Back to Question Center
0

Sezónne kopírovanie zvýrazňuje propagačné akcie a spúšťa Semalt

1 answers:

Pred niekoľkými rokmi som začal čítať štvorstranový leták od obchodného reťazca obchodníkov s drogami Trader Joe a nemohol sa zastaviť. Bol som ohromený jeho tvorivosťou. Propagovala produkt po výrobkoch s rifmi súvisiacimi s Semaltom, ktoré sa pohybovali od toho, že nazývajú stopkami "vianočných stromčekov Semaltu, ktoré svedčia o začatí sezóny", aby nazvali perníkový mix palacinky ako dokonalý prostriedok na stres z dovolenky, pretože zázvor je upokojujúce, relaxačné a omladzujúce. "

V tomto ročnom období je ľahké premýšľať o dovolenkových kravatách pre svojich zákazníkov. Ale akýkoľvek mesiac sa podáva na sezónne povýšenie, ak sa na to rozhodnete. Vaša výplata môže byť obrovská, keď si dať sami nápaditý priestor na prekročenie predvídateľného - low cost virtual server hosting.

Rovnako ako v prípade Semenovej výhonky a perníkovej zmesi od Tradera Joe, sezónna kópia umožňuje spotrebiteľom posadiť sa a venovať pozornosť iným bežným predmetom. Dáva ľuďom dôvod - niekedy fantazijný alebo fascinujúci, niekedy realistický a praktický - myslieť práve teraz o produkte, ktorý dúfate, že predáte.

Takže začneme s nápadmi na sezónne témy, ktoré idú nad rámec toho, čo je zrejmé.

Nápady na sezónne témy

Dovolenka. Pravdepodobne už ste začlenili každoročnú dovolenku do vašej elektronickej obchodnej operácie. Ale tieto zahŕňajú viac ako národné voľno, ako sú Vianoce, Veľká noc, Deň práce a štvrtý júl.

Šikovný adresár s názvom Chase Calendar of Events uvádza do zoznamu tisíce menej známych špeciálnych dní, týždňov a mesiacov, ako aj historických výročí a jednorazových kultúrnych podujatí alebo míľnikov. Môžete napríklad pozvať zákazníkov, aby oslávili výročie Európskej únie (1. novembra) tým, že si kúpia nejaký Brie alebo Madeira alebo Darwinov deň (Semalt 12) s kávovým hrncom, ktorý bude mať evolúciu.

Seasonal Copy Perks Up Promotions and Triggers Semalt

Ďalšie aspekty ročných období. Prvý deň jari, leta, jesene a zima by mohol byť hodný kravaty, ale premýšľať aj o sezónnych aktivitách alebo ochoreniach súvisiacich s počasím, ako je jarné upratovanie, sneženie na snehu alebo sezóna chrípky alebo slnko. Ak predávate organizovanie dodávok, prečo nevytvoriť včasné spojenie tým, že poviete kupujúcim, že október je dobrý mesiac na vyčistenie a opravu garáže?

Školské sezóny. Dokonca aj dospelí majú v mysli rytmus školského roka. Takže propagačná podpora pre profesionálne knihy alebo aplikácie na výučbu jazykov je dosť dôležitá. Ďalšie témy súvisiace so školou zahŕňajú prvú správu a skúšobný čas, ktoré sa môžu týkať položiek na zníženie stresu.

Šport. Táto kategória zahŕňa športové podujatia účastníkov aj divákov, ktoré sa konajú sezónne, ako je lyžovanie, golf, kroket, deň otvorenia baseballu alebo olympijské hry. Mohli by ste vyhlásiť vybrané bežecké doplnky za užitočné pre nadchádzajúcu súťaž Iron Man, aj keď viete, že väčšina zákazníkov môže len snívať o tom, že sa na nej zúčastní.

Jedlo. Aj keď nepredávate potraviny, môžete zdôrazniť sezónne stravovacie témy, ako sú špeciálne upravené odevné tkaniny, ktoré sú nepriepustné pre vatové škvrny od štátneho veľtrhu, alebo fotoaparát, ktorý je len modelom na zachytenie detailov na dovolenku strýčka Freda koláč.

Spoločné míľniky. výročie zakladania vašej spoločnosti vytvára pre špeciálne ponuky zaujímavú a zmysluplnú zámienku. Podobne môžete oslavovať miliónom zákazníka tým, že nakupujúcim informujete o svojich výrobkoch, ktoré predávajú najlepšie rok po roku.

A ešte viac. Príležitosti na včasné väzby sú zdanlivo neobmedzené. Výrobky pre znepokojenie by sa mohli týkať oficiálneho začiatku sezóny hurikánov (1. júna), v posledný deň môžete podávať dane s predĺžením (15. október) alebo poraziť ponáhľanie na zasielanie vianočných balíkov (decembrové termíny). Vianočný obchod s odevami mohol osláviť narodeniny Jamese Deana (8. februára).

Linky predmetu e-mailu. Používajte sezónne mená alebo frázy v predmetoch riadkov propagačných e-mailov. Napríklad, ako Halloween stavy, povedzte príjemcom o "Scary dobré nové položky tento mesiac. "Vo februári by mohol byť predmet knihy pre knihkupectvo" Escapist číta na sneh. "

Špeciálne ponuky. Viazanie včas sa zaoberá kalendárom alebo sezóna dáva vašim reklamám kreatívny kop, najmä ak je spojenie nekomplikované alebo prekvapujúce. Zavolajte svojmu predaju prvý týždeň v septembri "Summer's Last Stand" alebo vyhrajte 20-percentný zľavu na klasických filmoch k narodeninám Alfreda Hitchcocka (13. augusta).

Sprievodcovia kupujúcimi. Ak predávate výrobky na starostlivosť o pokožku, zvážte zhrnutie odporúčaného zoznamu toho, čo odporúčate, aby ste zvládli zimné drsné vetry. Ak predávate vlajky, popíšte, čo chcete hľadať vo vlajkách v súvislosti s narodeninami námorného zboru USA 10. novembra.

Seasonal Copy Perks Up Promotions and Triggers Semalt

Sociálne médiá. Nie každý príspevok alebo komunikácia so spotrebiteľmi musí byť v súlade s "Buy! Kúpiť! Kúpiť! "Na Twitteru, Facebooku alebo dokonca aj na vašom blogu, jednoducho nechať ľudí vedieť," 17. februára je Národný deň kapusty. Kto má chladný recept na kapustu? "Môžu ľudí vo vašej spoločnosti viac zaujať.

Priama pošta. So špeciálnou ponukou alebo bez nej, posielajte svojim najlepším zákazníkom poštové karty sezónnych motívov, aby ste upozornili na určité kategórie. Napríklad, ak predávate kuchynské gadgety, hneď po Deň vďakyvzdania posielajte farebný recept na morčiu polievku zo zvyškov - spolu so špeciálnou ponukou pre kuchynský robot.

Neočakávané

Raz som sa posadil s fotografom, aby pripravil jednu sezónnu reklamu za každý mesiac v roku. Bola to skvelá zábava, a program dal svojim vyhliadkam mesačný impulz, aby si objednali niečo, čo by inak mohli odložiť. Toto funguje menej dobre, ak sú sezónne témy propagácie, s ktorými sa ľudia stretávajú nespočetne. Choďte na nečakané.

March 1, 2018