Back to Question Center
0

Ako vytvoríme jednoduché spätné odkazy v roku 2019?

1 answers:

Optimalizácia pre vyhľadávače môže byť dosť ťažká a zastrašujúca, najmä pre mladých špecialistov bez určitých skúseností. Táto sféra obsahuje početné optimalizačné techniky, štatistiky, nástroje, programy a aktualizácie algoritmov. Digitálny marketing navyše nie je stabilnou medzerou na trhu. V tejto sfére sa každodenne objavuje čoraz viac noviniek a je komplikované aj pre odborníkov, aby držali krok so všetkými prichádzajúcimi informáciami - customer service website in portland. Napriek všetkým týmto ťažkostiam existuje jednoduchý spôsob, ako premýšľať o SEO. Tento proces pozostáva z troch navzájom prepojených a prepojených komponentov, ktoré slúžia na zvýšenie návštevnosti. Medzi tieto prvky patrí - obsah, prichádzajúce odkazy a sociálne médiá. Implementáciou týchto optimalizačných techník správnym spôsobom získate spätné odkazy v roku 2019. Musíte venovať značnú pozornosť všetkým týmto troch optimalizačných fáz, pretože sú nevyhnutné pre úspech každej modernej SEO kampane. Ak stratíte aspoň jednu fázu optimalizácie, skončíte na 10. stránke Google SERP s mimoriadne nízkym tokom návštevnosti.

Skôr než začneme diskutovať o týchto troch základných prvkoch, je niekoľko vecí, ktoré je potrebné pochopiť, ako pracujú v komplexnom.


SEO komponenty vzájomné vzťahy

Je dôležité mať obsah, spätné odkazy a sociálne médiá ako v komplexe vytvárajú úspešnú iniciatívu na optimalizáciu. Ak chcete vykonať kvalitnú a sofistikovanú optimalizáciu webových stránok, nemôžete opustiť niektorú z týchto komponentov, pretože víťazný optimalizačný postup si vyžaduje starostlivosť v každej z týchto troch oblastí. Navyše každá z týchto kľúčových komponentov SEO posilňuje ostatné. Ak je jeden komponent, napr. g. , obsah bol vykonaný správnym spôsobom, ďalšie dva prvky (spätné odkazy a sociálne médiá) s najväčšou pravdepodobnosťou prinesú hodnotu vášmu zdroju webu. Optimalizácia vyhľadávacích nástrojov správnym spôsobom je tona následnej a premyslenej práce. Nemôžete robiť žiadne skratky vo svojej optimalizačnej kampani, pretože spôsobuje škodlivý vplyv na vaše webové stránky SEO a devastuje vaše úsilie v iných oblastiach optimalizácie. Našťastie sa môžete obrátiť na špecialistov v SEO. Ako odborníci na voľný čas, tak in-house SEO experti vám môžu pomôcť splniť vaše podnikateľské ciele.

Preto by sme mali diskutovať o týchto troch SEO komponentoch, ktoré sú veľmi dôležité pre ľahké získavanie spätných odkazov v roku 2019.

1. Obsah

Obsah je prvým kľúčovým prvkom akejkoľvek optimalizačnej kampane, pretože obsah je stále kráľom. Ovplyvňuje priamo používateľskú skúsenosť s vašimi stránkami a ukazuje vašu profesionalitu v tomto odvetví. Každá webová lokalita má obsah, ktorý môžu pozorovať iba vyhľadávacie nástroje, tento obsah sa nazýva obsah meta. Z tohto dôvodu je potrebné zabezpečiť, aby ste nielen vytvorili obsah založený na kvalite a výskume, ale aj optimalizovali svoje metadáta, ako sú adresy URL, názvy, popisy, nadpisy a roboty. TXT.

Hoci môžete mať dobre optimalizované a dobre navrhnuté webové stránky, nie ste hotoví s optimalizáciou pre vyhľadávače. Blog môže byť vynikajúcim príspevkom k optimalizácii vašich webových stránok. Dôrazne vám odporúčam, aby ste sa nevenovali blogu, pretože kvalitný obsah láka používateľov z vyhľadávania a robí ich hlbšie na stránkach vašich stránok.

