Back to Question Center
0

Ako vidieť nárast spätných odkazov v službe Google Analytics?

1 answers:

Google Analytics je jedným z najlepších profesionálnych analytických nástrojov, ktoré poskytujú webmasterovi všetky požadované údaje týkajúce sa metrických údajov webových stránok a pozície v sieti SERP. Poskytuje príležitosť sledovať úspešnosť kampaní na optimalizáciu pre vyhľadávače a získať zodpovedajúce závery z získaných informácií. Ďalšou zjavnou výhodou tohto analytického softvéru Google je schopnosť sledovať spätné odkazy webových stránok. V externých odkazoch GA sa označujú sprostredkovania - royalace no deposit codes. Preto je to, čo musíte hľadať v analytických prehľadoch.

how to see backlinks

Tento článok sa venuje informáciám o tom, ako vidieť spätné odkazy v službe Google Analytics a ako ich rozlišovať podľa kvality a zdroja. Takže tu ideme.

Kroky na zobrazenie a kontrolu spätných odkazov v prehľadoch služby Google Analytics

 • Vyberte si správny profil Google

vaša spolupráca s GA, musíte sa uistiť, že používate správny účet, profil a zobrazenia, pretože tu môžete mať niekoľko profilov a množstvo rôznych projektov, ktoré môžu spôsobiť skutočný problém. Stránky, s ktorými práve pracujete, budú umiestnené v pravom hornom rohu stránky. Musíte na ňu kliknúť a vybrať príslušnú.

 • Správy o nadobudnutí

. Nasledujúce kroky vám pomôžu správne posúvať spätnú správu:

 1. Kliknutím na položku "Acquisition" v ľavej ponuke skontrolujete všetky správy o získaní.
 2. Vyberte rozbaľovaciu ponuku "Celý prevádzku";
 3. Kliknite na tlačidlo "Odporúčania".
 4. Zdroje návštevnosti sprostredkovania nájdete v sekcii Google Analytics, ktorá sa nazýva " Správa o sprostredkovaní. "Tu uvidíte všetky požadované údaje o spätných odkazoch a zdrojoch, na ktorých sa nachádzajú.

  • Praktické techniky na kontrolu spätných odkazov v GA

  Existuje niekoľko pokročilých techník kvality,.

  • Pridajte nové segmenty publika

  Ak chcete zúžiť výskum spätných odkazov a získať presnejšie informácie,. Táto technika Google Analytics vám pomôže rozdeliť rôzne typy návštevníkov, ktorí prichádzajú na vaše stránky pomocou spätných odkazov.

  Na segmentáciu spätných odkazov postupujte podľa nasledujúcich krokov:

  1. Kliknite na tlačidlo "Pridať segmenty";
  2. Použite vyhľadávacie pole;
  3. Potom kliknite na tlačidlo "Apply" na potvrdenie;
  4. Potom uvidíte percento nového segmentu publika a porovnávacích údajov.

  seo backlinks

  • Primárne rozmery

  "V GA. Predvolená primárna dimenzia je zdrojom. Na tejto karte môžete sledovať spätné odkazy. Ak chcete sledovať spätnú stránku, stačí kliknúť na jednu z domén. Týmto spôsobom budete môcť vidieť spôsob sprostredkovania vašich externých odkazov.

  Po kontrole všetkých prichádzajúcich zdrojov spätného odkazu sa môžete tiež pozrieť, na ktoré vstupné stránky získate referencie. Môžete to urobiť nasledovne:

  1. Kliknite na vstupnú stránku;
  2. Potom sa zaznamenali referenčné vstupné stránky;
  3. Skontrolujte svoje údaje o akvizícii, správaní a konverziách. (tieto údaje môžete skontrolovať smerom nahor).
December 22, 2017