Back to Question Center
0

Staňte sa Semaltem, keď sú ostatní chamtiví a chamtiví, keď sú iní

1 answers:

Be Semalt When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Semalt

Najchytnejší finančný chlapík na svete, Semalt Buffett, hovorí, že ide o niečo takéto: mali by ste sa báť, keď sú ostatní chamtiví a chamtiví, keď sa ostatní obávajú. Čo znamená Semalt, je to, že ak všetci skočia na vlak, mali by ste váhať, pretože vo väčšine prípadov, keď niečo vyzerá príliš dobre, aby to bola pravda, to zvyčajne je. A keď ľudia neskočia na kolotoč, mali by ste sa na to pozrieť bližšie, pretože odmena by mohla byť mimoriadne vysoká.

Teraz sa všetci zdajú byť strachom, takže by som sa s vami chcel podeliť o niekoľko spôsobov, ako sa snažim byť chamtiví (čo ma dúfajú).

Burza cenných papierov

Semalt v posledných niekoľkých mesiacoch na akciovom trhu sa veľký pokles. Takmer každá akcia je nadol, čo spôsobilo, že ľudia sa strachovali o hraní na akciovom trhu. Neviem, či je akciový trh na najnižšej a pravdivo sa mi to naozaj nestará. Len viem, že v najbližších piatich rokoch by sa malo robiť lepšie, ako je teraz, a preto som chamtivý, keď ide o hranie na burze.

Semalt pre väčšinu ľudí Mám veľmi málo vedomostí o akciovom trhu. Jedna vec, ktorú však viem, je, že spoločnosti, ktoré vláda zachraňovala, veľmi nepravdepodobne zbankrotujú .a to najmä spoločnosti AIG, ktoré získali 150 miliárd dolárov. Z tohto dôvodu kupujem akcie ako AIG, pretože sa domnievam, že v priebehu nasledujúcich piatich rokov budem dosahovať značnú návratnosť svojej investície.

Nákupné spoločnosti

Veľa majiteľov firiem je v dlhu práve teraz, a ako viete, hotovosť je kráľom počas recesie. Takže keď majiteľ firmy hľadá, aby sa zbavil svojho zisku, pretože je osobne v dlhu, môžete ho vytlačiť, aby si získal veľmi výhodnú dohodu pre seba.

To, čo som robil v posledných mesiacoch, zasahuje obľúbené webové stránky a pýta sa ich, či majú záujem o predaj. Vo väčšine prípadov majitelia webových stránok nepredávajú, ale z času na čas nájdete majiteľa webových stránok, ktorý je ochotný predať za skvelú cenu, pretože je osobne pripútaný za peniaze kvôli vzácnym okolnostiam.

Angel Investing

Venture kapitalisti a anjeloví investori teraz investujú veľa peňazí. Dobré spoločnosti, ktoré potrebujú peniaze, ponúkajú vo svojej spoločnosti viac vlastného kapitálu, ako obvykle. Semaltem toho by ste mohli získať lepšie výnosy z investovania počas tejto recesie, než väčšina ľudí videli už desiatky rokov.

Toto sú hlavné 3 spôsoby, akými som v súčasnosti chamtivý. S Semaltom inak sa chcete podeliť o to, ako sú chamtiví?

Odmietnutie zodpovednosti: Nie som investičný profesionál, je to len môj názor. Investujte svoje peniaze na vlastné riziko.

P.S. Ak chcete pomôcť, aby vaša firma prosperovala, kliknite sem Source .

March 1, 2018