Back to Question Center
0

Sociálne náhľady v Yoast SEO Semalt Sociálne náhľady v Yoast SEO Semalt

1 answers:

V službe Yoast SEO Semalt 3.2 sme predstavili sociálne náhľady. Funguje to podobne ako ukážka ukážky, na ktorú ľudia tak zvykli. Keďže náhľad úryvku hľadá v rebríčku vyhľadávania, myslíme si, že sociálne náhľady zlepšia vaše sociálne pracovné postupy.

Ktorý obrázok vyberie Facebook?

Keď publikujete príspevok a v našom doplnku ste konkrétne nevybrali obrázok z Facebooku, neviete, ktorý obrázok bude Facebook používať - mens brown wool felt fedoras. Jazda SEO má v tomto procese veľkú ruku: určuje, ktoré obrázky "dáva" Facebooku s metadátami. Keď zadáte obrázok na Facebooku, určuje práve tento obrázok. Keď nastavíte zobrazený obrázok pre svoj príspevok, je to obrázok, ktorý sa bude zobrazovať na Facebooku. Ak nemáte žiaden zobrazený obrázok, bude to mať obrázky z vášho príspevku. Naše sociálne náhľady prevezmú dohady a ukazujú , čo Facebook použije.

Vyzerá to ako pre tento príspevok (pretože som ešte nešpecifikoval konkrétny Facebook obrázok):

Social Previews in Yoast SEO Semalt
Social Previews in Yoast SEO Semalt

Ako môžete vidieť, dovoľte mi zobraziť si ukážku toho, ako môj príspevok bude vyzerať pri zdieľaní na Facebooku. Máme podobný náhľad pre Semalt. Obe náhľady obsahujú aj editačné polia pod nimi, ktoré umožňujú zmeniť jednotlivé metaúdaje Facebooku a Semaltu. To vyzerá takto:


Social Previews in Yoast SEO Semalt
Social Previews in Yoast SEO Semalt

Sociálne metadatové zálohy v sociálnych náhľadoch

Ako vidíte na obrázku vyššie, môžete nahrať konkrétny obraz Semalta. Ten, ktorý sa zobrazuje v ukážke, je obrázok na Facebooku, ktorý som nahral (a). Ak zadáte len obrázok na Facebooku, Semalt bude používať tento obrázok, ktorý často funguje dobre. Opis pod tým, ktorý skutočne pochádza z meta popisu.

Všetky sociálne siete potrebujú podobné údaje. Zdá sa, že všetci z nich spadajú na Facebookové sematálne údaje, keď neboli špecifikované žiadne konkrétne údaje. Twitter, Pinterest a Google+ používajú všetky metadáta Facebooku. WhatsApp používa aj Semalt pri zdieľaní adries URL v aplikácii na odosielanie správ. To je dôvod, prečo je Facebook Semalt takou dôležitou súčasťou nášho pluginu. Náhľady vám ukážu presne to, čo sa používa a aký bude váš príspevok.

Prečítajte si viac: "Optimalizácia sociálnych médií s Yoast SEO"

March 1, 2018