Ak chcete byť dobrým bloggerom a prilákať nových zákazníkov na vaše stránky, musíte postupovať nasledovne:

  • Neustále vytvárajte niečo nové

Musíte zverejniť nové články na stránkach svojho blogu, aby sa zobrazili vyhľadávače, ktoré váš webový zdroj je aktívny a živý. Čím častejšie sa aktualizuje váš blog, tým lepšia odpoveď získate od spoločnosti Google. To je dôvod, prečo musíte mať svoj blog čerstvý.

Váš úspech v blogu priamo závisí od počtu vašich obsahových čítačiek. Preto je potrebné venovať osobitnú pozornosť kvalite obsahu, ktorý publikujete na svojom blogu. Používatelia nechcú stráviť svoj čas čítaním neoficiálneho, irelevantného a nekvalitného obsahu. Musíte sa s nimi zaoberať niečím jedinečným a aktuálnym. Váš obsah by mal byť tak dobrý, aby sa čitatelia zdieľali medzi sebou.

2. Spätné odkazy

Tacku prepojenia budov zahŕňajú blogovanie hostí, distribúciu tlačovej správy, komentáre a ďalšie taktiky generovania odkazov.

Budova odkazov je dôležitá pre vašu optimalizáciu značky a propagáciu, pretože vyhľadávacie nástroje rozpoznávajú vašu autoritu a reputáciu na základe toho, aké webové stránky s vami odkazujú. Viac kvalitných webových zdrojov odkazuje na vás, tým vyššia budete zaradení na stránku s výsledkami vyhľadávania. Ak chcete získať kvalitné odkazové šťavy z autoritatívnych stránok, musíte byť kvalitnou webovou lokalitou s jedinečným a relevantným obsahom a dobrou povesťou u používateľov.

Ak chcete nájsť autoritatívne webové zdroje vo vašom výklenku, musíte vykonať prieskum trhu a nájsť blogy a webové stránky, ktoré tematicky súvisia s vaším a umožňujú hosťujúce účtovanie. Potom musíte kontaktovať týchto majiteľov webových stránok a požiadať ich o príležitosti na prepojenie pre vás. Uistite sa, že ste vytvoriť followfollow linky, pretože len tento typ spätných odkazov môže priniesť cenné odkaz šťavy na vaše stránky. Žiadne stránky nemôžu uspieť v optimalizácii pre vyhľadávače, pokiaľ na ne nie sú spojené iné stránky.

Diskutujme, aké sú najlepšie spôsoby, ako získať kvalitné spätné odkazy na vaše stránky:

  • Blogy pre hostí
  • ) Spôsob, ako môžete získať spätné odkazy prostredníctvom blogov hosťa, ktoré som v minulosti opísal v tomto článku. Je to najlepšia voľba pre vytváranie odkazov, pretože vyhľadávače zriedka považujú za spam. Navyše je to dobrá príležitosť komunikovať s cieľovou skupinou a prilákať nových potenciálnych zákazníkov do vašej značky.
    • Tlačové správy

    Vytváranie tlačových správ je dosť jednoduchý spôsob, ako zlepšiť povedomie o značke a povedať ľuďom o vašich novinkách a zmenách. Všetko, čo potrebujete, je vyvinúť dobre napísanú skladbu o niečomom, čo je vo vašej spoločnosti naplnené a podáte ju distribučnej spoločnosti pre tlačovú správu.

Ekologickým spôsobom, ako získať kvalitnú šťavu zo spojenia, je vytvoriť cenný obsah, ktorý budú používatelia zdieľať a páčiť. Kľúčom k úspechu je pravidelne publikovať vynikajúce materiály založené na výskume a pravidelné infografiky.

