Back to Question Center
0

Môžete mi pomôcť vybrať ten správny nástroj na sledovanie kľúčových slov v Amazone, aby ste sa dostali na trh?

1 answers:

Bez ohľadu na odvetvie alebo kategóriu produktov, v ktorých predávate, mali by ste svoje stránky o produktoch dobre optimalizovať, aby ste mali väčšiu šancu úspešne dokončiť rastúci počet predajných obchodov. Zatiaľ čo Amazon je pravdepodobne popredným svetovým predajcom elektronického obchodu a drop-shipping, už máte príliš veľa práce, príliš veľa na sledovanie a príliš veľa sa tam zlepšovať. Takže, ako zvládnuť všetky časovo náročné a niekedy skutočne náročné práce? Tu je presne, keď Amazon kľúčové slovo tracker a konkurenčné výskumné nástroje vstúpia do hry - google e mail hosting.

Samozrejme, neexistuje žiadny konečný softvér alebo on-line rámec, ktorý by všetko urobil pre vás samo-riadeným spôsobom. Ale nasledujúce nástroje na sledovanie kľúčových slov Amazonu a užitočné softvérové ​​pomocníci môžu veci uľahčiť. Prinajmenšom tie, ktoré sa týkajú hĺbkového výskumu kľúčových slov a cenného konkurenčného pochopenia, ktoré tak bezmocne potrebujú na prežitie na tomto skutočne zaseknutom a vysoko konkurenčnom trhu.

Top 3 Amazon Nástroje pre sledovanie kľúčových slov

Google Keyword Planner

Vážne odporúčam, hľadanie obrie ako ideálne kickstart riešenie pokračovať s komplexným kľúčovým slovom výskum riadený správnou cestou od samého začiatku. Myslím tým, že napriek tomu, že táto predvolená súprava nástrojov nie je špecificky prispôsobená na predaj na Amazone, je stále veľmi užitočná na získanie veľkého obrazu potenciálnych výherných kombinácií používaných skutočnými zákazníkmi po celom svete, ako aj na základné pochopenie relatívnych objemov vyhľadávania a súčasnú úroveň hospodárskej súťaže, najmä pre vaše presne cielené frázy kľúčových slov s dlhým koncom.

Všimnite si však, že Plánovač kľúčových slov Google je len prvým krokom na ceste k prevzatiu vedúceho postavenia na trhu. Znamená to, že neskôr budete musieť za každých okolností vybrať svoj vlastný vybavený nástroj na sledovanie kľúčových slov Amazon - aby ste sa vyhli zavádzaniu skôr skresleného súboru údajov stiahnutých z príliš veľa rôznych zdrojov, ktoré nemusia mať silný nákupný zámer.

FreshKey

Hoci ďalšie kľúčové slovo Amazon tracker nástroj nie je k dispozícii zadarmo (stojí to niečo okolo 20 dolárov za mesiac), rozhodne sa vyplatí , určite. Nástroj na návrh kľúčových slov vo FreshKey sa môže stať pekným miestom, aby sa nakoniec pokračovali s cielenejšími nápadmi na kľúčové slová, užitočnými a ďalekosiahlymi variáciami, kľúčovými slovami LSI s dlhými chvostmi, ako aj skutočne užitočnou kategorizáciou - ktorá ďaleko presahuje pôvodný koncept optimalizácie pre vyhľadávače. Namiesto toho, aby ste sa obmedzili len na jeden základný nástroj, alebo skákať peniaze na akékoľvek pokročilé a preto platené možnosti, odporúčam FreshKey ako takmer neobmedzený zdroj víťazných kľúčových slov a naozaj užitočnú vec, pokiaľ ide o odstránenie potenciálne negatívnych hľadaných výrazov, ktoré by mohli rovnako môže byť ochromujúci váš poradie potenciál na Amazon.

Soovle

Posledným nástrojom na sledovanie kľúčových slov Amazon pre dnešok je Soovle, bezplatné a ľahko použiteľné riešenie potrebné na udržanie zoznamu produktov vždy aktuálne bez toho, aby ste trávili príliš veľa času o ručnom výskume. Preskúmajte najviac vyhľadávané žiadosti o produkty, ktoré používajú živí zákazníci, ktorí robia každodenné nákupy nielen s Amazonom, ale aj s ostatnými populárnymi platformami elektronického obchodu, ako je eBay alebo Alibaba store. A čo viac - tento on-line pomocník môže ukázať svoje najsilnejšie stránky, najmä pokiaľ ide o brainstorming obrovského množstva sľubných nápadov na kľúčové slová a experimentovanie s najpopulárnejšími kombináciami vyhľadávania, ktoré používajú živí používatelia na viacerých veľkých vyhľadávačoch.

December 22, 2017