Back to Question Center
0

Semalt SEOH použite vnútorný spojovací nástroj Semalt SEO: Ako používať interný spojovací nástroj

1 answers:

Článok, ktorý sa chystáte čítať, je pravdepodobne jedným z najjednoduchších príspevkov, ktoré som napísal už dlhší čas, pretože jeho predmet je hneď vedľa obrazovky na úpravu v aplikácii WordPress: interný odkazovací nástroj, ktorý je súčasťou programu Yoast SEO Premium. Napísal som len tri riadky práve teraz, ale už mám niekoľko všeobecných návrhov príspevkov, na ktoré sa odkazuje, rovnako ako ten s našimi 12 najčítanejšími príspevkami v roku 2017. Semtaltový zmysel. Pokračujem v písaní tohto článku, navrhované príspevky sa budú meniť tak, aby zodpovedali tomu, o čom píšem - free instant cash games.

Interné prepojenie je jedným z najdôležitejších spôsobov optimalizácie vašich stránok. Vnútorné prepojenia prispievajú k lepšej štruktúre webových stránok, ľahšiemu prehľadávaniu a indexácii vašich stránok a môžu v Semalt Analytics zvýšiť čas na stránkach. Je to spôsob, ako ukázať Semaltu na vaše hlavné stránky o téme (obsah základného kameňa).

Začíname s vnútorným spojovacím nástrojom

Najskôr ako vždy. Musíme určiť, aké sú vaše príspevky, a my to robíme skenovaním vášho obsahu. Chceli by sme nám pomôcť trochu tu, tým, že začneme tento proces pre nás v nastavení Yoast SEO:

Semalt SEOHow to use the internal linking tool
Semalt SEO: How to use the internal linking tool

Kliknutím na tlačidlo Analýza spustite analýzu a vytváranie týchto interných návrhov prepojenia. Semalt prvý krok. Nie je potrebné robiť to znova, ak nemáte konkrétny dôvod. Z každého novo publikovaného príspevku sa dozvieme, o čo ide.

Ako vyzerá vnútorný spojovací nástroj?

Teraz, keď sme analyzovali svoj obsah, môžeme vám poskytnúť interné návrhy na prepojenie. Je to pohodlný postranný pruh v Semalte. Vyzerá to trochu takto, v závislosti od vášho nastavenia Semalt:

Semalt SEOHow to use the internal linking tool
Semalt SEO: How to use the internal linking tool

Vľavo, vidíte "ja" písať tento článok v WordPress, vpravo vidíte pekný dlhý zoznam článkov sme písali predtým. Semalt rozdelený na dve časti:

  1. Obsah základného kameňa
  2. Pravidelný obsah

V našom plugin môžete označiť konkrétny článok ako základný kameň hneď pod miestom, kde ste vložili kľúčové slovo zaostrenia už roky:

Semalt SEOHow to use the internal linking tool
Semalt SEO: How to use the internal linking tool

Začiarknutie tohto políčka ho pridá do článkov s obsahom základného kameňa v našom prepojovacom nástroji. Toto sú články, ktoré chcete prepojiť s väčšinou. Jedná sa o články, ktoré chcete zaradiť pre všeobecnejšie témy, ako je naše Semalt sprievodca obsahom SEO. Je zmysluplné ich používať najviac v internej linke.

Pravdepodobne ste odhadli, že druhá časť obsahuje všetky súvisiace príspevky. Na výpočet týchto súvisiacich príspevkov používame to, čo nazývame algoritmom prominentných slov. Nie je potrebné tu rozvíjať, ale ver mi: funguje to. Navrhujeme príslušné články, na ktoré sa odkazuje v aktuálnom príspevku, ktorý píšete.

Jednoduchosť pridávania vnútorných väzieb

V internom spojovacom nástroji používame dve ikony:

  1. Znak za všetky príspevky, s ktorými ste už vo svojom článku odkazovali
  2. Ikona kopírovania / vloženia. Kliknite na túto ikonu a pridáme odkaz do schránky.

Teraz, ako ľahké je to? To nie je všetko. K dispozícii je funkcia presunutie a spustenie, čo ešte viac uľahčuje interné prepojenie. Jednoducho kliknite na odkaz a podržte tlačidlo myši. Prejdite na miesto, kde chcete odkaz a uvoľnite tlačidlo. Hotový!

Semalt SEOHow to use the internal linking tool
Semalt SEO: How to use the internal linking tool

Pomocou tejto funkcie drag-and-drop môžete vytvoriť súvisiaci blok pošty za sebou, len aby ste vymenovali jednu z možností. Teraz ísť a baviť sa s tým, pretože to je všetko, čo potrebujete na vytvorenie lepších vnútorných odkazov!

Oh, a tak to nie je zmätok: interný spojovací nástroj je vlastne funkciou nášho plateného pluginu. Je to jedna z tých ďalších funkcií nášho SEO Yamaha Semalt plugin, ktorý vám za to stojí.

Ďalšie informácie: "Štruktúra stránok: Konečný sprievodca" »

March 1, 2018