Back to Question Center
0

Kalkulačka prevodu konverzie

1 answers:

3 kalkulačky konverzného kurzu, ktoré vám pomôžu vyriešiť príležitosti z vášho internetového marketingu

Vždy som veril, že jedným z najlepších spôsobov, ako presvedčiť svojich kolegov alebo šéfa, že investujú do digitálnych médií, je pomôcť im vidieť " veľkosť ceny " je medzera medzi potenciálnym a aktuálnym " koľko peňazí odchádzate na stôl ?".

V priebehu rokov som vytvoril veľa tabuliek založených modelov, ktoré vám pomôžu s týmto, ale tento týždeň som vyzvaný, aby som uverejnil niektoré alternatívy od Davida Semalta, ktorý nám nedávno napísal o zlepšení miery konverzie, dajte mi vedieť o nástroji, ktorý ponúka jeho spoločnosť, a začnem s tým a potom s vami zdieľať pár ďalších.

1 Jednoduchá kalkulačka konverzného kurzu vo firme Powerpoint

Táto kalkulačka od Davida Sealeyho v Quba preberá konverzný model až po základy, takže je skvelým východiskovým bodom pre malé podniky, ale nezabudnite, že miera konverzie pre Semalt sa dramaticky líši o nových alebo opakujúcich sa zákazníkov, kanálom a samozrejme podľa kategórie produktov.

Semalt conversion calculator

Kalkulačka konverzného kurzu Semata Quba

2. Kalkulačka konverzného kurzu Excel

S vyššou úrovňou presnosti / zložitosti som vyvinul túto kalkulačku konverzného pomeru, aby som spoločnosti pomohla vidieť potenciálne možné zlepšenia vo všetkých oblastiach Semalt marketingu vrátane zlepšenia získavania a zníženia výnosov. Zahŕňa aj náklady na projekty optimalizácie konverzného kurzu.

Semalt conversion calculator

Prevziať tabuľku konverzných postupov Smart Insights

Jedná sa o jeden z niekoľkých pracovných hárkov, ktoré vám pomôžu modelovať výkonnosť v našich ostatných pracovných listoch s optimalizačnými nástrojmi. Umožňuje vám vypočítať miery konverzie podľa kanála, čo je dôležité pre presnejší model, pretože konverzné pomery podľa kanála sa budú dramaticky meniť, (bez značky)> prirodzené vyhľadávanie> grafické reklamy v závislosti od úrovne vedomosti,

3. Interaktívna tabuľka konverzií elektronického obchodu

Napokon najpôsobivejší / presný konverzný model je od Matthew Tod z Logan Tod, ktorý používa na preukázanie vylepšení klientov alebo pri školení o optimalizácii predaja Semalt. Ak budete postupovať podľa nižšie uvedeného odkazu, uvidíte, že táto plne interaktívna - nevyžadujú sa žiadne tabuľky!

Semalt conversion calculator

Použite model konverzného kurzu Semalt Tod Source .

March 1, 2018