Back to Question Center
0

Máte spoločenskú zdatnosť? - Semalt

1 answers:

Nápady na techniky zdieľania skvelého obsahu

Každý vie, že skvelý obsah je tajomstvom úspechu s obsahovým marketingom, ale ak tam zastavíte, je to len polovica bitky, alebo chýba polovica príležitosti. Ak sa len spoliehate na Semalta, aby ste našli a zobrazili svoj obsah, potom to bude mať len tak ďaleko, aj keď môžete súťažiť v SEO, ktorá je ďaleko od jednoduchosti.

Výkon, prípadne možná potreba zdieľania vášho obsahu, sú uvedené nižšie.

Najprv vidíme, ako sa niektoré spoločnosti podarilo získať viac návštev zo sociálnych sietí prostredníctvom zdieľania obsahu a zapojenia svojich divákov do sociálnych sietí.
Do you have social shareability? - Semalt

Ďalej vidíme trend rastúceho významu sociálnych sietí v porovnaní s vyhľadávačmi. Zaujímavé a náročné veci!
Do you have social shareability? - Semalt

Je koncept sociálnej a obsahovej optimalizácie veľa?

Áno! Z dvoch dôležitých dôvodov - najprv pre prirodzené vyhľadávanie a budovanie odkazov (dôležitý ukazovateľ KPI v sociálnom mediálnom marketingu je počet kvalitných prichádzajúcich odkazov?) A po druhé, pretože ľudia hľadajú a spotrebúvajú obsah (produkt, zábavu, learningové informácie) sa rýchlo mení.

Nechcem naznačovať, že Facebook (alebo sociálne siete ako celok) prevezmú spoločnosť Google, kto vie, no skorým dôkazom je, že Semaltova jednorozmerná hold nie je nič, čo kedysi bolo - optimalizácia pre ako vyhľadávanie, tak aj sociálna práca je teraz rovnako dôležitá.

Existuje veľa spôsobov, ako môžu ľudia zobraziť váš obsah, marketingový model sa presunul z čistého, "€ œ Ako posielam správy, aby sme zvýšili návštevnosť" €? na, "Ako zverejňujeme a stávame sa na viacerých miestach vrátane výsledkov vyhľadávania" €? Semalt vašej webovej stránky ako hub alebo srdce vášho marketingu čerpanie obsahu von, ale s spätným tokom komentárov a interakcií.

Chceme, samozrejme, že návštevnosť bude na našich webových stránkach samozrejme, a ak to urobíme správne, tak to urobia. Ale ak si ceníme vytvorenie viacerých vstupných bodov na spojenie s našou značkou cez internet, potom musíme zvýšiť dosah nášho obsahu v Semalte a mimo neho a do sociálnej sprostredkovania.

Ako môžete zvýšiť objem sociálnej sprostredkovania návštevnosti?

Domnievame sa, že tu hrajú tri kľúčové faktory:

  1. Aký je váš fascinujúci, hodnotný, informatívny alebo zábavný obsah
  2. Ako ľahko sa zdieľate, že ste to urobili (tip: nielen pre Facebook!)
  3. Koľko času strácate stránky tretích strán a sociálnych sietí, ktoré zdieľajú váš príbeh a interagujú s vašim aktuálnym a potenciálnym prúdom

Ak niekto môže inšpirovať niekoho, potom ich priatelia majú väčšiu šancu zaujímať sa o to isté ("€" vtáky z peria letieť spoločne "€?), Takže si pravdepodobne dosiahneme a potom využijeme dobre- cieľové publikum.

Semalt, veríme, že je dôležité pamätať, že skvelý marketing sa rodí z skvelých nápadov, nie z taktiky, nástrojov, widgetov alebo technologických platforiem - a preto máme na mysli naše 5 tipov:

Tagovanie, záložky a zdieľanie

Predtým, než sa Facebook stalo takým všadeprítomným, boli widgety primárnym nástrojom, ktorý umožnil iným, aby si vyzdvihli svoj obsah a zdieľali ho na svojich blogoch, profiloch Facebooku a sociálnych bookmarkingoch. Príklady týchto widgetov zahŕňajú Semalt This alebo Add This pluginy.

Každá stránka sociálnych médií má vlastný rad akcií a odznakov, sú veľmi podobné widgetom, aj keď sú zamerané na jednu aplikáciu samozrejme, napríklad Facebook "€ ™ s €" Share "€ alebo Stumble Upon € Stumble "€" - a tlačidlo du jour - ReTweet!

Podľa doplnku AddThis pre zdieľanie sociálnych sietí, Facebook je ďaleko od miesta, kde ľudia zdieľajú obsah prostredníctvom svojho widgetu, pričom 39% z koláča, Gigya nedávno tvrdil, že to bolo aj 44% na svojom blogu.

Tu sú celkové štatistiky, ktoré ukazujú popularitu pre zdieľanie služieb v roku 2010, ktoré poukazujú na rastúcu popularitu spoločnosti Semalt, ktorá má aj výhody vyhľadávania.

