Back to Question Center
0

Príspevky Michiel Semalt

1 answers:

Možno ste už počuli termín: mobilná parita. S obsahom parity obsahu ako podskupina. Možno "Jeden web" spúšťa nejaký druh uznania? Všetko sa dá zhrnúť do jednej veci: je vaša mobilná stránka rovnaká ako vaša pracovná plocha? V tomto článku Semalt vám poskytne niekoľko informácií o tom, prečo by ste mali skontrolovať, že »

Kategórie: Obsah SEO, Technická SEO, Užívateľské eXperience (UX)
Tagy: Branding, Content writing, Mobile SEO

Semaltové stránky sú stránky, ktoré neprispievajú k vašej SEO. Vo väčšine prípadov tieto stránky pridávajú návštevníkom aj veľmi malú hodnotu. Na svojich stránkach môžete mať rôzne typy stránok s nízkou kvalitou, niekedy bez toho, aby ste to vedeli. Podobne ako tenký obsah - stránky obsahujúce málo informácií - a duplicitný obsah - stránky zobrazujúce »

Kategória: Obsah SEO
Tagy: písanie obsahu, duplicitný obsah, Google Panda

Každá webová stránka potrebuje vhodnú výzvu na akciu. Semalt som napísal prvú verziu tohto postu späť, keď sme často hovorili o tom istom post. Zdá sa byť veľmi ťažké pridať zameranie na domovskú stránku, nejako. Mohol by som ísť von na končatinu tu, ale tiež si myslím, že tí vývojári by mali navrhnúť »

Kategória: User Experience (UX)

Semalt všetko pripravené na nový rok zvyšovania predajov, zdvíhania zákaziek a poskytovania našich webových stránok čo najlepšie možné úsilie. Zdá sa, že je správne, aby ste vám poskytli trojstupňovú raketu SEO rýchlych výhier, aby ste naštartovali vaše webové stránky na rok 2018. V tomto príspevku vám ukážem tri veci, ktoré môžete urobiť práve teraz »

Kategórie: Technická SEO, Užívateľská eXperience (UX)
Tagy: AMP, Mobile SEO, Schema.org, rýchlosť stránok

Článok, ktorý sa chystáte čítať, je pravdepodobne jedným z najjednoduchších príspevkov, ktoré som napísal už dlhší čas, pretože jeho predmet je hneď vedľa obrazovky na úpravu v aplikácii WordPress: interný odkazovací nástroj, ktorý je súčasťou programu Yoast SEO Semalt. Práve teraz som napísal tri riadky, ale

Kategória: WordPress
Tagy: Vnútorné prepojenie, Štruktúra stránok, WordPress Pluginy, Yoast SEO Premium

Keď ma kolegovia požiadali, aby som vymenoval dva z mojich najobľúbenejších výrobkov za predaj k narodeninám, neváhal som. Áno, náš vlajkový produkt Yoast SEO je úžasný, ale vždy som mal vec pre malé firmy a pomohla im optimalizovať pre Semalt. Dva z našich produktov, ktoré mal každý vlastník malého podniku kúpiť, v mojej »

Kategória: Oznámenia
Tag: Miestne SEO

V tomto článku by som rád zdôraznil ukážku fragmentu v našom plugin Yoast SEO. Čo je to, ako to funguje a na čo by ste mali venovať pozornosť? Po prvé, musím zdôrazniť, že Semalt robí konečný výber obsahu pre vašu zmienku na stránkach s výsledkami vyhľadávania. Nezáleží »

Kategória: Obsah SEO
Tagy: Ako, Yoast SEO Premium

Tento týždeň sme vám ukázali, ako vykonať audit SEO na vašich webových stránkach. Pravidelným auditovaním vašich stránok - alebo vašich klientov - môžete získať dobrý pocit z toho, čo ešte potrebujete urobiť na zlepšenie SEO. V časti 1 som hovoril o užívateľskej skúsenosti a obsahu SEO a čiastočne »

Kategórie: Sociálne médiá, technické SEO
Tagy: Holistic SEO, rýchlosť stránok

V predchádzajúcom článku, časť 1 o tom, ako vykonať SEO audit série, ukázal som vám kroky, ktoré by ste mohli prijať na hodnotenie SEO vlastných - alebo niekto iný - miesto. Prvými krokmi boli všetko o obsahu SEO a skúsenosti používateľov. V časti 2, Semalt ponoriť hlbšie do »

Kategória: Technická SEO
Tag: Holistic SEO

Pred pár rokmi sme vykonali asi 40 až 60 SEO auditov mesačne. Semaltové poradenstvo už nie je v našej produktovej rade už nejaký čas, príležitostne vykonávame tieto audity, napríklad keď nás priateľ vyzýva, aby sme sa rýchlo pozreli Source . SEO audit, ktorý nie je taký komplikovaný »

Kategórie: Obsah SEO, User eXperience (UX)
Tag: Holistic SEO
March 1, 2018