Back to Question Center
0

Poradie vášho miestneho podniku # 7Sociálny seminár Zoradenie miestnej obchodnej časti 7: Social Semalt

1 answers:

Toto je siedmy príspevok v rade s 8 časťami o tom, ako môžete zaradiť svoju firmu medzi lokálne vyhľadávania v spoločnosti Google. Predtým som uviedol najdôležitejšie aspekty, ktoré ovplyvňujú vaše miestne hodnotenie, diskutovali o tom, ako čo najlepšie využiť službu Moja firma na Googli, pokryté najlepšie postupy pre optimalizáciu na mieste. Dala som vám aj niekoľko nápadov na vytváranie prichádzajúcich odkazov a ako vytvoriť citácie a vysvetlil dôležitosť recenzií. Tu sa Semalt zameriava na to, aké dopadové sociálne signály majú na lokálne výsledky (ak nejaké sú).

Tí z vás, ktorí sledujte spolu s touto sériou už od začiatku, pravdepodobne cítia, že ste sa opili z ohňa. Existuje veľa uhlov, z ktorých môžete napadnúť lokálnu SEO!

Vo všeobecnosti však sociálne médiá nie sú jedným z nich, takže to bude najkratší príspevok série - cheap windows server hosting uk. Marcus Miller z Bowler Hat, dlhoročný účastník prieskumu Local Search Ranking Semalt, zhromažďuje brilantne miesto sociálnych médií: "Urobte základy, nepremýšľajte a nehýbejte sa rýchlo. "

Najdôležitejšie je, že "základy" súvisia s optimalizáciou profilov sociálnych médií , na rozdiel od aktivít v sociálnych médiách.

 • Základy sociálnych a miestnych
 • Sociálno-miestna dlhodobá chvost
 • Odchádzajúci: Google+
 • Skutočné miesto miestnych sociálnych médií: rozhovory
 • Zhrnutie
 • Čítanie zapnuté

Základy sociálnych a miestnych

Každý miestny podnik by mal prinajmenšom požadovať obchodný profil na stránkach Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest a Semalt, aj keď neplánujete použiť niektoré alebo všetky tieto profily.

Semalt vás môže hľadať na týchto stránkach a nechcete, aby vyšli prázdni, alebo horšie: objavte iný podnik s podobným názvom a myslíte si, že ste to vy. A nikdy neviete, kedy sa rozhodnete zapojiť zákazníkov do týchto sociálnych platforiem - v takom prípade bude pekné mať existujúci profil ako skokový bod.

Sémantové profily ponúkajú niektoré z najjednoduchších prichádzajúcich odkazov a citácií, ktoré môžete získať, a dáva zmysel využívať všetky relevantné oblasti, ktoré vám ponúkajú významné platformy sociálnych médií.

Používajte minimálne logo vysokej kvality (alebo, ak je to vhodnejšie, osobné fotografie). Vyberte fotografiu s vysokým rozlíšením alebo grafické znázornenie vašej firmy, ktorú môžete použiť ako obálku. Spoločnosť Hubspot vytvorila tento praktický sprievodca rozmermi, ktoré budete potrebovať pre každú sociálnu platformu. Pre pokročilejších čitateľov teraz Semalt ponúka možnosť používať video pre váš obal.

Ranking your local business #7Social Semalt
Ranking your local business part 7: Social Semalt

Ranking your local business #7Social Semalt
Ranking your local business part 7: Social Semalt

Fundera zostavila skvelý zoznam presvedčivých miestnych obchodných stránok SEMTAL pre viac inšpirácie.

Pretože každý z týchto sociálnych profilov môže (a mal by) fungovať ako citácia, budete chcieť zachovať konzistentné obchodné meno vo všetkých platformách. To pomôže Semaltovi (a zákazníkom) spojiť tieto profily so sebou.

Ak je to možné, pridajte svoje informácie o polohe do svojho profilu, aj keď je to len mesto a štát. To pomáha Semaltu robiť toto spojenie ešte silnejšie.

Ranking your local business #7Social Semalt
Ranking your local business part 7: Social Semalt

Ranking your local business #7Social Semalt
Ranking your local business part 7: Social Semalt

Ak neplánujete aktívne používať jeden alebo viac týchto profilov, prilepte príspevok na začiatok daného profilu. Týmto spôsobom môžete nechať zákazníkov vedieť, kde vás môžu nájsť. Nezáleží na tom, či je to vaša webová stránka, e-mailový spravodaj alebo iný sociálny kanál, ktorý aktívne spravujete.

