Back to Question Center
0

Je moja firma dobrým kandidátom na vytváranie spätných odkazov?

1 answers:

Veľké on-line podniky, ktoré majú rozpočet na in-house SEO tím a sú pripravení investovať značné sumy do všetkých základných optimalizačných techník majú všetky príležitosti na generovanie spätných odkazov. Avšak pre malé alebo miestne podniky, ktoré sa snažia udržať peňažný tok pozitívne, budovanie odkazov sa nemusí javiť ako stratégia, ktorá stojí za investície.

Prediskutujeme, či je budovanie odkazov nákladovo efektívnou technikou pre nedávno založenú on-line podnikanie, alebo je zbytočné zdôrazňovať generovanie externých liniek na spodnom riadku optimalizácie - hopper grain bin capacity.

how to generate backlinks

Potenciálny návrat, ktorý môžete získať od budovy odkazov

Pozrime sa bližšie na to, aký odkaz budova a ako môže prispieť k optimalizácii webových stránok pre vyhľadávače. Táto externá optimalizačná technika sa používa na to, aby pre vyhľadávače ukázala, aká je vaša stránka cenná. Keď vyhľadávacie nástroje vyhodnotia, ktoré webové zdroje si zaslúžia najvyššiu pozíciu na stránke s výsledkami vyhľadávania, venuje osobitnú pozornosť dôležitosti otázok a právomoci webových stránok. Pomáha spoločnosti Google poskytovať používateľom najrelevantnejšie výsledky vyhľadávania dotazov. Spoločnosť Google hodnotí autoritu webových stránok pomocou niekoľkých faktorov, z ktorých najdôležitejšie je počet a kvalita externých odkazov, ktoré odkazujú na webový zdroj.

Čím vyššia je autorita odkazu, tým vyššia hodnota na vašich stránkach môže prejsť. Autorita spätných odkazov je určená povesťou a dôveryhodnosťou zdroja odkazov a relevantnosťou obsahu, na ktorom je tento odkaz umiestnený. Ak používatelia sledujú určitý spätný odkaz, môžu sa považovať za kvalitu a vysokú autoritu.

Budova odkazu sama o sebe prináša mnoho výhod pre webové stránky. Vymenujme niektoré z nich:

  • Zvýšenie rebríčka

Prichádzajúce odkazy môžu zvýšiť autoritu domény vašich stránok alebo zvýšiť návštevnosť konkrétnej stránky vášho webového zdroja ktoré odkazuje. V dôsledku toho spoločnosť Google považuje vaše stránky za renomovanejšie a poskytne vašim stránkam vyššiu pozíciu, ako aj vyššiu návštevnosť vašich stránok.

  • Sprostredkovanie návštevnosti

Uvádzanie odkazov do príspevkov hosťa a iných foriem externého obsahu prináša návštevnosť na vaše stránky. Ak sú vaše odkazy obklopené kvalitou a obsahom založeným na výskume, ktorý prinesie hodnotu vášmu cieľovému publiku, získate návštevnosť používateľov kliknutím na spätné odkazy priamo pre viac informácií.

how to get backlinks

  • Povedomie o značke

Ak neustále uvediete svoju značku do blogových článkov a článkov na iných webových stránkach skôr či neskôr, užívatelia si ju zapamätajú. A aj keď títo používatelia neklikajú na vaše odkazy, zlepšíte viditeľnosť vašej značky.

  • ROI (návratnosť investícií) Spätné odkazy môžu trvať neurčito, preto sa ich hodnota môže časom zvyšovať. Ak investujete svoje peniaze do zavedenia trvalého odkazu na jednu z najvyšších webových stránok, dostanete vysokú návratnosť tejto investície vo forme konštantného toku a konverzie dopravy.


December 22, 2017