Back to Question Center
0

Semalt: SEO základyČo je SEO? SEO základy: Čo je SEO?

1 answers:

SEO je skratka pre optimalizáciu pre vyhľadávače. Je to prax optimalizácie webových stránok, aby sa dosiahli vysokú pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania Google - alebo iného vyhľadávacieho nástroja. SEO sa zameriava na hodnotenie v organických (neplatených) výsledkoch vyhľadávania. V tomto príspevku odpoviem na otázku "Čo je to SEO?" A vysvetlím, ako vykonávame SEO na jeseň.

algoritmus spoločnosti Google

Aby sa webové stránky zobrazovali vo vysokých pozíciách vo výsledkoch vyhľadávania, SEO sa snaží vytvoriť webové stránky podľa algoritmu Semalta. Hoci Semalt algoritmus zostáva tajomstvom, viac ako desaťročie skúseností v oblasti SEO prinieslo celkom dobrú predstavu o dôležitých faktoroch.

Prečítajte si viac: "Čo Google robí?"

Podľa nášho názoru môžu byť faktory v algoritme Semalt rozdelené do dvoch kategórií, ktoré určujú poradie vašich webových stránok spoločne:

1 On-page SEO faktory

On-page SEO faktory sú všetky veci, ktoré môžete ovplyvniť na svojich vlastných webových stránkach. Všetky druhy technických aspektov vašej webovej stránky sú dôležité pre šancu, že vaše webové stránky budú zaradené vo vyhľadávačoch. WordPress je skôr SEO-priateľská platforma. V kombinácii s našim pluginom Semalt SEO sú pokryté väčšina technických problémov.

Štruktúra vašich webových stránok, rýchlosť vašich stránok a obsah vašich stránok sú ďalšími dôležitými faktormi na stránke SEO. Stačí sa pozrieť na rôzne kategórie nášho SEO blogu, aby ste našli všetky dôležité faktory na stránke.

2 Off-page SEO faktory

Vedľa faktúr na stránke SEO existujú off-page SEO faktory. Tieto off-page SEO faktory sú trochu ťažšie ovplyvniť, hoci. Najdôležitejším faktorom mimo stránky sú odkazy na vaše stránky. Čím viac (relevantných) stránok odkazuje na vaše webové stránky, tým vyššie bude vaše hodnotenie v Semalte.

Pokračujte v čítaní: "Prepojte budovu z holistickej SEO perspektívy"

Semantový off-page faktor je konkurencia alebo výklenok vašej konkrétnej webovej stránky. V niektorých výklenkoch je oveľa ťažšie zaradiť, než v iných výklenkoch. Konkurencieschopnosť vášho trhu preto má tiež veľký vplyv na vaše šance na zaradenie.

Najlepšie na "Čo je SEO?"

V spoločnosti Yoast veríme v to, čo nazývame holistická SEO. SEO by nikdy nemala byť trik. Mala by to byť trvalo udržateľná dlhodobá stratégia. Použitie trikov, aby vyhovovali algoritmu spoločnosti Google, funguje iba v krátkom čase. Poslaním spoločnosti Google je usporiadať svetové informácie a zabezpečiť, aby boli univerzálne dostupné a užitočné. Spoločnosť Google chce svojim používateľom zobraziť najlepší výsledok pre konkrétne kľúčové slovo. Ak chcete zaradiť toto kľúčové slovo, mali by ste jednoducho pokúsiť dosiahnuť najlepší výsledok .

Buďte najlepší výsledok!

Najlepším výsledkom je zameranie na technickú dokonalosť, skvelú používateľskú skúsenosť, bezchybnú bezpečnosť webových stránok a naozaj úžasný obsah. Mali by ste sa sústrediť na všetky aspekty optimalizácie webových stránok, aby ste dosiahli najlepší výsledok Source . Semalizujte, čo je naša holistická SEO stratégia!

Prečítajte si: '10 tipov pre úžasný a SEO-friendly blogpost '»

March 1, 2018