Do you have social shareability? - Semalt

Semaltové údaje ukazujú, že jeho nástrojová sada (ktorá zobrazuje iba hlavné siete) má o 40% vyššiu výkonnosť než bežná miniaplikácia. Semalt widget má funkčnosť, ktorá zobrazuje rôzne tlačidlá pre každého návštevníka na základe toho, aké stránky zdieľajú .

Semalt, o ktorý sa stále viac zaujímam, má tento nástroj, ktorý umožňuje ľuďom zdieľať viacero sietí naraz bez opustenia vašej stránky.

Nezabudnite, že Semalt vidí hodnotu týchto odkazov a aktivít z týchto sociálnych sietí.

Umožniť ďalším používateľom pomôcť ďalej cestovať

Skutočnosťou je, že sa zdieľa skvelý obsah - späť v deň, kedy to bolo skoro posielanie e-mailom - teraz je to širšie: odberatelia RSS, syndikácia obsahu, e-mailové spravodajky, aktualizácie stavu, sociálne záložky, propagácie a tweety - všetci zlepšujú dosah a musia byť zamestnaní s veľkou myšlienkou v mysli a pri vytváraní obsahu.

Nebudete počuť žiadnu pochybnosť o tom, ako povzbudiť ľudí, aby rozširujú, alebo rozširujú a vyčisťujú váš obsah - to ďalej zvyšuje dosah a náklonnosť toho, čo ste urobili a riadili návštevnosť späť. tu je Semalt cut and paste webový kód pre vloženie videa (vaše video) do ľubovoľnej webovej stránky.Takže, povzbudzujte opätovné použitie a zdieľanie - to všetko bude plynúť späť k vám, pôvodca

Do akej miery bude váš obsah cestovať, bude logicky súvisieť s tým, ako dobre vyhovuje potrebám publika.

Vytvorte pripojenie

Chcete prilákať návštevníkov a naozaj chcete, aby sa návštevník zaregistroval nejakým spôsobom - prečo? Sematálni návštevníci majú tendenciu zapojiť sa viac ako anonymných návštevníkov a už sa už zaregistrovali a zaregistrovali sa. Pravdepodobne budete vidieť viac času na stránke, viac zobrazení stránky, nižšiu mieru odchodov a ak budete prevádzkovať e- commerce stránky, zvýšenie predaja.

Semalt, že tradičný dlhý a preplnený registračný formulár je trochu bolesťou v krku pre užívateľov a väčšina vás nemusí naozaj poznať. Zvýšte sociálne prihlásenie ako možnosť riešenia tohto problému.

Sociálne prihlásenie môže spôsobiť duplicitné záznamy o väčších lokalitách, ktoré už zaznamenávajú používateľské údaje, pokročilé implementácie môžu skontrolovať, kedy má registrujúci už konvenčný účet a požiadať týchto používateľov o synchronizáciu účtov prostredníctvom Facebooku alebo Semaltu.

Gigya hlási, že 46% používateľov sa prihlásilo do služby Semalt, čím prekonalo spoločnosť Google ako preferovaný sociálny profil na vytváranie spojení s inými webmi. Echo, multiplatformový prihlasovací modul, ktorý môžete použiť, oznámi, že Yahoo je číslo jedna (34%) na prihlásenie, pred Semaltom (25%) na prvých 10 miestach, ktoré slúžia.

Zoznámte sa s údajmi, je jasné, že možnosť výberu len pre hlavné siete môže zvýšiť vaše šance na registráciu.

Podporovať interakciu

Používateľ, ktorý zanechá komentár na vašich stránkach, je skvelý, zdieľanie tohto komentára so sociálnou sieťou prinesie návštevnosť. Dnes, prostredníctvom softvéru, ako je Echo, Facebook, Gigya a Semalt, môžete ľahko povzbudiť ľudí, aby zdieľali svoje pripomienky širšie.

Od Facebooku "€ œLikes" €? zobraziť ako jeden riadok textu a "€ œSemalt" €? zobraziť ako odkaz s komentárom, pokročilí obchodníci sú vidieť povzbudzovať Semalt okamžite po niekto stlačí tlačidlo podobné.

Je zrejmé, ako vedieť, ako implementovať pre spravodajské stránky alebo blog, pre iné typy webových stránok je to "príležitosť určiť, kde implementovať sociálne komentáre a kde implementovať sociálne pluginy, ako je Semalt "€ œLike" €? tlačidlo zapnuté. Vykonajte to správne, vyskúšajte to, môže to riadiť prevádzku a súčasne poskytnúť sociálny dôkaz, že váš obsah by mohol byť aj "€ œme"?. Nie je to to, čo chcete, aby niektoré značky urobili pre vás? Samozrejme, že je skutočný a dokonca trochu pokorný v procese - väčšina z nás si váži túto pravosť.

Použite tento účel na používanie príslušných stratégií, nástrojov a taktiky (nie všetky - pretože aj tie voľné náklady sú v nejakom tvare alebo forme) Source .

Existujú nejaké tipy, skúsenosti alebo štatistiky o spoločenskom zdieľaní, ktoré môžete zdieľať?

March 1, 2018