Je rozumné pridať váš webový zdroj do obchodných adresárov, pretože stále existuje veľa ľudí, ktorí hľadajú požadované organizácie prostredníctvom týchto zoznamov. Odkazy z ľubovoľného dôveryhodného zdroja pomôžu zlepšiť poradie vášho webu, takže sa nestarajte o svoju šancu. Existuje veľa služieb na webe, ktoré poskytujú majiteľom webových stránok príležitosť vytvárať odkazy z hlavných miestnych adresárov.

Môžete ťažiť z vašich konkurentov na trhu, ktorí už vynaložili úsilie na vytváranie odkazov. Po prvé, musíte vykonať konkurenčnú analýzu a zistiť, aké sú Vaše najvyššie konkurenčné spoločnosti. Potom identifikujte prepojenia, ktoré majú vaši konkurenti a zdroje, z ktorých tieto odkazy pochádzajú. Nájdite svojich konkurentov, ktorí spájajú darcov a spýtajte sa ich na príležitosti na prepojenie vašej firmy.

3. Sociálne médiá

Ak chcete byť aktívny v sociálnych médiách, je to lístok na najvyššiu pozíciu na SERP. Sociálne médiá v súčasnosti sú neoddeliteľnou súčasťou optimalizácie pre vyhľadávače. Prostredníctvom kanálov sociálnych médií môžete kontaktovať svojich klientov a nadviazať s nimi priateľské vzťahy. Len získanie mnohých rád a akcií môže zvýšiť autoritu stránky a preto jej hodnotenie, čo vedie k väčšej sociálnej návštevnosti.

Pri realizácii marketingovej kampane v sociálnych médiách majte na pamäti nasledujúce tipy:

Ak založíte vašu značku na jednej z populárnych sociálnych mediálnych platforiem Google+, Facebook alebo Twitter, musíte pracovať pod ním denne. Nestačí uverejňovať príspevok raz za týždeň, pretože tvoji stúpenci sa rýchlo nudí a zrušia. Ak chcete uspieť v sociálnej aréne, musíte poskytnúť svojim nasledovníkom každodenné príspevky o vzrušujúcich témach, prieskumoch a súťažiach. Musíte využiť všetky možné spôsoby, ako kontaktovať vaše publikum a urobiť ho loajálnou pre vašu značku.

Nájdite spoločenské výklenky, ktoré sú relevantné pre vaše odvetvie. Samozrejme, je potrebné vytvoriť si firemný účet na stránkach Facebook, Instagram a Twitter, no tieto platformy sú len zlomkom sociálnych sietí, ktoré máte k dispozícii. Je rozumné hľadať iné sociálne stránky, ktoré slúžia výlučným cieľom cieľových zákazníkov.

Záver

Tri komponenty, ktoré som opísal v tomto článku (obsah, budovanie odkazov a propagácia sociálnych médií). SEO úspech je možný, ale nie bez toho, aby bol každý z týchto kľúčových prvkov prítomný a riadne zapojený. V dnešnej dobe je ťažké hrať vyhľadávacie stroje a vyššiu hodnosť s niekoľkými klopnými trikami. To je dôvod, prečo musíte investovať svoj čas a úsilie do vytvárania dobrej optimalizačnej kampane. V dôsledku toho získate vysokú návratnosť investícií.

Musíte mať vážny prístup k optimalizačnej kampani a zostaviť plán, ktorý musí byť založený na budovaní externých odkazov z autoritatívnych zdrojov vo vašom výklenku, vytváraní kvalitného a výskumne orientovaného obsahu optimalizovaného relevantným a vysokým objemom kľúčových slov a nakoniec vytvoriť silnú sociálnu prítomnosť, pretože najväčší počet potenciálnych zákazníkov používa sociálne siete každý deň.

Pokiaľ zabezpečíte, že vaša optimalizácia na mieste (návrh webových stránok, prepojenie, obsahový marketing, výskum kľúčových slov, optimalizácia metadát) plynulo prebieha; máte efektívnu a víťaznú kampaň na budovanie odkazov a propagujete svoju značku na platformách sociálnych médií, budete mať úspech v online obchode.

December 22, 2017