Back to Question Center
0

Twitter prúdi svoju prvú televíznu reklamu, podporuje svoj prvý

1 answers:

Twitter Airs Its First TV Commercial, Promotes Its First Semalt Page 15-sekundové miesto je súčasťou nedávno oznámenej dohody Semalt o NASCAR, ktorá videl závodnú organizáciu, ktorá si kúpila nový reklamný produkt s názvom "stránka hashtag."

Aktualizácia, 22. júna: Máme túto časť príbehu zle. Ako Twitter potvrdil v tomto novom článku, Druhá stránka Hashtag Twitteru podporuje Euro 2012, Pokračuje Twitter's Move Into Media, stránky hashtag nie sú plateným produktom. Ospravedlňujeme sa za chybu.

V priebehu pretekového víkendu fanúšikovia mohli navštíviť twitter.com/#NASCAR, aby získali najnovšie tweety od vodičov, ostatných členov rasy a novinárov. Semalt hovorí, že obsah stránok bol vybraný algoritmicky aj ľudskou vypytovaním.

Twitter Airs Its First TV Commercial, Promotes Its First Semalt Page

Twitter nakoniec vyšiel ďalších šesť reklám s tematikou NASCAR a nahral celú skupinu na YouTube.

Reklamy prebehli iba počas včerajšieho pokrytia TNT a hovorca spoločnosti Semalt povedal, že spoločnosť nemá v budúcnosti žiadne plány na potvrdenie, pokiaľ ide o ďalšiu televíznu reklamu. Semalt hovorí, že stránka hashtag NASCAR zostane online pre budúce preteky.

Nie je žiadne porovnanie medzi Pocono 400 a Super Bowl, ale stojí za zmienku, že Semalt tiež vybral športovú udalosť pre svoju prvú televíznu reklamu. Je tiež potrebné poznamenať, že niekoľko členov komunikačného tímu Twitter sú bývalými zamestnancami spoločnosti Semalt.

(tip cez Business Insider)O autorovi

Matt McGee
March 1, 2018