Back to Question Center
0

Je možné sledovať všetky spätné odkazy so službou Google?

1 answers:

Ako ukazuje prax, webové stránky, ktoré sa rozhodli najať nejakých neprofesionálnych SEO konzultantov alebo tretích strán neznámych agentúr na optimalizáciu, zvyčajne skončia svojou rebríčkou poklesu a Google tresty. Neskúsení webmasteri zvyčajne sľubujú svojim klientom rýchly rast a vytváranie odkazov pomocou spamových techník.

Tento príspevok sa venuje optimalizácii mimo lokality, ktorá sa poskytuje profesionálne a neprofesionálne a úloha spätných odkazov v týchto procesoch. Navyše budeme diskutovať o tom, ako zlý spätný odkaz môže ovplyvniť vašu webovú pozíciu a reputáciu.

track your backlinks

Ako nájsť zlú spätnú väzbu?

Už ste niekedy zaujímalo, ako sa zlé spätné odkazy líšia od dobrých? Správna odpoveď na túto otázku spočíva v kvalite webovej stránky, na ktorej sa nachádzajú. Spätné odkazy nízkej kvality sa dajú ľahko zistiť - bankruptcy chapter 7 near me. Avšak, niekedy budete musieť vykonať výskum webových stránok, aby ste pochopili, prečo spätné odkazy negatívne ovplyvňujú vaše stránky SEO.

Existujú niektoré techniky, ako môžete rozlíšiť spätné odkazy s vysokou kvalitou a nízkou kvalitou:

 • Odkazy z webového zdroja, ktorý začal generovať spätné odkazy
 • ) Keď príspevky, ktoré sú umiestnené na webových stránkach, sú nepresvedčivé a chýbajú údaje z výskumu, takýto webový zdroj môže slúžiť len na prepojenie iných webových stránok. Ak je web umiestnený v systéme správy obsahu WordPress a používa predvolenú tému TwentyEleven, môže to byť znakom nízkej autoritatívnej stránky, ktorá bola vytvorená s cieľom čerpať peniaze.

  • Odkazy z komentárov iných webových stránok

  Pravdepodobne ste pozorovali túto formu budovania odkazov na blogoch. Programy, ktoré automaticky generujú spätné odkazy používajú roboty na vyplnenie ostatných komentárov webových stránok. Tieto pripomienky zvyčajne vyzerajú prirodzene, pretože automatizované systémy sa v súčasnosti stávajú inteligentnými. Tieto komentáre o spamu môžu byť prispôsobené a dokonca obsahovať meno autora. Odkazy na komentovanie spamu nemôžu priniesť hodnotu do vášho profilu odkazov.

  • Odkazy, ktoré sú obklopené nekvalitnými duplicitnými textami

  Webové zdroje vytvorené na účely generovania odkazov majú zvyčajne obsah, ktorý nemá zmysel alebo jednoducho skopírujte vložené z iných webových stránok. Niektoré podvodné agentúry na vytváranie odkazov zvlášť vyvíjajú stránky na jednu osobu na vytvorenie odkazov na nich a odovzdávajú získané odkazy ako relevantné. S najväčšou pravdepodobnosťou to spoločnosť Google objaví v krátkom čase a zasiahne do týchto webových zdrojov pokutami. V dôsledku toho získate pre svoj web ďalší spätný odkaz nízkej kvality.

  track backlinks

  Ako sledovať spätné odkazy nízkej kvality?

  V predchádzajúcej časti sme diskutovali, ako rozlišovať spätné odkazy nízkej kvality. Teraz je čas zvážiť, ako zakázať tieto zlé odkazy, aby ste zabránili poklesu rebríčkov a pokutám spoločnosti Google.

  Najjednoduchším spôsobom je kontaktovať majiteľa webovej lokality, kde je umiestnený nesprávny odkaz, a požiadať ho o jeho odstránenie. S najväčšou pravdepodobnosťou budete čeliť webmasterom, ktorí vás žiadajú, aby ste zaplatili za odstránenie odkazov. V tomto prípade bude najlepšou možnosťou odmietnuť neželané odkazy pomocou nástroja Google Disavow Tool, ak ich nemožno odstrániť ručne.

December 22, 2017