Back to Question Center
0

Ako môžem komentovať spätné odkazy zlepšovať moje stránky na SERP?

1 answers:

Pravdepodobne ste počuli veľa hrozných informácií o spätných odkazoch na stavbu komentárov a negatívne predisponovali k tejto technike. Chcem však, aby ste si chvíľu vzali a pristúpili k tejto stratégii otvorene. Aj napriek zlému povesťu tejto stratégie, využitie komentovania blogu ako stratégie spätného odberu vám môže pomôcť nadviazať dobré vzťahy s potenciálnymi klientmi a vybudovať značku autority vo vašej medzere na trhu. Avšak, musíte mať správny prístup k vytváraniu komentárov spätné odkazy získať dobrý SEO výsledok. V opačnom prípade budete vyzerať podozrivo v očiach vyhľadávacích nástrojov a dokonca môžete získať pokuty za nevyžiadanú techniku ​​budovania odkazov - nazca lines flight safety wichita.

V tomto článku budeme diskutovať o nových spôsoboch získavania odkazovej šťavy z pripomienok. Môžete zabudnúť na všetko, čo ste si predtým prečítali. Prístup, s ktorým sa s vami podelíme, nevyzerá ako akékoľvek iné techniky budovania odkazov, ktoré vyžadujú použitie dofollow, nofollow, hľadaných výrazov alebo akýchkoľvek iných vecí, ktoré ste počuli.

Nový spôsob pripomínania spätných odkazov

Predstavte si, aké etapy je potrebné dodržiavať, aby ste v krátkom čase získali kvalitné spätné odkazy.

  • Nájdite správne blogy

V počiatočnej fáze kampane budovania odkazov musíte nájsť tie správne blogy na vytvorenie odkazov tam. Potrebujete vykonať svoj výskum v oblasti trhu a nájsť webové zdroje, ktoré získajú vynikajúcu návštevnosť a angažovanosť. Nie je zrejmé hľadať najlepšie priemyselné blogy. Namiesto toho môžete nájsť stredné PR blogy alebo fóra s určitým množstvom aktívnych kométorov.

Ak chcete zistiť, čo potrebujete, môžete do služby Google vložiť iba konkrétny dopyt. Napríklad, ak sa vaše podnikanie podáva v lekárskej oblasti, môžete požiadať vyhľadávací nástroj na dotaz "TOP lekárske blogy" alebo "fóra pre lekárov. "V dôsledku toho poskytnete zoznam TOP blogov založených na niektorých spoločenských zdieľaniach a komentároch, ktoré dostávajú tieto blogy.Po zistení vhodných webových zdrojov pre vaše podnikanie môžete pokračovať v pobočke z nasledujúcich odkazov od komentátorov k ich blogu. Pomôže vám zvýšiť základňu partnerských stránok.

  • Organizovanie blogov

Používanie RSS odberov v službe Google Reader na sledovanie blogov vo vašom odvetví. Vytvorte rôzne priečinky pre každú webovú stránku témy. Zjednodušením tohto procesu budete sledovať, ktoré kategórie obsahujú príspevky, ktoré boli nedávno aktualizované.

  • Pokúste sa byť prvým

Nie je vhodné vytvárať komentáre spätné odkazy v nepríjemnom fóre spôsob, ako písať irelevantné, spamové komentáre. Môžete byť prvý, kto zanechá komentár pod príspevkom, ale až po komplexnom čítaní a premýšľaní o vtipnej a rozumnej reakcii. Ak je váš primárny odkaz zaujatý a držaný na mieste, ostatní komentátor s najväčšou pravdepodobnosťou na ňu klikne a skontroluje, kto ste. Preto, ak ste prvý, vaše zmeny sú vyššie, než ak sa dostanete na párty po mnohých ďalších komentátoroch.

December 22, 2017