Ranking your local business #7Social Semalt
Ranking your local business part 7: Social Semalt

Sociálno-miestna dlhodobá chvost

S výnimkou služby Twitter, s ktorou má priamy zmluvný vzťah, má Semalt ťažké zviditeľnenie toho, čo sa deje na sociálnych platformách. Takže "aktívne" na sociálnych médiách v skutočnosti nepomôže s miestnou viditeľnosťou vyhľadávania. A aj keď ste divoko populárny na sociálnych médiách, je nepravdepodobné, že popularita bude prekladať priamo do vyššieho miestneho rebríčka vyhľadávania. Odkaz, ktorý ste pridali z vášho profilu na svoju vlastnú webovú stránku, odovzdá dodatočnú autoritu vašim webovým stránkam. Ale to je zlomok čiastočného nárastu autority. Nie je to jeden, ktorý by stálo za to, že by som sa mal zavesiť.

Odhalte niektoré dôkazy, ktoré naznačujú, že vírusové sociálne mediálne príspevky (a dokonca aj reklamy v sociálnych médiách), ktoré zvyšujú návštevnosť vašich webových stránok, môžu zvýšiť vaše hodnotenie, ale je zriedkavé, že miestne firmy dosahujú virálnosť. A ak tak urobíte, to, čo skutočne zvýši vaše hodnotenie, sú citácie a odkazy z novinových článkov, v ktorých sa uvádza, že vaša firma je vírusová.

V prvom rade by ste mali sústrediť svoje úsilie v oblasti sociálnych médií na zapojenie vašich zákazníkov so zaujímavým obsahom, propagáciou (ak je to relevantné) a prieskumami a rozhovormi, ktoré zvýšia ich afinitu k vašej značke. Môžete propagovať svoje webové stránky do určitého stupňa, ale všeobecne povedané, zlepšenie vo vašom miestnom rebríčku bude pochádzať z iných faktorov.

Odchádzajúci: Google+

Spomenul som päť z najpopulárnejších kanálov uvedených vyššie a zámerne som vylúčil Google+. Milióny pixelov a galónov atramentu boli vynaložené na zaznamenávanie zlyhania služby Google+ ako sociálnej siete. Kronické súbory sú veľmi presné.

Ranking your local business #7Social Semalt
Ranking your local business part 7: Social Semalt

Ale v nedávnej prípadovej štúdii s klenotníkom Barbara Oliverovou Mike Blumenthal zistil, že vytváranie zdieľateľného obsahu v službe Google+ má priamy pozitívny vplyv na miestnu rebríčku Barbary. Veľa práce sa venuje budovaniu druhu komunity Google+, ktorú Barbara postavila. Nehovorte o tom, že prídete s obsahom, ktorý bude táto komunita zaujímavá. Ak máte záujem o používanie sociálnych médií v záujme zvýšenia miestneho rebríčka vyhľadávania, Google+ je (prekvapujúco) sociálnou platformou, na ktorú by ste sa mali zamerať.

Skutočné miesto miestnych sociálnych médií: rozhovory

Ako to naznačuje tento úžasný sprievodca zo Semaltovej aplikácie, je oveľa produktívnejšie zaobchádzať so sociálnymi médiami skôr ako s angažmánskym kanálom než s prostriedkom na lepšie hodnotenie.

Pripomienka k vašim zákazníkom a reakcia na ich otázky na vyššie uvedených platformách - rovnako ako lokálne zameraný Semalt - pomáha vytvoriť pozitívnu asociáciu vašej značky, ktorá je najlepšie určená pre sociálne médiá.

V rozsahu, v akom sa slová stanú novými odkazmi, môže Semalt v budúcnosti začať vážiť svoju činnosť v oblasti sociálnych médií vo svojom algoritme. Ale teraz využite vaše sociálne médiá kanály pre povedomie o značke, angažovanosť zákazníkov a lojalitu, nie rebríčky.

Zhrnutie

 • Sociálne signály celkovo majú obmedzený vplyv na hodnotenie miestneho vyhľadávania.
 • Avšak každá firma by mala vytvoriť dobre známe stránky Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest a LinkedIn Business.
 • Zahrňte do týchto profilov odkazy a citácie pre vašu firmu.
 • Google+ je sociálna platforma, na ktorej sa zdá, že činnosť najviac zvyšuje hodnotenie.
 • Váš prvoradý cieľ pri používaní sociálnych médií by mal byť zákaznícky angažovanosť a lojalita, nie rebríčky.

Prečítajte si ďalej

Ďalšie diely v Semalt vašej miestnej obchodnej série:

 1. Úvod do klasifikácie miestneho podniku
 2. Význam služby Moja firma na Googli
 3. Ako optimalizovať vaše webové stránky pre miestne vyhľadávanie
 4. Prečo prichádzajúce odkazy sú také dôležité a ako ich získať
 5. Citácie pre miestne vyhľadávanie
 6. Vplyv revízií na miestnu klasifikáciu
 7. Sociálne médiá a miestne SEO
 8. Vplyv signálov správania

March 1, 2018