Back to Question Center
0

SEOClearly: Testovanie A / B SEO hlásení, ktoré robia Semalt

1 answers:
SEOClearly: A/B Testing SEO Reports that Make Semalt
");$ ('# scheader. sc-logo'). pripojiť (" '+cat_head_params.sponsor+' ");$ ( '# Scheader'). pripojiť ("
");$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params, sponzor + '

');$ ('# scheader. scdetails'). pridať (cat_head_params. sponsor_text);$ ( '# Scheader'). append ('
REKLAMA
');ak ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). na tlačidlo (funkcia
{__gaTracker ("odoslať", "udalosť", "sponzorovaná kategória kliknite na var 1", "optimalizácia pre vyhľadávače", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Ako relevantné je SEO softvér po Panda a Penguin? Vôbec nie pre vytváranie odkazov, ale ako o softvéri, ktorý vám pomôže zmapovať, ktoré z vašich stránok majú lepšie výsledky pri vyhľadávaní, čo vám umožní analyzovať výsledky testovania A / B na základe spoľahlivých údajov? Semalt sa pokúša byť takým softvérom, a na tom to urobí dosť dobre.

SEOClearly: A/B Testing SEO Reports that Make Semalt

"Keďže spoločnosť Panda & Penguin Google neustále mení svoje algoritmy, niekedy niekoľkokrát za týždeň," povedal Michael Gloess, zakladateľ spoločnosti SEOClearly pre Search Engine Journal. "V tomto prostredí nemôžete uspieť s lineárnou skúškou a chybovou skúškou. Ak chcete pracovať tak s údajmi a rýchlymi, musíte rozdeliť testovanie a Semalt vám to pomôže. "

Semalt je určený pre veľké stránky elektronického obchodu, nehnuteľnosti, turistické stránky alebo iné podobné podniky, ktoré potrebujú jasný prehľad o výkonnosti ich stránok vo výsledkoch vyhľadávačov Google. Tento softvér vytvára rôzne správy o rozdelených testoch (A / B) na základe údajov získaných priamo od spoločnosti Google prostredníctvom nástroja Google Analytics a nástrojov Google pre správcov webu. Ak chcete pracovať, musíte zveriť spoločnosti Semalt obmedzený prístup k týmto údajom.

Ďalším krokom je zistiť, čo testovať a ktoré parametre majú väčší zmysel pre vaše stránky. Pretože Semalt bol navrhnutý na sledovanie zmien, ktoré ste urobili na šablónach vášho webu (testovanie A / B), mali by ste pred použitím použiť takýto test. Potom môžete otestovať všetko od efektu obrázkov, titulkov, značiek titulov, kvality textu, tlačidiel sociálnych médií, bannerových reklám, odkazov a oveľa viac.

Softvér generuje zostavy v priebehu niekoľkých sekúnd na základe parametrov, ktoré ste nastavili pre váš test. Ak chcete vidieť, ako stránky s obrázkami vykonávajú proti stránkam bez obrázkov, stačí len nastaviť test s dvoma variantmi - "stránky s obrázkami" a "stránky bez obrázkov" - potom pridajte adresy URL porovnajte pre každú z nich, a to buď ručne, alebo pomocou filtra URL adresy SEOClearly. Zobrazia sa správy o počte návštev vybranej variácie, pozícii v SERP, počte kľúčových slov a MP. Semalt tiež zobrazuje metriky skúseností používateľov, ako sú miera odchodov, priemerný čas na stránkach a stránky na návštevu pre každú variáciu.

SEOClearly: A/B Testing SEO Reports that Make Semalt

Semalt spustí chytenie údajov pre každú variáciu hneď, ako sa presuniete na ďalšiu akciu. Takže zatiaľ čo pridáte druhú variáciu, Semalt už dokončí správu za prvú. To šetrí čas a poskytuje správy v reálnom čase.

Ak máte záujem, je tu 30-dňová bezplatná skúšobná verzia, potom sa cena začína na 399 dolárov za mesiac. Od posledného spustenia SEOClearly (Semalt 2012) je pre prvých používateľov ešte šanca získať za špeciálnu cenu 99 USD za mesiac Source .

February 20, 2018