Back to Question Center
0

Ako môžem používať službu Yahoo na spätné odkazy?

1 answers:

Najčastejšie ľudia používajú alternatívne vyhľadávače, ako je Yahoo pre spätné odkazy, keď neexistuje žiadny iný spôsob odosielania ich webových stránok alebo blogov k hlavným, ako je samotný Google. Takže nižšie vám ukážem, ako používať Yahoo na spätné odkazy. Jednoducho povedané, dostaneme odpovede Yahoo, ktoré vám na oplátku prinesú tieto cenné spätné odkazy. Upozorňujeme však, že je potrebné, aby tieto odpovede vyzerali čo najprirodzenejšie, aby ste sa uistili, že nebudú označené ako spam. A existujú aj iné spôsoby, ako používať Yahoo na spätné odkazy - nižšie vám ukážem kompletný zoznam pokrývajúci všetky možné možnosti na dokončenie úlohy - youtube subscribers buy. Tu sú hlavné body, ktoré si musíte pamätať v prvom rade:

  • Pred všetkým ostatným môžete jednoducho použiť nástroje pre správcov webu spoločnosti Bing na odoslanie webových stránok alebo blogov spoločnosti Yahoo. Majte na pamäti, že Yahoo je teraz vlastnený Bing. Preto budete presmerovaný priamo na panel nástrojov pre správcov webu spoločnosti Bing, aby ste dokončili postup odoslania.
  • Koniec koncov, môžete skúsiť odoslať webové adresy alebo webové adresy blogu priamo do vyhľadávača Bing. Ak tak urobíte, nie je potrebné stráviť čas tým, že sa snažíte správne používať nástroje pre správcov webu spoločnosti Bing.

  • Môžete požiadať o niektoré odvetvové diskusie alebo diskusie, aby ste zvládli časť vášho projektu budovania odkazov. V prípade, že chcete použiť Yahoo na spätné odkazy, všetko, čo potrebujete, je post nejaké vynikajúce príspevky na službu Yahoo Answers. Týmto spôsobom dostanete nielen cenný odkaz na oplátku, ale získate aj extra prevádzku.
  • Môžete tiež jednoducho ísť hľadať najčastejšie otázky o Yahoo Answers (a. k. Často kladené otázky), aby ste pochopili matice a skrutky - a poskytnite niektoré ďalšie príspevky týkajúce sa populárnych záležitostí aktuálneho záujmu vášho cieľového publika alebo trhu.

Okrem toho sa môžete ešte podrobnejšie venovať veciam. Snažte sa premýšľať o každom prípade v škále - myslím, že by ste mohli pomaly odčítať, odpovedať len na najlepšiu možnú cestu a bez toho, aby ste nevyhnutne zverejnili odkaz pre každú vašu užitočnú odpoveď. Samozrejme, bude to trvať veľa času a v skutočnosti bez toho, aby sa zistilo množstvo merateľných výsledkov naraz. Napriek tomu sa odporúča dobre pracovať pri vytváraní silnej a dôveryhodnej značky pre vaše hlavné obchodné webové stránky alebo blog. Týmto spôsobom by ste mali postupovať pomaly smerom k hlavnému cieľu vybudovania silného spätného profilu - a vy ste v pohode!

Spodná časť

Práca len na dokonale dostatočné odpovede na Yahoo pre spätné odkazy - tu je to, čo by ste si mali pamätať. Áno, bude to trvať veľa času, takže by ste mali byť dôkladní pri každej odpovedi. Týmto spôsobom sa vyhnite odosielaniu veľmi krátkych alebo príliš jednoduchých odpovedí - ak nechcete, aby vyzerali ako spam. Nakoniec tu je to, čo by ste si mali pamätať - čím viac ľudí sa dozvie o vašich webových stránkach alebo blogoch o odpovediach od spoločnosti Yahoo (aj keď nebol k dispozícii odkaz na váš príspevok) - lepšie veci prídu. Kľúčom je zaplatiť svoj čas a skončíte!

December 22, 2017