Back to Question Center
0

Ako vytvoriť presvedčivý profil spätného odkazu?

1 answers:

Existuje veľa mylných predstáv v prepojovacom stavebnom priemysle, ktorý je dosť bežný pre odvetvie digitálneho marketingu. Bez ohľadu na to, koľko rokov máte skúsenosti v tejto oblasti, nikdy neviete presne, ako spoločnosť Google prijíma vašu stránku a aký bude tento vyhľadávací systém urobiť v ďalšom okamihu. Iba vývojári a správcovia webu Google to určite vedia. Musíme jednoducho použiť údaje, ktoré máme k dispozícii, a naše skúsenosti, aby sme mohli ovplyvniť hodnotenie našich stránok.


Existuje veľa pravidelných vyhlásení a relatívne nových myšlienok o backlink profily a spätné odkazy - vape mod kits for beginners. Diskutujme o nich najčastejšie:

Odkazy "Rel = nofollow" neposkytujú žiadnu hodnotu

Rel = nofollow je špeciálna spätná značka, ktorá hovorí, odkazy a neprejdite cez ne žiadne prepojenie šťava. Existuje veľa diskusií o hodnote odkazov bez odkazov. Niektorí správcovia webových stránok tvrdia, že nie je potrebné vytvárať takéto odkazy, zatiaľ čo iní tvrdia, že hodnota spätných odkazov po sledovaní môže byť podhodnotená. Podľa môjho názoru na túto otázku neexistuje jasná odpoveď, pretože ich hodnota môže závisieť. Tieto prichádzajúce odkazy neprispievajú ako samostatné kusy. Napríklad, ak začneme webové stránky a obohacujeme ich o počet kvalitných PR "nofollow" odkazov. V dôsledku toho nebudete pozorovať náhly nárast štatistiky návštevnosti. Domnievam sa, že Google robí dobrú prácu v porozumení "nofollow" odkazu.

Avšak, stojí za to spomenúť niektoré oblasti, kde nofollow odkazy majú veľký vplyv na hodnotenie rebríčku a celkovú autoritu webových stránok. Tieto oblasti zahŕňajú nadmerne optimalizované webové stránky, spätné odkazy, ktoré obsahujú prepojenia "nofollow" a keď sú texty kotvy nadmerne optimalizované. Všetky nasledujúce oblasti majú podivné spätné odkazy. Môže to byť spôsobené viacerými rôznymi dôvodmi, ako sú spamové aktivity alebo pridružené programy.

Použil som nofollow spätné odkazy v mojej praxi, snažím sa získať z vysoko kvalitných webových zdrojov v podobe blogu komentáre, odkazy, redakčné umiestnenia a ďalšie techniky budovania odkazov. V dôsledku toho som dosiahla kvalitné odkazy s označením "rel = nofollow". "Tieto odkazy priniesli viac ako 100% nárast v rebríčku kľúčových slov.

To je dôvod, prečo môžem povedať, že nofollow spätné odkazy môžu priniesť hodnotu na vaše stránky. Záleží však na tom, ako boli získané. Kvalitné organické nofollow spätné odkazy dokonale pracujú na vyrovnávaní pomerov nadmerne optimalizovaných prepojení.

Má kvalita otázka?

Ak by ste ma položili túto otázku hneď po poslednej aktualizácii Google Penguin, pozrel som sa na vás vtipne, pretože v tom čase všetci hľadali len kvalitné prichádzajúce odkazy. Avšak s prechodom času sa dôraz zmenil. V súčasnosti početné webové stránky prekračujú iné webové zdroje, aj keď majú menej kvalitných odkazov a majú bezpočet spamových odkazov z odkazujúcich stránok. To je dôvod, prečo stránky s viacerými spätnými odkazmi môžu mať výhodu nad ostatnými s niekoľkými kvalitnými prichádzajúcimi odkazmi. V predchádzajúcich rokoch sme zaznamenali masívnu koreláciu s počtom spätných odkazov, nielen ich kvalitou, čo ovplyvňuje najväčších hráčov na trhu v pozíciách TOP.

Navyše to môže znieť čudne, ale aj napriek tomu, že veľa odkazov z tej istej domény vám môže pomôcť.Neriskujete, že dostanete pokuty, a dokonca ho budete môcť využívať. Navyše celkový počet externých spätných odkazov môže prispieť k vášmu úsiliu o SEO, pretože je to veľký korelačný faktor. Webmasteri tiež nazývajú tento odkaz budovanie javy "link rýchlosť. "

December 22, 2017