Back to Question Center
0

Ako zvýšiť počet externých odkazov?

1 answers:

Spätné odkazy zostávajú hlavnými ukazovateľmi kvality webového zdroja, relevantnosti a autority. Ukazujú spoločnosti Google, či potrebuje zaradiť túto webovú lokalitu na stránke TOP alebo nie. Vysokokvalitné externé odkazy priamo ovplyvňujú vaše stránky vo výsledkoch vyhľadávania. Avšak nie je ľahké získať odkazovú šťavu z vysokorýchlostných webových stránok, ak ste na digitálnom trhu relatívne nový. V prípade malých alebo nedávno vytvorených zdrojov webových stránok sa môže stať, že spätné odkazy na budovu môžu byť veľmi zložité, zatiaľ čo všetky takzvané "jednoduché a okamžité" spôsoby sú v rozpore so smernicami Google a môžu spôsobiť pokles rebríčkov - e juice flavors ukulele. Navyše, ak vytvárate prepojenia spôsobom, ktorý vyzerá podozrivým pre vyhľadávače, riskujete, že budete mať od spoločnosti Google pokuty.

number of backlinks

Dnes budeme hovoriť o úlohe počtu spätných odkazov v on-line propagácie podnikania a hovoriť o niektorých technikách môžete získať viac cielených odkaz šťava.

Prečo potrebujete spätné odkazy?

Všeobecne povedané, backlink je, keď iný zdroj webového odkazu na váš blog. Ak má táto webová stránka pre používateľov určitú hodnotu a vyhľadávacie stroje ju považujú za autoritatívne, odkazy získané z nej prinesú na vašu lokalitu kvalitnú návštevnosť. Ak však vložíte odkaz na spamový, nedávno penalizovaný webový zdroj, vaša šanca na získanie odkazovej šťavy je extrémne nízka. Čím kvalitnejšie odkazy odkazujú na vaše stránky, tým viac právomocí získa vaša doména z vyhľadávačov.

Mali by ste si byť vedomí rôznych účelov externých odkazov, pretože získate rôzne výsledky z každého typu backlinku. Odkazy sa líšia v závislosti od toho, či ste s tým spojený.

Vypočítame teda niektoré výhody, ktoré spätné odkazy prinášajú na našich webových stránkach:

  • Spätné odkazy posielajú návštevnosť vašim stránkam
vytváranie kvalitnej kampane na vytváranie odkazov získate návštevnosť z iných webových zdrojov, pretože používatelia, ktorí čítajú príspevok s odkazom, kliknú na ne a získajú ďalšie informácie.

Backlink slúži ako hlas iných blogerov a hovorí vyhľadávačom o vynikajúcom povesti a autorite vašej doméne. Dokonalo slúži ako zlepšenie povedomia o vašej značke.

Keď zadáte odkaz na vašu lokalitu, ktorý odkazuje na inú doménu, majiteľ tejto stránky si tieto informácie všimne prostredníctvom svojho analytického softvéru (napr. e. Semalt Web Analyzer alebo Google Analytics). Je to perfektná príležitosť pre vás získať ďalšie výkresy súvisiaci webový zdroj si všimnúť vašej domény a nadviazať dobré obchodné vzťahy s vami.

backlinks to your site

Ako zvýšiť počet spätných odkazov?

  • Produkujte niečo jedinečné

Ak chcete získať spätné odkazy ekologicky, musíte vytvoriť jedinečný a pútavý obsah. Všetci majitelia inteligentných webových stránok však vytvárajú kvalitný obsah a medzi ostatnými článkami sa môžete stratiť. Môžete sa pokúsiť priblížiť svoje kľúčové slová s vysokým objemom s obsahom, ktorý sa mierne líši od ostatných. Ak môžete svojmu cieľovému publiku poskytnúť niečo nové, potom s najväčšou pravdepodobnosťou budú používatelia navzájom zdieľať, rovnako ako ostatní blogeri budú zaujímať vašu značku.

  • Prepojenie s bloggermi

Prepojenie s ostatnými blogermi je vynikajúca príležitosť získať viac spätných odkazov sami, pretože sa dostanete na radar blogy. Keď odkazujete na iných ľudí, pravdepodobne budete mať akcie, prepojenie a organické propagácie.

December 22, 2017