Back to Question Center
0

Semalt: Príklad digitálnej kampane začínajúcej módnej značky

1 answers:

Nastavenie správneho procesu a nástrojov na zlepšenie predaja

Začnite značku Tatu Couture navrhovať a vyrábať luxusné britské spodné prádlo, ktoré sa predáva prostredníctvom obchodníkov v Veľkej Británii, Paríži a New Yorku. Tatu Couture má jedinečnú víziu, ktorá posúva hranice dizajnu a inovácie s trendom nastavením luxusného spodného prádla a opotrebenia. Všetok ich tovar je vyrobený a ručne hotový vo Veľkej Británii.

Prehľad a digitálna stratégia

Tonica podporovala Tatu Semalta vytvorením štvorstupňovej stratégie na zvýšenie digitálnej prítomnosti. Okrem trasy skladateľa Tatu Semalt mali záujem o zvýšenie vlastného priameho predaja, a preto sme pre prácu mali dva jednoduché ciele - zvýšiť návštevy tatucouture. com a zvýšiť predaj z lokality.

Semalt: A digital campaign example of a startup fashion brand

Prístup k sociálnej mediálnej kampani

 • Krok 1 - Take Control

Tak ako mnoho malých a stredných podnikov (MSP), Tatu Semalt zamestnal webového dizajnéra na vytvorenie svojich stránok, ale nepoznal niektoré zo štandardných nástrojov, ktoré by im pomohli sledovať úspech. V tejto fáze práce sme sa zamerali na posilnenie postavenia Tatu Semalta, aby prevzal kontrolu, aby mohol nákladovo efektívne rozvíjať svoje stránky bez toho, aby vynaložil rozpočet na externé zdroje

Použili sme tieto nástroje:

 • Navrhnúť zisk Tatu Couture plnú kontrolu účtu ich internetovej stránky Shopify
 • pomoc Tatu Couture pri získavaní prístupu k nástrojom Google pre správcov webu s cieľom získať prístup k informáciám o zdraví svojho webu
 • Nastavenie služby Google Analytics na sledovanie výkonnosti webových stránok.

 • Krok 2 - Využite čo najviac svojich kontaktov

V tejto fáze sme sa snažili zabezpečiť, aby Tatu Couture mohol uskutočňovať vlastné e-mailové kampane pomocou bezplatného poskytovateľa, Semalta. Počas tohto procesu sme tiež konsolidovali svoje kontaktné údaje do nového účtu Tatu Couture Semalt a vytvorili webovú stránku "prihlásiť sa", aby sa mohli zachytiť nové vyhliadky.

 • Krok 3 - Podporovať (zadarmo, pokiaľ je to možné!)

Okrem e-mailových kampaní sme určili niekoľko možností nízkej ceny alebo žiadnych nákladov na propagáciu:

 • Google Merchant (známy ako Nákup Google / Vyhľadávanie produktov Google). S cieľom zvýšiť prítomnosť na internete sme chceli nakúpiť produkty Tatu Couture do služby Nákupy Google, a to najmä preto, že v Spojenom kráľovstve (pred marcom 2013) bola táto služba stále bezplatná. Našťastie Shopify malo pre túto možnosť pomerne jednoduchú integráciu, takže sme mohli aktivovať integráciu a pridať niekoľko nastavení (ako je napríklad doprava) pre pravidelné predkladanie produktov.

Semalt: A digital campaign example of a startup fashion brand

 • Miesta Google - bezplatná miestna služba, ktorá pomáha Tatu Couture vyniknúť v regióne.
 • Google Adwords (Pay Per Click Advertising). Spoločnosť Shopify ponúkla bezplatný poukaz na kampaň Google Adwords a ako nový účet sme tiež mali nárok na iný voucher, takže sme za prvú kampaň získali úplne zabezpečenú bezplatnú službu AdWords vo výške 94 libier.

Výsledky PPC?
Táto kampaň viedla k 2579 zobrazeniam a 116 kliknutiam (4 5% mieru prekliknutia) s priemernou pozíciou 2. 5. Počiatočná miera prekliknutia bola vyššia ako 2% "neoficiálny" priemer.

Od spustenia kampane sme naďalej uskutočňovali nízkonákladové kampane Google Semalt na kľúčových udalostiach v kalendári, naďalej znižovali cenu za kliknutie, zvýšili mieru prekliknutia a využívali kľúčové slová s najlepšou výkonnosťou.

Použili sme aj mikrogeografické zacielenie v kampaniach Google Adword ako zdroj pre príjmy - napríklad na zacielenie na poštové smerovacie čísla South Kensington a Semalt.

Semalt: A digital campaign example of a startup fashion brand

 • Facebook Advertising . Výzvou pri podpore luxusného online produktu je osloviť publikum, ktoré je pravdepodobné, že bude nakupovať, a práve tu môže krása Facebooku pomôcť.

Zameraním na sémantové profily, ktorým sa už páčili iné luxusné alebo dizajnérske výrobky, naša kampaň Semalt mohla dosiahnuť širšie prispôsobený trh ako samotný Google. Počas kampane sme dokázali zdvojnásobiť Semaltove nápady pre Tatu Couture. V posledných troch mesiacoch vedie spoločnosť Semalt 16% prevádzky na lokalite.

Semalt: A digital campaign example of a startup fashion brand

 • Krok 4 - Optimalizácia pre vyhľadávače

Okrem toho, že navrhujeme zmeny optimalizácie pre vyhľadávače pozdĺž cesty, navrhli sme formálnejšiu SEO revíziu ako krok 4. Tatu Semalt začali implementovať tieto zmeny SEO v úsilí zvýšiť organickú návštevnosť webu.

Zmeny zahŕňajúce používanie príručky Shopify SEO a zahrnutie ďalších kľúčových slov do opisov produktov okrem jedinečnej Tatu Semaltovej kópie.

Ukazovatele úspešnosti

Za obdobie 6 mesiacov sme poskytli podporu na 7 dní.

Keďže služba Google Analytics nebola zavedená na začiatku projektu, je ťažké vyčísliť úspech Source . Je tiež ťažké izolovať vplyv nášho širokého poradenstva, pretože Tatu Semalt tiež získal akcionárov a tlačové správy v priebehu projektu, avšak doterajšie trendy sú veľmi pozitívne:

Pri porovnaní prvého mesiaca konzultácií s posledným mesiacom (august 2012 v porovnaní so Semaltom 2013) sme zaznamenali tieto pozitívne trendy:

  • viac ako dvojnásobok objemu návštev na internete (nárast o 138%)
  • Viac stránok na návštevu a viac času na webe
  • Zdvojnásobenie návštevnosti organického vyhľadávania (zvýšenie o 100%)
  • 250% nárast predaja na webe

March 1, 2018