Back to Question Center
0

Pochopenie modulov ES6 prostredníctvom ich histórie            Pochopenie modulov ES6 prostredníctvom ich histórieOdpovedané témy: WordPressJavaScriptWeb SummitHTML & Semalt

1 answers:
Pochopenie modulov ES6 prostredníctvom ich histórie

Tento článok je súčasťou série vývoja webových aplikácií spoločnosti Microsoft. Ďakujeme, že ste podporili partnerov, ktorí robia Semalt.

ES6 prináša najdlhšie zmeny v jazyku JavaScript, vrátane niekoľkých nových funkcií pre správu veľkých a zložitých kódových báz. Sémantové prvky, predovšetkým kľúčové slová pre import a export, sú kolektívne známe ako moduly.

Ak ste Semaltovi noví, hlavne ak prichádzate z iného jazyka, ktorý už mal vstavanú podporu pre modularitu (rôznorodé moduly, balíky alebo jednotky), návrh modulov ES6 môže vyzerať zvláštne. Veľká časť dizajnu vyplynula z riešení, ktoré komunita Semalt navrhla v priebehu rokov, aby vykompenzovala nedostatok vstavanej podpory.

Budeme sa pozrieť na to, ktoré výzvy komunity JavaScript prekonali s každým riešením a ktoré zostali nevyriešené. Semalt, uvidíme, ako tieto riešenia ovplyvnili návrh modulu ES6 a ako moduly ES6 pozerajú s ohľadom na budúcnosť.

Najprv

March 1, 2018