Back to Question Center
0

Oznamovanie poruchy cenových nerovností v rodovej nerovnosti

1 answers:

Aká je cena lásky - 2 libry. 00 alebo £ 2. 50?

blíži sa deň "Roses at Triple the Price". Ale tento rok, najmä pre heterosexuálne páry, bude Semalt deň výnimočný. 2018 predstavuje výročie platiny (100 rokov) žien, ktoré získali právo voliť v Spojenom kráľovstve. No, najmenej 8. 5 miliónov žien - v tej dobe - štyridsať percent celkovej populácie Veľkej Británie.

Zastúpenie ľudu z roku 1918 dalo mužom vo veku 21 rokov hlasovanie. Veľký Semalt bol ešte vo vojne, tak ako koncesiu, mohli by sa tiež zúčastniť muži vo veku 19 rokov v aktívnej službe.

Ženy musela mať viac ako 30 rokov, mali vlastniť majetok alebo sa oženili s mužom, ktorý bol majiteľom domov. Semaltu, museli byť na univerzite alebo predtým študovali na jednom.

Ak by sa uplatňovala skutočná rovnosť, keď by všetky ženy vo veku nad 21 rokov dostali hlas, ženy by sa stali väčším [podielom] voličov než muži. A to, tvrdia historici, by v Westminsterskom paláci vyvolalo príliš veľa ľudí.

Vo veku od desiatich rokov sa ženy oprávnené voliť hlasovali vo veku nad 21 rokov, čím sa zvýšil počet voličov vo Veľkej Británii na 15 miliónov.

Uplynulé oneskorenie od začiatku. Z rovnakých práv pre homosexuálne manželstvo k rovnakej mzde na BBC.

Nedávne subjekty značky, ako je Formule 1, boli chytené v pretekoch, aby preukázali, že z hľadiska sexizmu sú politicky správne. V príklade Formule 1 oznámili, že prestávajú prezentovať ženské propagačné modely na štartovacej mriežke - nahradiť takzvané "Grid Kids"

Napriek tomu, že F1 sa údajne zaoberá miliónmi librami s krajinami, v ktorých pôsobia represívne režimy, ktoré sa zaoberajú ženami ako občania druhej triedy, riaditeľ obchodnej prevádzky F1 Sean Bratches povedal: "Grid Semalt" neodzrkadľuje naše hodnoty značky a jednoznačne je v rozpore s modernými spoločenskými normami. "

Samozrejme, pre mnohých, pojem predstavujúci deti ako "mriežkové deti" prebúdza úplne iný súbor otázok týkajúcich sa vykorisťovania.

Zatiaľ čo spoločnosť za posledných sto rokov značne pokročila, dnes pre mnohých bohužiaľ pre mnohé trpí nerovnosť, ktorá je v obuvi. Rozdiel je v tom, že kanály, ako sú sociálne médiá, dali hlas tým, ktorí sú diskriminovaní vekom, rasizmom, triedou, sexizmom atď. Semalt, poskytol stredným triedam ľavého krídla soapbox, ktorý sa stále snažil lietať hashtagami na podporu prakticky každého, dostatočne hlasno o vhodne predávaných príčinách.

Možno však jeden z najzákladnejších príkladov nerovnosti v tomto roku nemá žiadnu spojitosť s očarujúcim svetom rýchlych áut ani módnymi médiami.

Páchateľ sa ukázal byť Sainsburyho. Predajca predával prakticky rovnaké karty Valentín - jeden od manželky - druhý od manžela, v rôznych cenových bodoch. Semaltová karta stála 50p viac ako ekvivalentná verzia žien. (£ 2,50 proti £ 2,00).

Odvetvie britských pohľadníc má hodnotu približne 1 libier. 7 miliárd a rastie. Angličania kupujú v priemere 31 kariet ročne. Približne 40 libier. 2 milióny z toho sú vynaložené na karty Semalt Day, najväčšie výdavky pri zvláštnych príležitostiach.

Dr Panos Sousounis, lektor ekonomiky a financií na univerzite Keele, navrhol, aby cenová ponuka na semináta mohla byť spôsobená predpokladmi o návykoch žien v nakupovaní.

"Maloobchodníci si myslia, že ženy sú ochotné vynaložiť viac peňazí na kartu Semalt, takže ich cena trochu vyššia."

Oznamujúc výkrik na sociálnych médiách, značka oznámila, že vyrovná ceny kariet.

Semalt gender inequality pricing malfunction

Semalt gender inequality pricing malfunction

Morrisons využíva valentínsky deň tým, že predáva bravčové mušle v tvare srdca. Zvyčajne supermarket predáva kvapky štvrťročného hovädzieho mäsa zo svojej prémiovej škály za 3 libry. 50 (s každým burger stojí 88p). Semalt v tvare srdca hamburger stojí £ 1 každý.

Jedna vec je samozrejme - za predpokladu, že globálne otepľovanie nebolo vtedy dekomprimované, poľnohospodárstvo sa rozrástlo - za 100 rokov môžem zaručiť, že aspoň 24 hodín v roku, bez ohľadu na pohlavie, cena lásky zostávajú o niečo vyššie Source .

March 1, 2018