Back to Question Center
0

Môžete mi povedať o vrcholových spätných odkazoch a zoznamu obľúbených stránok, s ktorými sa môžete prepojiť?

1 answers:

Poďme to čeliť - mať skvelý obsah stránky pre vaše webové stránky alebo blog, aby sa dobre známy a často uvedené na ďalších slávnych zdrojov s vysokým PageRank je skvelý spôsob, ako zarobiť tie zaslúžené spätné odkazy pre SEO. Týmto spôsobom môžete nielen osloviť vaše cieľové publikum, ale rozvinúť silnejšiu autoritu a značku vašej firmy - všetko v jednom. No, nižšie vám pomôžem zistiť viac informácií o spätných odkazoch a zoznamoch lokalít, ktoré sa nachádzajú v budove organických odkazov.


Množstvo VS. Kvalita

Pokiaľ ide o zaobchádzanie s SEO správnym spôsobom, budú pre vašu webovú stránku robiť len stratégie budovania ekologických odkazov. Pokiaľ nechcete poškodiť vývoj webových stránok alebo blogov v oblasti SEO v mierke, ako aj aktuálnu návštevnosť webu a vyhľadávať pozície v dlhšej prevádzke - live chat free computer help. Snažte sa získať spätné odkazy zo zoznamu lokalít s vysokou úrovňou PR a vysokou autoritou, vyhnite sa používaniu akýchkoľvek automatizovaných nástrojov a služieb výmeny platených odkazov. Ide o to, že väčšina z nich používa spamované, úplne irelevantné zdroje alebo dokonca špinavé miesta, s ktorými sa môžete prepojiť. V skutočnosti sa zaoberajú najmä skutočne nemorálnymi vecami, ako sú hazardné hry, cudzoložstvo a nelicencovaná lekáreň. Takto väčšina zložitých služieb budovania odkazov nemôže robiť nič o organickej SEO vôbec. V skutočnosti sa často dokážu jednoducho poskytnúť vaše webové stránky alebo blog s množstvom nekvalitných automatizovaných odkazov, ktoré prichádzajú hromadne z podobne nesprávnych zdrojov, namiesto toho, aby vám poskytli niektoré najkvalitnejšie spätné odkazy zo zoznamu lokalít s dôveryhodným orgánom.


Výstavba priemyslu alebo výklenok-relevantné vzťahy

Jeden z najlepších spôsobov, ako získať vysokú autoritu spätné odkazy a čerpanie veľa návštevnosti webových stránok na vašich webových stránkach alebo blogu vytvára zdravé vzťahy s inými renomovanými zdrojmi s vysokou autoritou, ktoré sú relevantné pre váš podnikateľský priemysel alebo miesto na trhu. Týmto spôsobom dostanete prístup k redakčným spätným odkazom, ktoré sú pravdepodobne najcennejšie a najsilnejšie ako všetky ostatné spätné odkazy a zoznamy lokalít, aby sa dosiahlo dosah na účel budovania odkazov. Tiež by ste mohli zvážiť rozhovory s dôveryhodným priemyslom alebo s veľmi populárnymi blogermi. Samozrejme, vzhľadom na to, že ste ochotní a pripravení zaplatiť dostatok času a úsilia na "zarábanie", ktoré si zaslúžené spätné odkazy prirodzene. A pamätajte si na kontextové spätné odkazy - v konečnom dôsledku môžu byť ešte cennejšie než tie, ktoré sú z nich publikačné - a môžete ich "zarobiť" s roztrhnutím svojho špeciálne prispôsobeného obsahu, ako sú kvalitné články alebo vysoko požadované príspevky hostí.

Nie je potrebné hovoriť, že existuje široká škála spoločenských médií používaných mnohými značkami a firmami na budovanie ich autority a chytenie niektorých mocných spätných odkazov na rovnaký čas. Ale osobne odporúčam formovanie vašej online prítomnosti hlavne na stránkach Google Plus, Instagram, Facebook a Twitter. Ak tak učiníte, nezabudnite zvážiť zverejnenie adresárov miestnych firiem a zoznamov týkajúcich sa odvetvia, aby ste vyplnili všetky svoje kontaktné údaje, aby ste dostali cenný spätný odkaz. Nakoniec by ste mali začať s plnením svoju stránku Moja firma na Googli, a potom pokračovať v prechádzanie nájsť zvyšok hlavných adresárov, citácií a firemné zápisy vzťahujúce sa k vášmu predmetu diskusie alebo výklenok na trhu.

December 22, 2017