Back to Question Center
0

SEO spätné odkazy - kúpiť alebo nie?

1 answers:

Nie je potrebné hovoriť, že rozhodovanie o vytváraní prirodzených a organických SEO spätných odkazov alebo ich kúpiť namiesto toho je len na vás. Ale povedzme to - platenie spätných odkazov pre vaše webové stránky nie je len jemná, ale naozaj nebezpečná vec. Samozrejme, môžete rýchlo dostať nejaké platené SEO spätné odkazy a kúpiť je s ľahkosťou, napríklad len od prvého poskytovateľa vidieť na webe. Takže si myslíte, že k nákupu kvalitných spätných odkazov pre vaše webové stránky, nie? A konajúc takto, som presvedčený, že by ste si mali byť plne vedomí toho, čo budete čeliť - que hace in english. Bez ohľadu na to, či chcete získať rýchlu výhru zaoberajúcu sa vaším kolegom v SEO dosť chytrých na vybudovanie PBN (súkromnej blogovej siete). Pravdepodobne si vytvoríte niekoľko osobných profilov na sociálnych médiách na účely budovania odkazov. Alebo by ste mohli ešte stále vážiť výhody a nevýhody, aby ste udržali iba organické SEO spätné odkazy alebo ich kúpili - radšej by ste mi mali veriť, ako som to videl. Odvážim sa povedať, že pravdepodobne akékoľvek platených obchodov na zlepšenie webových stránok SEO sú takmer vždy prináša len dočasné výsledky, ak takýto pokrok dosiahne s veľmi ťažkou a časovo náročnou prácou. Skutočne, snažiť sa oklamať so spoločnosťou Google znamená, že budete nevyhnutne čeliť trestu, aby vaše súčasné hodnotenie bolo buď stiahnuté, alebo dokonca zničené. Mám na mysli extrémy, keď všetko skončí a celá webová stránka sa vykopne z indexu vyhľadávania navždy. To je dôvod, prečo, ak si nie ste istí, čo robiť s SEO spätné odkazy - kúpiť, alebo nie - tu je všetko, čo potrebujete vedieť, stručne. Ak teda ešte stále premýšľate o spätných prepojeniach, uistite sa, že uvažujete o nasledujúcich bodoch:

seo backlinks buy

Porušenie

že nákup spätných odkazov je v rozpore s hlavnými smernicami pre správcov webu, ktoré vytvoril samotný Google. Je to prvá vec, ktorú by ste mali vedieť, a myslím, že tento dôvod je už dosť dobrý, aby ste zmenili názor.

Zakázané schémy

  • nákup (predaj) spätných odkazov, ktoré úspešne prešli validáciou Pagerank;
  • výmenu priamo s odkazmi alebo získavanie príspevkov s odkazmi výmenou za peniaze, iné linky a čokoľvek iného, ​​určite komerčného charakteru;
  • zdanlivo prirodzené výmeny odkazov a akékoľvek iné podozrivo masívne alebo príliš rýchle operácie zosieťovania;
  • obchodovanie s článkami alebo hosťom o zneužívaní v rozsahu, zvyčajne vrátane odkazov vložených do kľúčových kľúčov;
  • , ktoré žiadajú o automatizované online nástroje, programy alebo služby na účely vytvárania odkazov.

seo backlinks

Bottom Line

Prijaté vo všeobecnosti, pravdepodobne každý pokus o trik, manipuláciu alebo zneužitie s hlavnými vyhľadávačmi (ako napríklad samotný Google) je potenciálnym porušením hlavných pravidiel hry. To je dôvod, prečo robiť všetky veci spomínané predtým je silne nežiaduce a rozhodne neodporúča, ak chcete trpieť rýchlym hodnotením trest. Samozrejme, niektorí správcovia webových stránok, majitelia webových stránok a dokonca aj odborníci na SEO sa ukážu ako ochotní a pripravení na hazardovanie so svojimi online projektmi. Ale tu je spodná línia - platené spätné odkazy stojí veľa peňazí. A koniec koncov, nákup týchto stránok alebo blogu vás môže stáť oveľa viac ako peniaze.

December 22, 2017