Back to Question Center
0

Ako získať vysoké PR externé odkazy prostredníctvom spätného prieskumu?

1 answers:

Tento článok sa venuje téme, ako audit vašich prítomností na trhu konkurentov na trhu a ako tento spätný odkaz môže zvýšiť pozíciu vášho webu na SERP. Existuje jedno príslovie, ktoré dokonale opisuje hospodársku súťaž na digitálnom trhu - "Nechajte svojich priateľov blízko a svojich nepriateľov bližšie. "

Každá víťazná optimalizačná kampaň, ktorú v prvom rade vykonáva profesionálni SEO odborníci, začína konkurenčným výskumom spätného prieskumu a analýzou trhu. Výskum špecializovaných spätných odkazov na konkurentoch umožňuje priamo prehľadávať webové zdroje vášho konkurenta a objavovať cenné informácie o vašich podnikových možnostiach spätného odberu, ktoré môžete využiť na ekologickú podporu.

backlink research

Spätné odkazy zostávajú jadrom optimalizácie webových stránok a ich získavanie sa stáva čoraz ťažšie - magnezyum solgar products. Internetová stránka by mala získať niekoľko vlastných odkazov, aby mohla vybudovať svoju organickú hodnosť kľúčových slov.

V priebehu posledného desaťročia sa stavba odkazov drasticky zmenila a stala sa oveľa zložitejšou. Neverte tým "špecialistom", ktorí tvrdia, že prepojenie budovy je strateným umením. Zostáva neoddeliteľnou súčasťou optimalizácie webových stránok a stále prináša hodnotu pri podpore podnikania na internete. Jediná vec spočíva v tom, že dôraz na budovanie odkazov bol zmenený. V súčasnosti je autorita zdrojov, ktoré smerujú na vašu stránku, kritériom číslo jedna v kvalite spätných odkazov.

V tomto článku vám ukážeme, ako vykonať konkurenčnú analýzu backlinkov a ako zistiť, kde váš webový zdroj môže ľahko získať kvalitný linkový džús zadarmo.

backlink checker

Zostavte svoj doménový orgán

Ak chcete identifikovať svoju konkurenciu, môžete vykonať výskum služby Google, ktorú ponúka vaša firma. Preskúmajte výsledky TOP10 jedným z vašich hľadaných výrazov s vysokým objemom a vložte ich do tabuľky. Tento zoznam bude predstavovať vašich najvyšších konkurentov. Navyše môžete vykonať vyhľadávanie Google súvisiace s: dotazom vašej domény. Spoločnosť Google vám tiež poskytne zoznam stránok súvisiacich s nami.

Výskum spätného odkazu môžete vykonať ešte jednoduchšie pomocou nástroja Semalt Web Analyzer. Poskytne vám presný zoznam konkurenčných domén, ktoré zobrazia ich hodnotenie, konverzie a ďalšie významné štatistické údaje, ktoré vám pomôžu pochopiť, ako prekročiť konkurenciu. Okrem toho môžete skontrolovať súťaženie o webové stránky, ako aj "obsahovú medzeru" medzi nimi a súťažou.

Je rozumné ručne skontrolovať každého z vašich konkurentov TOP5, aby zistili, či sa špecializujú na vašu nika a fungujú na vašom meradle.

Pomocou profesionálnych analytických nástrojov môžete tiež nastaviť spätné odkazy týždenného konkurenta, ktoré budú oznamovať všetky nové externé odkazy získané z konkurenčnej adresy URL.

Ak chcete zistiť príležitosti na spätný odkaz z značkového obsahu, domény, ktoré sa viažu niekoľkokrát na rovnakú doménu, zdieľané prepojenia medzi vašimi konkurentmi a mŕtve odkazy, musíte triediť adresy URL každej z vašich konkurenčných domén.

December 22, 2017