Back to Question Center
0

Ako vytvoriť víťaznú obsahovú stratégiu ako Brian Dean, Backlinko SEO tool creator?

1 answers:

Podľa pravidiel optimalizácie pre vyhľadávače musia všetky webové zdroje, najmä obsahovo orientované, pravidelne vytvárať obsah. Čo je však štandardná frekvencia pre publikovanie obsahu? V skutočnosti neexistuje žiadna taká koncepcia ako štandardná alebo ideálna frekvencia, pretože všetko závisí od vašej stránky, vašich obchodných cieľov a cieľového publika. Samozrejme, môže byť dobré, keby ste publikovali obsah vždy, keď máte niečo, čo sa s verejnosťou podelí - new bankruptcy laws maryland. Musíte však byť pripravení, že v tomto prípade nebude váš obsah vysoko oceňovaný a rýchlo sa stráca.

V tomto článku budem s vami zdieľať svoje myšlienky na túto tému a preukázať, prečo "menej je viac" Obsahová stratégia je vhodná pre vašu podporu podnikania.

Môžete získať veľa rád a akcií, získať viac prichádzajúcich odkazov a prilákať viac cielenú prevádzku implementujúcu prístup "menej je viac". Brian Dean, vlastník nástroja Backlinko SEO, vykonal svoju stratégiu obsahu s veľkým účinkom. On publikoval obmedzené množstvo SEO príspevkov za posledných niekoľko rokov. Všetky tieto príspevky priniesli na svoje stránky veľa cielenej návštevnosti a urobili z nich jeden z najvýznamnejších webových zdrojov na webe. Niektoré zo svojich pozícií si zaslúžili 3 000 akcií a viac ako dvesto organických odkazov z relevantných a autoritatívnych zdrojov. Takže, ako vidíte, majiteľ nástroja SEO Backlinko úspešne implementoval prístup "menej je viac".

"Menej je viac" obsahová stratégia

"Menej je viac" obsahová stratégia vyžaduje len kvalitné publikovanie obsahu založené na výskume. Musíte zaujať používateľov s týmto druhom obsahu a venovať pozornosť až do nasledujúcej publikácie. Umožňuje vám vytvoriť publikum prostredníctvom preukázania odbornosti a povesti.

Táto jednoduchá, ale kreatívna obsahová stratégia vyžaduje:

  • Kvalitný, jedinečný obsah od výskumu až po prípadové štúdie;
  • Referenčný obsah;
  • Komplexný obsah vrátane výživy;
  • Dlhé textové texty;
  • výskumné texty;
  • Silné zameranie na posilnenie a propagáciu.


"Menej je viac" stratégia perfektne vyhovuje pre tých webmasterov, ktorí kladú dôraz na kvalitu obsahu, ktorý publikujú namiesto množstva. Výskum a vytváranie vysokokvalitného obsahu raz mesačne môže trvať viac času a úsilia, než publikovanie niekoľkých príspevkov za týždeň.

Tento prístup nie je vhodný pre všetky webové zdroje. Napríklad nemá zmysel používať na zábavné alebo vzdelávacie blogy alebo sociálne médiá, pretože tieto platformy vyžadujú častejšie publikácie.

Ako som spomenul pred najlepším príkladom "menej je viac" obsahovej stratégie je Brian Dean publikácie na stránkach Backlinko SEO. Produkuje svoje výskumné a referenčné články každé štyri týždne. Napriek tomuto zriedkavému publikovaniu obsahu sa však užívatelia tešia na svoje nové články.

Štatistiky ukazujú, že prístup publikovania obsahu od Briana Deana je resruktívny, keďže priemerné a mediánové akcie pre všetkých 53 príspevkov sú neuveriteľne vysoké. Priemerný počet akcií je 2 490 a medián je 1 280. Priemerný počet jedinečných prepojovacích domén je prekvapujúci - 275 na post a 175 na medián. Všetky jeho príspevky v komplexe prilákali takmer 4 milióny návštevníkov a 11 miliónov divákov. Ukazuje, ako inteligentný prístup k obsahovej marketingovej kampani môže drasticky zmeniť metriky webových stránok a zvýšiť autoritu webových stránok na digitálnom trhu.

December 22, 2017