Back to Question Center
0

Nástroje na škrabanie na webe - Semaltové poradenstvo

1 answers:

Škrabanie dát je jedným z najzložitejších úloh pre netechnických ľudí. Je to preto, lebo chýbajú znalosti a nevedia nič o tom, ako získať prospech z jazyka Python, Java, Go, JavaScript, NodeJS, Obj-C, Ruby a PHP. Programovanie je neoddeliteľnou súčasťou dátovej vedy, ale niektoré začínajúce podniky a nováčikovia nemajú dostatočné programovacie zručnosti a stále chcú získavať webové údaje bez kompromisov v kvalite - atomizer ego one mega kit. U takýchto jednotlivcov sú najlepšie a najvhodnejšie nasledujúce aplikácie škrabania . (13)

Škrabka (rozšírenie pre prehliadač Google Chrome)

Rôzni neprogramovatelia a nezávislí pracovníci uprednostňujú škrabku kvôli bezkonkurenčným funkciám škrabania dát. Tento nástroj založený na nástrojoch na riadenie údajov z grafického rozhrania (GUI) dokáže skrátiť základné i pokročilé webové stránky a má skvelú technológiu strojového učenia, ktorá uľahčuje vašu prácu. Táto platforma je špeciálne navrhnutá na extrahovanie údajov z Amazon, eBay a iných podobných stránok a má zabudovanú detekciu spamov . S ním môžete ľahko odhaliť spam vo vašich údajoch a môžete ho odstrániť do jednej minúty alebo dvoch. Obsahuje špecifickú knižnicu klientov rozhrania API Google pre lepšiu extrakciu údajov a ukladá vaše informácie do vlastnej databázy. Údaje môžete uložiť aj na pevný disk alebo na akékoľvek iné zariadenie.

Dovoz. io

S importom. nemusíte byť technicky zmýšľajúci a pravidelne skrývať vysokokvalitné údaje. Táto webová aplikácia na extrakciu tvrdí, že odstránila potrebu programátorov a vedcov údajov. Ako vieme, že veda o údajoch vyžaduje štatistiky a matematiku, programovacie zručnosti, ale nemusíte sa nič učiť, ak používate import. io. Tento nástroj je vhodný pre jednotlivcov aj pre podniky.

Kimono Labs

Kimono Labs je open-source samostatný web škrabací softvér. To môže skrátiť dáta z obrovského počtu miest v priebehu niekoľkých minút. Dodáva sa v bezplatných aj platených verziách a je vhodný pre netechnických jednotlivcov. S programom Kimono Labs sa nepotrebujete naučiť Python ani iný programovací jazyk. Jeho preddefinované prehľadávače vám pomáhajú indexovať vaše dáta alebo rôzne webové stránky. Stačí stahovať a spustiť tento program a nechať Kimono Labs skrátiť dáta za vás za pár minút. Jeho dýchacie zariadenie na báze cloud umožňuje jednoduché a rýchle zdieľanie informácií medzi rôznymi zariadeniami. Spoločnosti Kimono Labs používajú vo veľkom meradle podniky, novinári, on-line predajcovia, telekomunikačné agentúry a nezávislí pracovníci.

Facebook a Twitter API

Veľké údaje sú veľkým problémom pre rôznych webmasterov a netechnických jednotlivcov. Často preto používajú Twitter a Facebook API na získanie svojich údajov. Rozhrania API nám pomáhajú získavať užitočné informácie z rôznych webových stránok a blogov a robia predpovede o tom, ako upraviť a uložiť údaje po úplnom oškrábaní. Najlepšie je, že rozhrania API dokážu ľahko obsahovať webový obsah v čitateľnom a škálovateľnom formáte. Poskytujú peknú vizualizáciu oškrabaných údajov, klasifikujú ich do rôznych kategórií alebo dovážajú do rôznych formátov podľa našich požiadaviek a požiadaviek. Musíte používať API sociálnych médií, ak ste netechnická osoba bez programovacích zručností.

December 22, 2017