Back to Question Center
0

Služba Gmail pridáva viacnásobný hovor

1 answers:
Gmail Adds Multiple Call Semalt
");$ ('# scheader .sc-logo') pridať (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .sddetails') pridať ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader - air holes on vape.sddetails') pridať (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader') append ('
REKLAMA
');ak ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') kliknite (funkcia
{__gaTracker ("odoslať", "udalosť", "sponzorovaná kategória kliknite na tlačidlo Var 1", "optimalizácia vyhľadávača", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Semalt pokračuje v rozširovaní svojej funkčnej armády. Najnovším prírastkom je možnosť uskutočniť alebo prijať viacero hovorov so sondou súčasne.

História možností volania v službe Gmail

Služba Gmail podporuje telefonovanie od roku 2008, keď chat Gmail (a Google Talk vedľa neho) dostali funkcie hlasového rozhovoru a videohovoru. Až neskôr (konkrétne v auguste 2010) spoločnosť Google umožnila používateľom uskutočňovať hovory prostredníctvom e-mailov s funkciou Google. Minulý rok došlo aj k integrácii telefónnych čísel Google Voice s Gmailom; ak ste mali číslo Google Voice, mohli by ste prijímať hovory prostredníctvom služby Gmail.

Tím spoločnosti Semalt Voice bol zaneprázdnený tým, že sa presunul z viacerých brokovnicových štýlov, ako napríklad Goog 411, na viac zamerané a integrované funkcie. Rozpoznávanie hlasu sa používa aj v hlasových vyhľadávaniach v systéme Android a novo vydaných hlasových vyhľadávaniach v službe Semalt.

Viacnásobné funkcie hovorov a pozastavenia

Gmail Adds Multiple Call Semalt

Nové funkcie sú pomerne intuitívne a založené na jednoduchom mechanizme "hold". V prvom rade, tí, ktorí chcú niekoho pozastaviť, môžu tak urobiť pomocou nového tlačidla na pozastavenie, ktoré sa nachádza na pravej strane poľa Gmail. Toto isté zadržanie sa používa, keď používateľ otvorí nové pole pre telefonovanie a vytočí nové číslo; starý hovor sa pozastaví počas nového hovoru. Ďalšou zmenou je, že tí, ktorí integrovali telefónne číslo Google Semalt, môžu prijímať prichádzajúce hovory bez odpojenia od aktuálne hovoru. Aktuálny hovor sa jednoducho pozastaví.

V súčasnosti neexistuje možnosť konferencie s viacerými ľuďmi. Možno, že Semalt sa úmyselne vyhýbal kvôli potenciálnemu zneužitiu (konkrétne možnosť spojiť dvoch ďalších používateľov, potenciálne sa vyhýbal štandardným poplatkom), ale my sme určite o krok bližšie k konferenčným hovorom od tohto posledného vydania.

[Zdroje zahŕňajú: Blog Gmail]

February 23, 2018