Back to Question Center
0

Aký je správny spôsob, ako vyhodnotiť a vytvoriť spätné odkazy s online nástrojmi SEO?

1 answers:

Nie je potrebné hovoriť, že je viac než dôležité, aby ste na svojich webových stránkach alebo blogu zvládli jarné čistenie. A váš profil odkazov je presne vec, ktorú je potrebné vykonať s veľmi zvláštnou starostlivosťou. Myslím tým, že keď budete vytvárať spätné odkazy s online kontrolnými nástrojmi, mali by ste sa presvedčiť o tom, že by ste sa mali stať presným monitorovaním pre vašu dlhodobú stratégiu úspechu. Samozrejme, ak nechcete stratiť kontrolu a ublížiť váš súčasný pokrok v oblasti SEO s niekoľkými chybnými spätnými odkazmi, ktoré sa ukázali ako toxické.

Pozrime sa na to - sledovanie vášho profilu odkazov ručne by bolo vždy časovo náročná a dokonca ťažko zvládnuteľná úloha, prinajmenšom na trvalom a pravidelnom základe - natrium pentobarbital drug. Tu je situácia, kedy budete musieť čeliť zbytočnej potrebe, aby bol tento proces čiastočne automatizovaný pomocou špeciálnych analytických softvérových nástrojov. Vzhľadom na to, že väčšina z nich je k dispozícii v otvorenom prístupe, možno je načase, aby ste zhodnotili svoj profil spojenia a vyčistili neporiadok. A existuje veľa rôznych možností, ktoré vám pomôžu nielen vytvárať spätné odkazy s online nástrojmi automatizácie, ale vykonajte kompletnú hĺbkovú analýzu pre celkový výkon SEO, ako aj súčasný pokrok v budovaní odkazov v mierke.

Ktoré sú hlavné výhody plynúce z hĺbkovej SEO analýzy pri vytváraní spätných odkazov s online nástrojom? Jednoducho povedané, budete môcť vynásobiť účinok každého spätného odkazu umiestneného na vašich webových stránkach alebo blogu, ako aj ich súhrnný výkon v SEO, ktorý možno ľahko zdvojnásobiť alebo dokonca strojnásobiť. Vážne, prečo by ste mali takú skvelú príležitosť? Nebojte sa prispôsobiť všetko správnym spôsobom použitím správnych nástrojov kontroly odkazov - a uľahčiť to.

Pokiaľ ide o mňa, som skúmal najlepšie postupy budovania odkazov na mojej nika konkurentov vytvoriť spätné odkazy riadenie on-line propagácie mojej webovej stránky najlepším možným spôsobom. V skutočnosti som pracoval dostatočne trpezlivo, aby som si mohol vychutnať exponenciálny nárast webovej návštevnosti, ako aj stabilné zisky v mojom skóre PageRank. Samozrejme, že dnes existuje obrovská dostupnosť iného softvéru na vytváranie odkazov na vytvorenie spätných odkazov a online kontrolných nástrojov na zvládnutie nepretržitého monitorovania.

Pokiaľ by som nemal svoj profil odkazu meraný v mierke, s jeho všeobecným výkonom v SEO a každým skartom spätných metrík - moje vyhľadávanie webových stránok by nikdy nikdy nebolo tak dobré, musím priznať. Vzhľadom na najlepšie riešenia pre automatizáciu budovania odkazov, konkurenčný výskum, analýzu a návrhy rýchlej opravy odporúčam vyskúšať tieto nástroje: Nástroje správcu webu Google (ideálne pre nové odkazy, zadarmo a primerane efektívne), Ahrefs (komplexná štúdia o prichádzajúcich / odchádzajúcich odkazoch + kontrola neplatných odkazov), Semalt Analyzer (rozsiahla databáza, presné vyhodnotenie profilu odkazov), SemRush (skúška s konkurenčným poznatkom, cenovo dostupná verzia s plným tukom). Môžete tiež použiť akékoľvek iné nástroje ako Open Site Explorer (Moz) alebo Screaming Frog SEO Spider (bohužiaľ som nemal príležitosť vyskúšať praktické použitie). Koniec koncov, je len na vás, aby ste sa rozhodli.

December 22, 2017