Back to Question Center
0

Ako získať spätné odkazy na vaše webové stránky, ktoré pracujú pre SEO?

1 answers:

Odkazy na prichádzajúce (prichádzajúce) alebo spätné odkazy sú zdrojové odkazy tretích strán smerujúce späť na vašu vlastnú webovú stránku alebo blog. A prečo je také dôležité pochopiť, ako získať spätné odkazy na vaše webové stránky? Pretože spätné odkazy sú v súčasnosti viditeľné medzi troma primárnymi faktormi spoločnosti Google, podľa oficiálneho posolstva predstaviteľov svetového vyhľadávacieho giganta začiatkom tohto roka. Okrem širšieho konceptu optimalizácie pre vyhľadávače možno spätné odkazy sledovať ako hlasy dôvery - váš obsah má dobre uznanú hodnotu. Preto sa dá dôverovať autorite celého webu alebo blogu. Takto vyhľadávač Google robí vlastné hodnotenie PageRank - porovnáva každý spätný odkaz nájdený s každou webovou stránkou na internete - wrg3 nokian. Pochopenie dôležitosti prirodzeného a kvalitného prepojenia budov, nižšie vám ukážem, ako získať spätné odkazy na vaše webové stránky alebo blogy, ktoré naozaj pracujú pre SEO, v konečnom dôsledku - nájsť si niekde v rámci top 10 výsledkov vyhľadávania Google.

Ako sa dostať spätné odkazy na vaše webové stránky pre účely SEO

Pri príprave SEO-priateľský odkaz profil, všetko o spätné odkazy záleží - jednotlivé domény, ktoré sa spájajú s vami a vlastnou kvalitou autorít, s relevanciou každého odkazu, ako aj s jeho umiestnením na stránke. Tu je návod, ako dostať spätné odkazy na vaše webové stránky správnym spôsobom - uistite sa, že máte všetko na mieste, berúc do úvahy nasledujúce body:

  • Počet odkazovaných domén s odkazmi, ktoré na vás odkazujú, je pravdepodobne jedným z najdôležitejšie faktory v očiach spoločnosti Google, pokiaľ ide o vyhľadávanie celkových príležitostí na hodnotenie vášho profilu odkazov.
  • Link donor authority - tak na individuálnej úrovni (počítané pre každú samostatnú webovú stránku), a ak je prijatý v mierke. Znamená to, že mať niekoľko kvalitných spätných odkazov s veľkou autoritou by bolo omnoho lepšie, než len staviť na ich množstvo a nič iného.
  • Vysoko uznávaná autorita nemusí nutne znamenať, že je to všetko o tých globálnych mediálnych webových stránkach alebo o najväčších vydavateľstvách sveta - vaša vlastná webová stránka pre malé firmy alebo blog na nika dokáže dosiahnuť úplne porovnateľný pokrok.

  • Vek domén môže byť niekedy považovaný za veľmi dôležitý faktor, čiastočne diktovať autoritu webových stránok týkajúcich sa spätných odkazov na účely SEo. Všimnite si však, že nemusíte nevyhnutne vytvárať prepojenia so zdrojmi staršej domény výlučne.
  • Relevantné spätné odkazy nie sú pre spoločnosť Google oveľa cennejšie než tie, ktoré prichádzajú z tých správnych miest zapojených do diskusie o tej istej téme alebo zodpovedajúceho podnikateľského priemyslu. V skutočnosti môže byť nerelevantné spätné prepojenie interpretované vyhľadávacím nástrojom ako podozrivo manipulatívne alebo dokonca volebné akcie - preto môžete získať silné (niekedy dokonca aj nezvratné) sankcie v poradí.
  • Rozmanitosť profilu odkazov by sa nikdy nemala podceňovať. Neváhajte mať odkazy s absolútne neporovnateľnými webovými stránkami alebo blogmi s rôznymi autoritami, dôverou, PageRankom a inými súvisiacimi vlastnosťami. V skutočnosti by to bolo vaše najlepšie dobre formované rozhodnutie - keďže spoločnosť Google venuje veľkú pozornosť farebným spätným odkazom s rôznymi hodnotami, pravdepodobne priznáva ich prirodzený spôsob tvorby.
December 22, 2017