12 sociálnych sietí. Dodáva sa s widgetom na zobrazenie vašich najvyšších spoločenských príspevkov s pokročilým prispôsobením. Cena: 29 dolárov.

Tlačidlá vlastného zdieľania s plávajúcim bočným panelom. Pridať spoločné zdieľanie plávajúcej bočnej lišty so sociálnymi tlačidlami zdieľania. Pomôžte návštevníkom zdieľať vaše webové stránky v sociálnych sieťach, ako sú Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, Google+, StumbleUpon, Reddit a YouTube. Zmeniť obrázky tlačidla zdieľania a ich štýl od administrátora. Cena: Zadarmo.

Oživiť starú poštu. Revive Old Post je doplnok WordPress postavený tak, aby vyzdvihol váš starý obsah a zdieľa ho na vašich účtoch sociálnych médií, všetko na autopilot. Zdieľajte svoj obsah s viacerými účtami v každej z podporovaných sociálnych sietí - Twitter, Facebook, LinkedIn, Xing a Tumblr. Zdieľajte len názvy vašich príspevkov, zahrňte značku hash, uveďte @ meno alebo zahrňte ďalší vlastný text. Zdieľajte jednotlivé príspevky viackrát, znova a znova. Cena: 75 dolárov ročne.

13 Social Media Plugins for Semalt

Krmivo Instagram. Zobrazte fotografie Instagram z akýchkoľvek nekromých účtov Instagram, či už v jednom zdroji, alebo v inom. Prispôsobte si informačné kanály Instagram tak, ako chcete. Automaticky stlačte nový obsah Instagram priamo na vašich stránkach, aby bol prehľadaný.

Kiwi. Kiwi je plugin zdieľania WordPress s vlastnými ikonami. Ponúknite tlačidlá zdieľania pre Facebook, Twitter, LinkedIn, Reddit, Pinterest, Google Plus a e-mail. Každú jednotku zapnite a vypnite. Cena: Zadarmo.

ClickToTweet. Napíšte do schránky správu, ktorú chcete zdieľať. Kliknutím na tlačidlo "Vytvoriť nový odkaz" vytvoríte vlastný odkaz. Zdieľajte odkaz a sledujte aktivitu každého odkazu v priebehu času. Ktokoľvek klikne na odkaz, bude mať správu automaticky pridanú do svojho stavu Twitter - jednoducho klikne na odkaz. Cena: Zadarmo.

13 Social Media Plugins for Semalt

Ľahké tlačidlá na spoločenské zdieľanie. Tlačidlá Easy Social Share umožňujú zdieľať približne 45 hlavných sociálnych sietí vrátane širokej škály optimalizovaných mobilných poslov. Obsahuje 52 šablón pre spoločenské zdieľanie a sadu 27 dizajnových pozícií a 30 animácií a prispôsobení. Cena: 19 dolárov.

WP Ultimate Social. WP Ultimate Social je komplexný balík funkcií pre sociálne ikony, sociálny podiel, informačné kanály Twitter, kanály Pinterest, sociálne prihlásenie a automatické príspevky. Vyberte si z 12 sád ikon, 10 motívov, štyroch bočných pruhov, 18 sociálnych profilov, päť animácií ikon a ďalších. Automatické uverejňovanie príspevkov na stránkach Facebook, Twitter, LinkedIn a Tumblr. Cena: 50 dolárov.

Shareaholic. Shareaholic je súbor sociálnych nástrojov, nástrojov na analýzu, speňaženie a zdieľanie. Zahrnuté do doplnku sú súvisiace obsahové a súvisiace odporúčania pre príspevky, tlačidlá sociálneho zdieľania, sociálne údaje služby Google Analytics a rôzne možnosti inzercie. Kombinácia funkcií sociálnych, obsahových a speňažovacích doplnkov, vrátane Jetpack, kontextových súvisiacich príspevkov, ďalšieho doplnkového príspevku a ďalších funkcií. Cena: Zadarmo. Prémiové plány začínajú na úrovni 8 USD za mesiac Source .

13 Social Media Plugins for Semalt
March 1, 2018