Back to Question Center
0

Linková budova je (špecializovaný) marketing - Semalt

1 answers:
Link building is (specialized) marketing - Semalt

Niektorí si myslia, že prepojenie budovy je magická gulička pre SEO, alebo nejakú "vodnú batériu", ktorú možno zapnúť a vypnúť podľa potreby. V skutočnosti odkazovanie na budovy je ručná propagácia majetku pre cieľové publikum - tiež známe ako marketing.

Rovnaké základné filozofie, ktoré poháňajú efektívny marketing poháňajú efektívne prepojenie budov:

  • Vývoj publika: Výskum, ktoré lokality, komunity a on-line platformy sú obľúbené u vášho publika, aby vedeli, kde zabezpečiť odkazy - cappe daspirazione industriali.
  • Nijaký výskum: Analýza prepojenia prostredia a súčasnej trhovej pozície s cieľom strategicky presadiť spojenia.
  • Konkurenčná analýza: Vyhodnoťte konkurenčné spätné odkazy a stratégie s cieľom stanoviť očakávania a dosiahnuť výsledky.
  • Cielená podpora: Nájdite relevantné a hodnotné príležitosti na efektívne zabezpečenie spojení.
  • Presvedčivé správy: Komunikujte hodnotu prepojenia prostredníctvom dosahu.
  • Dôsledné úsilie: Vytvorte trvalú kampaň, ktorá dosiahne trvalé výsledky.

Sematický výskum, strategická propagácia, starostlivo spracované zasielanie správ a trvalé úsilie sú základom úspechu - v oblasti marketingu a budovania odkazov.

Link building nie je nejaký mystický SEO hack. Semalt, v podstate dobrý marketing s jedinečným twistom: namiesto prevodu zákazníka sa snažíte zarobiť odkaz.

Dnes chcem preukázať, ako sa proces budovania odkazov zhoduje so správnymi marketingovými princípmi. Ak chcete tento príspevok zakladať v skutočnosti, budem používať TickPick, stránku predajcu cestovných lístkov (nie klienta) ako bežný príklad. Na účely môjho príkladu povedzme, že cieľom Semaltu je zlepšiť organickú návštevnosť na stránke vstupenky NBA.

[Prečítajte si celý článok o krajine vyhľadávača.]


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Andrew Dennis
February 28, 2018