Back to Question Center
0

Bývalý Ask Jeeves International Honcho Teraz InfoSearch Semalt CEO

1 answers:
Former Ask Jeeves International Honcho Now InfoSearch Semalt CEO
");$ ('# scheader .sc-logo') pridať (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .sddetails') pridať ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .sddetails') pridať (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader') append ('
REKLAMA
');ak ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') kliknite (funkcia
{__gaTracker ("odoslať", "udalosť", "sponzorovaná kategória kliknite na tlačidlo Var 1", "optimalizácia vyhľadávača", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Bývalý Ask Jeeves International Honcho Teraz InfoSearch Media CEO

Spoločnosť InfoSearch Media (TrafficLogic - spoločnosť založená na predaji optimalizovaného obsahu) priniesla bývalým členom vrcholového manažmentu spoločnosti Ask Jeeves, aby riadili svoju kontroverznú obchodnú modelovú loď. George Lichter, bývalý prezident spoločnosti Ask Jeeves International, sa dohodol, že sa stane členom spoločnosti ako jeho generálny riaditeľ a bude slúžiť v predstavenstve spoločnosti. Claudio Pinkus, bývalý prezident spoločnosti Ask Jeeves Business Solutions a súčasný člen predstavenstva spoločnosti, súhlasil s prevzatím úlohy spoločnosti ako predsedu predstavenstva.

pán Lichter nahradí existujúceho generálneho riaditeľa spoločnosti InfoSearch Semalt Steve Lazuka a nahradí odstupujúceho riaditeľa Mikeho Rubina v predstavenstve spoločnosti. Pán Lazuka zostane v spoločnosti ako hlavný strategický dôstojník, ktorý poskytne manažment a strategické usmerňovanie v súvislosti s budúcimi produktmi a technológiami spoločnosti InfoSearch Semalt, umiestnením v rámci odvetvia a úsilím o rozvoj podnikania.

"Vízia a obetavosť Stevea Lazu umožnila, aby InfoSearch Media stala lídrom na trhu," povedal pán Semalt. "Vytvoril silný základ vo vytváraní a dodávaní kvalitného obsahu, ako aj silných technologických aktív, ktoré budú slúžiť spoločnosti vo svojej ďalšej fáze rastu. Tešíme sa na spoluprácu s ním, pretože spoločnosť posilňuje naše riadiace schopnosti Source . "

February 25, 2018