Back to Question Center
0

Web Škrabanie výučba Od Semalt Expert pre non-Professionals užívateľov

1 answers:

V súčasnosti sa internet stal zdrojom číslo jedna, kde väčšina manažérov a web hľadajú údaje, ktoré potrebujú. Web je obrovská platforma a ľudia musia používať správne nástroje na získanie všetkých informácií, ktoré chcú. Jednou z najdôležitejších vecí je získať informácie o tom, ako nájsť správnu množinu údajov - tavolo bello eco natural. Môžu napríklad chcieť skrátiť súbor údajov o pivných remesiel a neskôr analyzovať výsledky.

Po prvé, užívatelia musia vedieť, ako začať s vlastnými projektmi. Pokiaľ si to želajú, môžu z webovej stránky používať Python.

Škrabanie webu: efektívny extrakčný nástroj

Škrabanie webových stránok môže pomôcť vyhľadávateľom webu automaticky nájsť množstvo údajov z rôznych webových stránok v celej sieti. Je to veľmi efektívny nástroj, ktorý dokáže poskytnúť konkrétne výsledky v priebehu niekoľkých minút. Dnes mnoho riaditeľov predaja používa tento nástroj na extrakciu cien, zoznamov produktov a ďalšie. Používatelia by napríklad mohli kódovať webový škrabák , aby im poskytli zoznam výrobkov, o ktoré majú záujem, ako aj ich hodnotenie z internetovej stránky internetového obchodu. V skutočnosti je škrabanie webových stránok efektívnym spôsobom, ako zhromaždiť akékoľvek potrebné údaje a zlepšiť kvalitu ponúkaných produktov alebo služieb.

trochu plánovania

Vyhľadávači webu, ktorí chcú vytvoriť logiku pre škrabka, ktorý používajú, musia robiť svoje vlastné plány. Po prvé, musia sa rozhodnúť, aké informácie chcú získať z tejto alebo tej internetovej stránky. Napríklad by mohli chcieť získať stránky obsahujúce informácie o pivách remesiel. A to nie je veľký problém, pretože existuje veľa webových stránok poskytujúcich tieto informácie.

Skontrolovať HTML kód

Ak chcú, aby ich škrabka našla všetky informácie o remeselníckych pivách, musia sa pozrieť na špeciálny kód (HTML) webstránka. Musia mať na pamäti, že väčšina webových prehliadačov ponúka spôsob, ako zistiť zdrojový kód HTML webových stránok s jediným kliknutím. Napríklad v prehliadači Google Chrome môžu vyhľadávači webu kliknúť pravým tlačidlom myši na prvok na určitej webovej stránke a potom kliknúť na položku "Inspect", aby sa zobrazil kód HTML.

Databázy piva a pivovarov

Databáza pivovarov je veľmi jednoduchá. Vyhľadávači webu si musia vybrať všetky relevantné stĺpce v množine údajov, odstrániť všetky duplikáty a potom ich vynulovať. Vynulovaním indexu vytvorte špeciálny identifikátor pre každý pivovar. Budú potrebovať tento identifikátor pri vytváraní súboru údajov o pivoch, pretože týmto spôsobom majú možnosť spojiť každé pivo s konkrétnym ID pivovaru. Tiež môžu vytvoriť súbor údajov o pivách a nahradiť všetky opakujúce sa údaje o pivovaroch, ako sú mená a lokality. Potom sa každý pivovar môže prispôsobiť určitému druhu piva.

Prostredníctvom množiny údajov pre pivovary môžu vytvoriť stĺpce na umiestnenie pivovaru, ako napríklad mesto a štát, v ktorom sa nachádza každý pivovar. Môžu oddeliť tieto dve premenné pomocou funkcie rozdelenia.

December 22, 2017