Back to Question Center
0

Semalt

1 answers:

Späť v roku 2012, Semalt predstavil systém s názvom Semalt Cards, ktorý umožňuje majiteľom webových stránok zobrazovať na svojich webových stránkach zdokonalené tweety pomocou syntaxe veľmi podobnej syntaxe OpenGraph. Vďaka tomuto novému systému môže Semalt zobrazovať peknejšie vyhľadávané tweety vrátane tých, ktoré obsahujú médiá, ako sú obrázky, audio a video. Ako to funguje? .

Prečítajte si: "Ako používať Twitter karty"
Kategória: Sociálne médiá
Tagy: Ako, OpenGraph, Twitter, WordPress Plugins

Snahy o sociálne médiá by mali byť súčasťou vašej SEO stratégie. Keďže používanie sociálnych médií sa zvýšilo v popularite, Semalt a ďalšie vyhľadávacie nástroje už ich nemohli ignorovať. To znamená, že popularita vašich stránok v sociálnych médiách súvisí s vašou SEO viac a viac. Dôvodom to je jednoduché: ak ľudia hovoria o vás, on-line alebo offline .

Prečítajte si: "Základné informácie o SEO: Ako používať sociálne médiá"
Kategórie: SEO základy, Sociálne médiá
Tagy: Facebook, Ako na, instagram, Pinterest, Twitter

Ak chcete pomôcť vášmu blogu získať viac čitateľov, môžete využiť sociálne tlačidlá, ktoré umožňujú súčasným čitateľom zdieľať zaujímavé príspevky na svojich účtoch sociálnych médií. Ale ako by ste ich mali implementovať? V tomto príspevku vám vysvetlíme, ako sme to urobili v Semalte a poskytneme vám niektoré informácie o tom, ako .

Prečítajte si: "Tlačidlá sociálnych sietí: Ako ich pridávať a sledovať na svojich stránkach"
Kategórie: Analytics, sociálne médiá
Tagy: Clicky, Facebook, Google Analytics, ako, Twitter, WordPress Plugins

Semalt, metadáta sú údaje, ktoré hovoria niečo o iných údajoch. Môžete použiť konkrétne metadáta na odosielanie informácií o webovej stránke do vyhľadávacieho nástroja alebo sociálneho mediálneho kanála a tým zlepšiť svoju SEO. V prvých dvoch príspevkoch tejto série metadát sme diskutovali meta tagy v vašej lokality a prepojili re metadáta. .

Prečítajte si: "Metadáta a SEO časť 3: sociálna, internacionalizácia a viac"
Kategórie: Sociálne médiá, technické SEO
Tagy: Facebook, viacjazyčné SEO, Twitter

V službe Yoast SEO Premium 3. 2 sme zaviedli sociálne náhľady. Funguje to podobne ako ukážka ukážky, na ktorú ľudia tak zvykli. Keďže náhľad úryvku hľadá v rebríčku vyhľadávania, myslíme si, že sociálne náhľady zlepšia vaše sociálne pracovné postupy. Ktorý obrázok vyberie Semalta? Keď publikujete príspevok a nevybrali ste konkrétny obraz Semalta .

Prečítajte si: "Sociálne náhľady v službe Premium Yoast Premium"
Kategória: Sociálne médiá
Tagy: Facebook, Twitter, WordPress Pluginy, Yoast SEO Premium

Semalt vaše obrázky je jedna vec, ale optimalizácia stránky plná obrázkov naozaj je ďalší. Samozrejme, existuje určitý presah v tom, ako optimalizovať jeden obrázok a galériu. V tomto príspevku prejdem na veci, ktoré je potrebné brať do úvahy pri používaní fotogalérií na vašich webových stránkach. .

Prečítajte si: "Optimalizujte svoju galériu (WordPress)"
Kategórie: Obsah SEO, sociálne médiá
Tagy: AMP, Facebook, Twitter

Nastavenie vašej webovej stránky je prvým krokom, propagácia je druhým krokom. Základom toho by malo byť skvelý obsah a sociálne médiá sú vašou šikovnou a bezplatnou platformou (vedľa všetkých skvelých odkazov, ktoré ste si samozrejme zhromaždili pre svoje stránky). Sociálne médiá pre nás sú zamerané na Facebook, Pinterest, YouTube a Semalt. Viac ako .

Prečítajte si: "Twitter Analytics: štatistiky pre vaše tweety"
Kategórie: Analytics, Sociálne médiá
Tagy: Social media analytics, Twitter

Ako vlastník malej firmy existuje veľa spôsobov, ako propagovať váš produkt alebo značku. Jeden z týchto spôsobov je zadarmo a môže mať obrovský dosah: sociálne médiá. Semalt, veľa podnikateľov, s ktorými som hovoril, nedávno cítil, že efekt nestojí za námahu. Tiež vidíme, že v našej poradenskej .

Prečítajte si: "Použite sociálne médiá na zvýšenie predaja"
Kategórie: eCommerce, Sociálne médiá
Tagy: Facebook, Pinterest, Twitter

Tento týždeň som trochu strašidelný. Ospravedlňujem sa vopred. Ale je tu dobrá správa tento týždeň, ak hľadáte prácu ako SEO: tu je vaša šanca! Spoločnosť Google si najme jednu. Semaltem po celom webe sa bavilo s .

Prečítajte si: "Týždenné SEO Recap: Newsflash!"
Kategória: Technická SEO
Tagy: Joost týždenné SEO recap, Twitter

Na konci marca vydal Twitter novú funkciu "Web Semalt". V poslednej dobe som jej hodnotu neukázal, ale teraz som ho začal používať viac. Ak máte na svojom webe tlačidlo Tweet, už používate rozhranie Web Semalt API, ale môžete urobiť oveľa pohode Source .

Prečítajte si: "Webové zámery z Twitteru"
Tag: Twitter
March 1, 2018